Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Άρα αυτή που θα συνυπάρχει πως θα την χαρακτηριζες ?

Πιστεύω να συζητάμε για σχέσεις μέσα σε νορμάλ πλαίσια κσι όχι για αρρωστημενες καταστάσεις που παθολογικες περιπτώσεις ψάχνουν θύματα και όχι συντρόφους ..
Tι εννοεις πως θα τη χαρακτηριζα?

Καλα και το νορμαλ δεν ειναι ευκολο να οριστει, αλλα ναι μιλαμε για μη παθολογικες περιπτωσεις
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Tι εννοεις πως θα τη χαρακτηριζα?
Τι άποψη θα είχες για ένα άτομο που θα ήταν δίπλα σε ένα εγωιστικό χαρακτήρα ?
Πόσο μπορεί λες να αντέξει ένας άνθρωπος όταν τον καταπιέζουν?

Καλα και το νορμαλ δεν ειναι ευκολο να οριστει, αλλα ναι μιλαμε για μη παθολογικες περιπτωσεις
Πανεύκολο ειναι ,εμείς μάλλον έχουμε μάθει να κάνουμε δύσκολη την ζωή μας ζητώντας πολλά περισσότερα πολλές φορές γιατί έτσι ακολουθούμε τα πρότυπα που πλασσαρονται.
 

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Τι άποψη θα είχες για ένα άτομο που θα ήταν δίπλα σε ένα εγωιστικό χαρακτήρα ?
Πόσο μπορεί λες να αντέξει ένας άνθρωπος όταν τον καταπιέζουν?
Δεν μπορω να κρινω ενα ατομο μονο απο αυτο. Επισης δε σημαινει οτι τον καταπιεζουν απαραιτητα.
Πανεύκολο ειναι ,εμείς μάλλον έχουμε μάθει να κάνουμε δύσκολη την ζωή μας ζητώντας πολλά περισσότερα πολλές φορές γιατί έτσι ακολουθούμε τα πρότυπα που πλασσαρονται.
Οχι δεν ειναι. Πολλοι αφελως νομιζουν οτι ειναι πανευκολο, αλλα το "νορμαλ" ειναι υποκειμενικο σε μεγαλο βαθμο.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορω να κρινω ενα ατομο μονο απο αυτο. Επισης δε σημαινει οτι τον καταπιεζουν απαραιτητα.

Οχι δεν ειναι. Πολλοι αφελως νομιζουν οτι ειναι πανευκολο, αλλα το "νορμαλ" ειναι υποκειμενικο σε μεγαλο βαθμο.
Αφελής δόξα το θεό δεν ξέρω αν μπορώ να λέγομαι ακόμα επειδή έχω αλλάξει τροπο σκέψεις και πλέον αυτά τα ζητήματα για εμένα έχουν απλοποιηθεί πάρα πολύ..


Μπορει να χαρακτηριζομουν ακόμα και τώρα ,αν είχα αυταπάτες για το πως πρέπει να ειναι ο άλλος μέσα σε μια σχέση και όχι πρωτίστως εγώ, όπως αυτές που είχα κάποτε..

Τελοσπαντων είπαμε αυτά ειναι καθαρά προσωπικά θέματα και ο καθένας μας ανάλογα με τα στάνταρ που έχει στην ζωή του ή αυτά που πιστεύει ότι μπορεί να καταφέρει δυσκολεύει ή αντίστοιχα απλοποιεί την ζωή του .
Άλλωστε ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε και κανένας δεν μας πιέζει να ακολουθήσουμε τις επιλογές που έχουμε αποφασίσει.
Αν τώρα κάποιος έχει επιλέξει πραγματα που ειναι πιο πάνω από τις δυνατότητες του τότε για εμένα δεν είναι αφελείς,μπορεί να είναι και μαχητής γιατί ποτέ δεν ξέρεις αν θα τα καταφέρει και το πότε :bye2:
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω οι πιο γοητευτικοί άνθρωποι είναι εκείνοι που υπάρχουν στον χώρο, είναι ο εαυτός τους και δεν προσπαθούν να δείξουν κάτι άλλο ούτε να μπουν στο καλούπι σου για να σου αρέσουν. Δηλώνουν με τη στάση τους ότι "εγώ είμαι αυτό κι αν σου αρέσει καλώς, αν όχι όλα καλά". Άνθρωποι με το θάρρος της γνώμης τους . Κι όταν μιλάτε και υπάρχει φλερτ είναι νομίζω πολύ σέξυ το να δηλώνει με κάποιον τρόπο ότι του αρέσεις.Ειτε έμμεσα μέσω των αστείων, του χιουμορ, των υπονοούμενων είτε άμεσα μέσω της αφοπλιστικης ειλικρίνειας του που σε πετυχαίνει στο δόξα πατρι.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,582 μηνύματα.
Intelligence, and having a way with words

