Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,790 μηνύματα.
Πολυ ωραίο φαίνεται το ποτό αλλά εγώ άλλο ήθελα να σχολιάσω....τι τατουαζάρα είναι αυτή;πολύ όμορφα χρώματα!
Ευχαριστώ πολύ :redface: Είναι το πρώτο μου και το καμαρώνω πολύ η αλήθεια είναι :inlove:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,199 μηνύματα.
Τα τσούξαμε δηλαδή, ε; όλα από ένα ποτήρι κρασί ξεκινούν. Πρόσεχε! :bleh:

Εγώ πάλι ήπια 2 μοχίτο και την άκουσα. Πλέον, ως μεσόκοπος, έχω ξεσυνηθίσει.
Τελείωσα την εξεταστική χθες αρα επιβαλλόταν.🤪🤪

Έδινα μάθημα 17-19 το απόγευμα, μόλις τελείωσα βγήκαμε έξω με ένα φίλο και τα ήπιαμε ώστε να γιορτάσουμε το τέλος του 3ου έτους. 😉😉

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,169 μηνύματα.
Τελείωσα την εξεταστική χθες αρα επιβαλλόταν.🤪🤪

Έδινα μάθημα 17-19 το απόγευμα, μόλις τελείωσα βγήκαμε έξω με ένα φίλο και τα ήπιαμε ώστε να γιορτάσουμε το τέλος του 3ου έτους. 😉😉
Μπράβο ρε Φώτη.Πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα και έχεις και ένα φιλαράκι να τα πίνετε :)

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,199 μηνύματα.

Wonderkid

Διάσημο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,964 μηνύματα.
τελευταία για χαλαρό ποτάκι με παρέα Radler λεμόνι:thumbup:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια