Τι όνειρο είδατε χθες;

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είδα ένα άτομο που έχει φύγει από την ζωή μου πλέον :P και με κυνηγάει όλη μέρα το όνειρο :cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Είδα οτι φιλούσα έναν άγνωστο και μετά ενιωθα τύψεις γιατί έχω αμόρε.... και μετά εκεί που περπατούσα έξω από το σπίτι μου, ήρθε ο Σουλειμάν ο μεγαλοπρεπής και με πήρε στο χαρέμι του.

Δέκα λεπτά σταμάτησα το ζαπινγκ στον αντ1 και να τα αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Το χθεσινο μουονειρο ηταν αυτο το βιντεο

\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Χτες είδα στον ύπνο μου ότι ήμουν σε ένα δωμάτιο γεμάτο καπνούς και κόντευα να πάθω ασφυξία. Όταν βλέπω καπνούς στον ύπνο μου, δεν μου βγαίνει σε καλό. Έτσι, λοιπόν, κατά το μεσημέρι που επέστρεψα στο σπίτι μου με έπιασε ένας ξαφνικός πονόδοντος και έχω αρχίσει να πρήζομαι. Δεν είναι κάτι σοβαρό. Μου έχει ξανασυμβεί, αλλά θα ταλαιπωρηθώ λίγες μέρες μέχρι να περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,803 μηνύματα.
Νίκη της ΑΕΚ στο Ηράκλειο επί του ΟΦΗ με σκορ 1 - 2.
Το γκολ της νίκης μετά το 80 (γύρω στο 84) και νομίζω ότι άκουσα τη λέξη: "Σταματής". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Είδα ότι μια γριά ανθοκόμος ήθελε να με σκοτώσει... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Ειδα οτι ημουν μεσιτρια και ειχα ραντεβου με καποιον να του δειξω ενα σπιτι. Για να φτασω σε εκεινο το σπιτι, περπατουσα σε ενα χωμματοδρομο οπου διπλα μου υπηρχαν εργοστασια και αδεσποτα σκυλακια. Τρια σκυλακια ηρθαν διπλα μου καθως περπατουσα και το ενα που ηταν μαυρο ειχε ξαπλωσει και μου ειχε πιασει το ποδι μου. Μπορεσα να φυγω και εφτασα στο σπιτι οπου συναντηθηκα με τον Στεφαν απο το Vampire Diaries για να του δειξω το σπιτι. Τελικα, δεν του αρεσε επειδη ηταν μικρο.:P
Μετα βρεθηκα σε μια βρωμικη λιμνη. Εκανα μπανιο εκει μαζι με κροκοδειλους.:eek: Μετα βγηκα απο τη λιμνη και πηγαινα σε εναν οφθαλμιατρο για να μου φτιαξει τα γυαλια της μυωπιας.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ειδα οτι επρεπε να ξυπνισω και να παω στη δουλεια μετα 3 μερες αδεια....Tragic...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ειδα το παλιο μου σχολειο, τους παλιους συμμαθητες και καθηγητες.... Ηταν ΤΟΣΟ ωραιο για να ηταν αληθεινο.... Κριμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Χθες, παραπροχθες...δε θυμαμαι ακριβως.
Ειδα οτι με εκραζε ο Valder στην εκπομπη του.
χα,χα
Δεν κανω πλακα.


Πω, πω πρεπει να περιορισω λιγο το στεκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ότι κάποιος με εξανάγκασε να σκοτώσω ένα λυκάκι εν ψυχρώ!! Φρικτό!! :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Είδα ότι μου έβαψαν τα μαλλιά μπλε (όχι σαν του αβαταρ μου, το άσχημο το μπλου μπλακ) και ότι δε μου άρεσαν καθόλου κι έκλαιγα, αλλά έπρεπε να κάνω λέει μια αλλαγή επειδή σε ένα μέρος του κεφαλιού μου μού είχαν πέσει τα μαλλιά και δεν είχα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Είδα ότι μου έβαψαν τα μαλλιά μπλε (όχι σαν του αβαταρ μου, το άσχημο το μπλου μπλακ) και ότι δε μου άρεσαν καθόλου κι έκλαιγα, αλλά έπρεπε να κάνω λέει μια αλλαγή επειδή σε ένα μέρος του κεφαλιού μου μού είχαν πέσει τα μαλλιά και δεν είχα. :/:

περιεργο ονειρο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τρομαχτικό θα έλεγα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Eίδα πως η χρεισυ αβγυ ελαβε χορηγία από το Ίδρυμα Λάτση


παω καλα γιατρε μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αντίκρισα κάτι που φοβόμουν :cold: σημάδι ήταν! την επόμενη μέρα έμαθα κάτι απίστευτο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
τι απιστευτο?
για τα εντομα στα 7Days Cereal Bar?
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χαχαχαχαχ λες Ρεμπ??? :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Με αυτό που έβλεπα στον ύπνο μου είμουν πολύ ευτυχισμένη και όταν ξύπνησα είχα μια γλυκιά αίσθηση αλλά λίγα δευτερόλεπτα μετά μόλις συνειδητοποίησα τι ακριβώς έβλεπα (και κυρίως ποιόν) ήταν σκέτος εφιάλτης....:cold:
Και το χειρότερο είναι ότι αυτό το όνειρο με καταδιώκει σήμερα όλη τη μέρα..ότι και αν γίνει,ότι και αν συμβεί,ότι και αν δω,ακούσω ή σκεφτώ μου θυμίζει το καταραμένο όνειρο....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Είδα ότι μια γριά ανθοκόμος ήθελε να με σκοτώσει... :confused:

Η γρια με το βουντού? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top