Τι όνειρο είδατε χθες;

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εγώ παλι έχω να δώ πολύ καιρό καποιο ονειρό ή μπορεί να βλέπω και απλά να μην το θυμάμαι.Και όταν θυμάμαι καποιο δεν θυμάμαι ποτέ λεπτομέρειες...:(
Πάντως πολλές φορές εχω δεί όνειρα με διάσημους!ΕΊχα δει ένα με τον Johnny Depp πριν μερικές εβδομάδες!:sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Προχθές είδα ότι όοολα είχαν πάει πολύυυ στραβά με την εργασία μου...

Ευτυχώς όλα ήταν οκ!

Τελευταία, βέβαια, όλο βλέπω τον πρώην μου, κι απορώ... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ότι ήταν καλοκαίρι :`(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ είδα οτι πέθανε η ξαδέρφη μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ είδα οτι πέθανε η ξαδέρφη μου :'(
πόσο χρονών είναι η ξαδερφούλα σου?
παίζει να ακούσεις ότι αρραβωνιάζεται ή ότι παντρεύεται... ;)
μην ανησυχείς, δεν είν κακό το όνειρο αυτό ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ότι βρήκα τα κινητά που μου κλέψανε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
πόσο χρονών είναι η ξαδερφούλα σου?
παίζει να ακούσεις ότι αρραβωνιάζεται ή ότι παντρεύεται... ;)
μην ανησυχείς, δεν είν κακό το όνειρο αυτό ;)

Καλέ όχι, 17 χρονών είναι, σχολείο πάει ακόμα :P Πάντως την είδα σε πολύ μικρότερη ηλικία στον ύπνο μου, γύρω στα 4-5 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αυτο που θυμαμαι μονο ειναι 2 σκυλια μαυρα μεγαλα, μεσα στο σπιτι μου.. :/:
Και μετα ξυπνησα.. και συνηδειτοποιησα οτι κοιμηθηκα 3 ωρες μονο! :( :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το Γουίνι το Αρκουδάκι :bleh:
Σοβαρά :blink: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ είδα οτι ήμουν λέει 175 κιλά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εγω ειδα οτι μια ξανθια με κοντα αγορε μαλλια με φιλουσε(δεν μου αρεσουν οι γυναικες με ξανθα μαλλια και κοντα) και εμαθα οτι η κοπελα που ειμαι ερωτευμενος(εχει μακρια σκουρα καστανα μαλλια...) οτι ειναι εγκυος και γενναει. Και πηγα να την βρω στο νοσοκομειο, αλλα δεν την ειδα και εμαθα οτι γεννησε αγορακι, ειχα την αισθηση οτι το παιδι δεν ηταν δικο μου, αλλα οτι ουτε ειχε πατερα και ενιωθα μια ευθυνη να το μεγαλωσω εγω:redface: Μαζεψτε με....Δεν παω καλα...

Προτιμω τους εφιαλτες μου με τους εξωγηινους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Να πω κι εγω τι ειδα προχθες? με ειδα σε ενα δασο (υποτιθεται οτι πηγαμε διακοπες εκει με κατι αγνωστα παιδια) και ξαφνικα πεταχτηκαν μπροστα μου δυο κακοι λυκοι και ορμισαν και οι δυο πανω μου και ηθελαν να με κανουν κομματια! Τρομαξα πολυ ρε παιδια..Αλλα να'ναι καλα το μπουφαν που φορουσα, γιατι με εσωσε απο τις αγριες δαγκωνιες τους.. Μετα ηρθε και η βοηθεια.. Οποτε τελος καλα, ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Να πω κι εγω τι ειδα προχθες? με ειδα σε ενα δασο (υποτιθεται οτι πηγαμε διακοπες εκει με κατι αγνωστα παιδια) και ξαφνικα πεταχτηκαν μπροστα μου δυο κακοι λυκοι και ορμισαν και οι δυο πανω μου και ηθελαν να με κανουν κομματια! Τρομαξα πολυ ρε παιδια..Αλλα να'ναι καλα το μπουφαν που φορουσα, γιατι με εσωσε απο τις αγριες δαγκωνιες τους.. Μετα ηρθε και η βοηθεια.. Οποτε τελος καλα, ολα καλα!
Αν στην επομενη πανσεληνο ονειρευτεις οτι εισαι λυκος και τρεχεις στα δαση και δαγκωνεις κοσμο, να το ψαξεις μηπως το προηγουμενο δεν ηταν ονειρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ πάλι,μη δω ένα φυσιολογικό όνειρο ποτέ,θα πάθω κάτι.. :/:

χθες είδα ότι είχα πάει σινεμά με έναν φίλο μου και ξαφνικά,όπως περιμέναμε στην ουρά για τα εισιτήρια,άρχισαν να φεύγουν οι ψυχές όσων ήμασταν εκεί από τα σώματά μας και να αιωρούνται..μετά απ'αυτή τη σκηνή,είδα ότι έμενα σε μια φοιτητική εστία και όλοι μου έλεγαν να μην κατέβω κάτω,γιατί κυκλοφορεί ένας ψυχοπαθής κι εγώ έλεγα ότι δεν υπάρχει λόγος να φοβόμαστε,γιατί είχε έρθει η αστυνομία..και με το που κατεβαίνω,με βουτάει ο ψυχοπαθής και με απειλούσε έχοντας ένα μαχαίρι στο λαιμό μου..κι εγώ,λέει,του έκανα τα γλυκά μάτια για να κερδίσω την εμπιστοσύνη του και να του ξεφύγω..ό,τι να'ναι... :wacko: :fool: :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Πολλά θρίλερ δε βλέπετε ρε παιδιά ; :P

Εγώ είδα ότι απάφτονα την kournikova :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
:hmm:
Αν στην επομενη πανσεληνο ονειρευτεις οτι εισαι λυκος και τρεχεις στα δαση και δαγκωνεις κοσμο, να το ψαξεις μηπως το προηγουμενο δεν ηταν ονειρο:P
Xa xa Songless_bird! Λες να ηταν αληθινο αυτο που ειδα? Θα δω αν ειναι κανεις δαγκωμενος απο τους φιλους μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.

χθες είδα ότι είχα πάει σινεμά με έναν φίλο μου και ξαφνικά,όπως περιμέναμε στην ουρά για τα εισιτήρια,άρχισαν να φεύγουν οι ψυχές όσων ήμασταν εκεί από τα σώματά μας και να αιωρούνται..

Πω πω! Αυτό μου θυμησε ένα όνειρο που είχα δει πριν από αρκετά χρόνια. Θέλαμε λέει να πάμε παραλία κ περιμέναμε τη θεία μου. Αυτή αργούσε. Οπότε σε κάποια φάση βλέπω μια κυρία με λευκά να περνάει γρήγορα από το χωλ του σπιτιού μας. Υπέθεσα πως είναι η θεία μου. Οπότε ρωτάω τη μάνα μου γιατί δεν πάμε παραλία επιτέλους; Και αυτή μου λεέι: "Περιμένουμε τη θεία σου". Εγώ τότε της απαντώ: "Μα... Εδώ είναι η θεία!". Γυρνάμε τότε και οι δυο προς το χωλ και βλέπουμε μια άσχετη γυναίκα - φάντασμα να έρχεται με φόρα κατά πάνω μας ουρλιάζοντας. Εγώ τρόμαξα τόσο πολύ λέει που ανέβηκα πάνω στους ώμους της μάνας μου η οποία είχε βγει στο μπαλκόνι κ κοιτούσε το χωράφι που ήταν απέναντι από το σπίτι μας. Και εκείνη τη στιγμή δεκάδες χιλιάδες ψυχές βγαίνανε από το χωράφι κ πηγαίνανε στον ουρανό. Εγώ τρόμαξα τόσο πολύ που άρχισα να λέω το πάτερ ημών στο όνειρό μου. Ξύπνησα και το έλεγα στα αλήθεια!!!

Το πιο τρομακτικό όνειρο που έχω δει ποτε!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
:hmm:
Xa xa Songless_bird! Λες να ηταν αληθινο αυτο που ειδα? Θα δω αν ειναι κανεις δαγκωμενος απο τους φιλους μου!
Σημερα εχει πανσεληνο... :worry:

:P

Λετε για παραξενα ονειρα, αντε μην αρχισω με τα δικα μου που ειδα παλια, για πεμπτους κυβους(?) , εξωγηινους και υπερηχους που ανατιναζουν τα ανδρικα γεννητικα οργανα:| Το μυαλο κανει παραξενα παιχνιδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rash

Νεοφερμένος

Ο Rash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλα ε παιδια πολες ταινιες βλεπετε για αυτο. εγω ειχα δει το alien και μετα στο ονειρο μου ειδα οτι με κηνηγουσαν οι εξωγιηνοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πωπω, άρχισα να βλέπω και εγώ όνειρα!!

Λοιπόν χτες είδα ότι η μητέρα μου λέει είχε πεθάνει(!!) σε ένα αεροπορικό δυστύχημα

Και σήμερα είδα ότι ήμουν λέει και καλά στην παραλία και έρχεται ένα τεράστιο παλλιροικό κύμα [ακα τσουνάμι] και κάποια στιγμή παγώνει στην μέση το κύμα και τρέχαμε εμείς να σωθούμε αλλά πίσω μας είχε κλείσει η παραλιά απο ένα βουνό με άμμο και δεν μπορούσαμε να ξεφύγουμε!! Αλλά τελικά νομίζω βρήκαμε έξοδο στις άκρες και βγήκαμε..

Ουφ... παράξενα όνειρα βλέπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top