Τι φοράτε την ώρα του σεξ;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Ενας συμμαθητής μου φόραγε ρολόι (κανονικά δεν πρέπει) και για να μην πολυλογώ έφαγα μια ωραία ρολόγια στο μάτι,μια βδομαδα ημουν μελιτζανι συν το πονο της δεύτερης μέρας

Ωραιο το ρολοι,βγαζει κατι ,αλλα να μου λειπει το βυσσινο 😂

Πώς δεν σου ξεκόλλησε τίποτα άλλο που προεξείχε με τις ατσούμπαλες κινήσεις. :loltooth: Με τα ρούχα πώς βολεύβεσαι; Δεν ιδρώνεις; Οι λεκέδες; :hmm:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,440 μηνύματα.

Πώς δεν σου ξεκόλλησε τίποτα άλλο που προεξείχε με τις ατσούμπαλες κινήσεις. :loltooth: Με τα ρούχα πώς βολεύβεσαι; Δεν ιδρώνεις; Οι λεκέδες; :hmm:
Νομίζω φαινόταν οτι το ειπα για πλακα, αν και μπορεί να ηταν λιγο αποτυχημένο.
Ολοι ξέρουμε οτι σεξ με ρουχα δεν γίνεται, αν υπαρχουν ρουχα τότε μιλαμε για dry humping
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ξεκινάμε με ρούχα και dry humping και καταλήγουμε χωρίς ρούχα μόνο με το προφυλακτικό.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάναμε ένα θέμα για το γυμνισμό αλλά κωλώνω. :hmm: Νομίζω ότι στην Ελλάδα κάποιες φορές επικρατεί μια του κώλου νοοτροπία 18ου αιώνα σε κακή απομίμηση αλλά δεν το λέμε.
 

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάναμε ένα θέμα για το γυμνισμό αλλά κωλώνω. :hmm: Νομίζω ότι στην Ελλάδα κάποιες φορές επικρατεί μια του κώλου νοοτροπία 18ου αιώνα σε κακή απομίμηση αλλά δεν το λέμε.
well, στα ελληνικα νησια δε νομιζω πως υπαρχουν τετοια κολληματα πλεον :P
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Νομίζω φαινόταν οτι το ειπα για πλακα, αν και μπορεί να ηταν λιγο αποτυχημένο.
Ολοι ξέρουμε οτι σεξ με ρουχα δεν γίνεται, αν υπαρχουν ρουχα τότε μιλαμε για dry humping
ειναι και το μισοντυμενο (ή μισογδυμενο εστω) σεξ :laugh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,440 μηνύματα.

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 563 μηνύματα.

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Θα ήθελα να κάναμε ένα θέμα για το γυμνισμό αλλά κωλώνω. :hmm: Νομίζω ότι στην Ελλάδα κάποιες φορές επικρατεί μια του κώλου νοοτροπία 18ου αιώνα σε κακή απομίμηση αλλά δεν το λέμε.
Εχω παει σε παραλία γυμνιστων...... μαύρα χάλια....γιατι εκτός από τους νέους και νεες που πραγματικά χαζευεις και θαυμαζεις, υπάρχουν γριες με κρεμασταρια και γεροι με ανυπαρκτα τετοια.....
Αηδια....
Μ' αρέσει το μπάνιο στη θάλασσα γυμνη..... όπως και το σεξ μεσα στη θάλασσα....
Αισθανομαι εντελώς απελευθερωμενη !!!!
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Μ' αρέσει το μπάνιο στη θάλασσα γυμνη..... όπως και το σεξ μεσα στη θάλασσα....
Αισθανομαι εντελώς απελευθερωμενη !!!!

συγνώμη!... και αν κολλήσουν εκεί μέσα στην θάλασσα τι γίνεται μετά?? :lol2:

 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,025 μηνύματα.
Τι φοράμε την ώρα του σεξ;;...προφυλακτικό οπωσδήποτε πάντως :hmm:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,025 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Μόνο το άρωμά μου, σαν την Marylin. :playboy:
 

Helen93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Τη φαντασία μου και εκτοξευομαι 🚀
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Εχω παει σε παραλία γυμνιστων...... μαύρα χάλια....γιατι εκτός από τους νέους και νεες που πραγματικά χαζευεις και θαυμαζεις, υπάρχουν γριες με κρεμασταρια και γεροι με ανυπαρκτα τετοια.....

Έπεσα από την καρέκλα :no: :D Δεν υπάρχεις. Θεά. :rofl: Τελικά αυτό όσο περνάνε τα χρόνια το τέτοιο μαζεύει; Δηλαδή τα 25ποντα των Ελλήνων πόσο μαζεύουν; Πέφτω από τα σύννεφα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έπεσα από την καρέκλα :no: :D Δεν υπάρχεις. Θεά. :rofl: Τελικά αυτό όσο περνάνε τα χρόνια το τέτοιο μαζεύει; Δηλαδή τα 25ποντα των Ελλήνων πόσο μαζεύουν; Πέφτω από τα σύννεφα.
Τα ποιαααα?? Κόψε κάτι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top