The pylons
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Η ευαισθησία στους άντρες, τους κάνει τόσο γλυκούλιδες (και όχι φλώρους όπως λένε μερικοί)... Πραγματικά πεθαίνω για τους ευαίσθητους 💔
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η ευαισθησία στους άντρες, τους κάνει τόσο γλυκούλιδες (και όχι φλώρους όπως λένε μερικοί)... Πραγματικά πεθαίνω για τους ευαίσθητους 💔
Αλλά επειδή όσοι έχω γνωρίσει μέχρι τώρα είναι γουρούνια, εγώ ακόμα περιμένω 😪
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εμένα εμφανισιακά μου αρέσουν οι κοντοί , δεν ξέρω....
Είμαι κι εγω ,μου αρέσει να μην υπάρχει μεγάλη διαφορά ...
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Εμένα εμφανισιακά μου αρέσουν οι κοντοί , δεν ξέρω....
Είμαι κι εγω ,μου αρέσει να μην υπάρχει μεγάλη διαφορά ...
Εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου οι γυμνασμένοι😂 άντρας με κοιλίτσα σαν καραμελίτσα🍬
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Εμένα εμφανισιακά μου αρέσουν οι κοντοί , δεν ξέρω....
Είμαι κι εγω ,μου αρέσει να μην υπάρχει μεγάλη διαφορά ...
Κι εγώ λατρεύω την κοντιτιδα (έχω καεί άγρια από κοντό) <3 Εγώ είμαι 1.85 φαντάσου. Δε με νοιάζει καθόλου το ύψος, είναι υπερεκτιμημενο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,431 μηνύματα.
Γενικά μου αρέσουν αυτοί που είναι πιο ψηλοί από μένα, αλλά εδώ πρέπει να πω ότι κάποτε έλεγα ρητά ότι δε μου αρέσουν οι κοντοί και οι μικρότεροι μέχρι που έπεσα πάνω σε έναν :hehe:
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Γενικά μου αρέσουν αυτοί που είναι πιο ψηλοί από μένα, αλλά εδώ πρέπει να πω ότι κάποτε έλεγα ρητά ότι δε μου αρέσουν οι κοντοί και οι μικρότεροι από μένα μέχρι που έπεσα πάνω σε έναν :hehe:
Εμένα ΜΟΝΟ οι μικρότεροι μου αρέσουν 😎 17-18 βαριά 20
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.
Με ελκύει ιδιαίτερα η ανεπτυγμένη συναισθηματικη νοημοσύνη και συμβατότητα σε θέματα αισθητικής.
 

_pathfinder_

Νεοφερμένος

Ο _pathfinder_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με ελκύει η τρέλα, αρκεί να μην έχει διαγνωστεί ιατρικά...
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,052 μηνύματα.
295973363_5884825374863277_6569031535214618695_n (1).jpg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,415 μηνύματα.
Eγω παλι δεν ζηταω πολλα....κατι συμπαθητικο ,απλο,ευκολα προσβασιμο και καθημερινο.
1659021890402.png
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Προσωπικά αυτό που κοιτάζω παααααρα πολύ είναι η εξυπνάδα.Με ελκύει πάρα πολύ.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εντάξει, κακά τα ψέματα, πρώτη απ' όλα κοιτάμε την ομορφιά :bleh:
Καλά εννοείται αυτό αλλά σε χαρακτηριστικά κοιτάζω εξυπνάδα χαχαχα...τώρα από εμφάνιση να είναι σίγουρα αρκετά ψηλότερος από εμένα και αν είναι και λίγο γεροδεμένος ακόμα καλύτερα 🎉
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,854 μηνύματα.
Καλά εννοείται αυτό αλλά σε χαρακτηριστικά κοιτάζω εξυπνάδα χαχαχα...τώρα από εμφάνιση να είναι σίγουρα αρκετά ψηλότερος από εμένα και αν είναι και λίγο γεροδεμένος ακόμα καλύτερα 🎉
Α πα πα, τα αντίθετα από αυτά που θέλω δηλαδή 😂 εμένα μου αρέσουν οι πιο κοντουληδες 1,70 πχ. Και καθόλου ντούκια😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top