Τι όνειρο είδατε χθες;

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eίδα οτι είχε γίνει zombocalypse με ό,τι αυτό συνεπάγεται. :P Aυτά παθαίνεις όταν σου λείπει το "The walking dead". :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Πεινούσα, λέει, παρά πολυ και έφαγα μακαρόνια με κιμά :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos1819

Νεοφερμένος

Ο miltos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
πριν απο λιγο ειδα πιστευω σημαδιακο ονειρο.Ακουσα ξαφνικα μεσα στη νυχτα το σκυλι μου να γαβγιζει εντονα.Ειδα απο ενα γωνιακο παραθυρο καποιον αγνωστο αντρα στη βεραντα της μονοκατοικιας.Δεν φοβηθηκα καθολου για μενα γιατι αισθανομουν ασφαλεια μεσα στο σπιτι αλλα ανησυχησα για το κανις μου μην του κανει κακο και αποφασισα για να προστατεψω το κατοικιδιο μου να βγω απο ενα παραθυρο που οδηγει στο πισω μερος του σπιτιου με σκοπο να αιφνιδιασω και να εξουδετερωσω τον εισβολεα.Με το που βγηκα ομως χαθηκα και περπατουσα για ωρες ξυπολητος χωρις να μπορω να βρω το σπιτι μου.περπατουσα σε αγνωστους τοπους στην αρχη μεσα σε χωρια που ειχαν εγκαταληφθει και μετα απο ωρες εφτασα σε μια μεγαλη πολη.ο κοσμος ηταν φοβισμενος και κλεισμενος μεσα στα σπιτια του.Ολα τα πατζουρια κλειστα και πανω στους τοιχους των σπιτιων παιζαν μεταξυ τους χιμπατζηδες.Μετα απο πολλες ωρες εφτασα σε μια αγορα που ειχε λιγο κοσμο αλλα δεν ειχε τροφιμα.ο κοσμος ηταν εχθρικος και ειδα να σκοτωνουν καποιο νεο αντρα.Δεν φοβηθηκα αλλα αισθανομουν πολυ κουρασμενος και απογοητευμενος για να αντιδρασω και ετσι δεν εκανα τιποτα.προχωρησα αρκετα ακομα για να συναντησω 2 εφηβους μαυρους που μιλουσαν μια αγνωστη γλωσσα για μενα μεταξυ τους.πηρα το θαρρος και τους ρωτησα πως θα παω κατω πατησια και μου απαντησε ο ενας σε αψογα Ελληνικα οτι ειμαι κοντα και πρεπει να συνεχισω ευθεια.Πριν απο μια δεκαετια υπηρετησα στην Αθηνα και νοικιαζα στα κατω πατησια.Αν καποιος η καποια εχει να μου δωσει μια εξηγηση για το ονειρο παρακαλω ας γραψει.και εντυπωση μου εκανε το γεγονος οτι δεν ειδα ουτε ενα αυτοκινητο στους δρομους.Επισης ολα μου φαινοντουσαν αγνωστα στην πολη που εζησα και γνωρισα.Ηταν σαν να περπαταω σε μια τριτοκοσμικη πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
ότι ξαναέδινα πανελλήνιες.... συγκεκριμένα και τα 6 μαθήματα σε 2 ώρες :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
πριν απο λιγο ειδα πιστευω σημαδιακο ονειρο.Ακουσα ξαφνικα μεσα στη νυχτα το σκυλι μου να γαβγιζει εντονα.Ειδα απο ενα γωνιακο παραθυρο καποιον αγνωστο αντρα στη βεραντα της μονοκατοικιας.Δεν φοβηθηκα καθολου για μενα γιατι αισθανομουν ασφαλεια μεσα στο σπιτι αλλα ανησυχησα για το κανις μου μην του κανει κακο και αποφασισα για να προστατεψω το κατοικιδιο μου να βγω απο ενα παραθυρο που οδηγει στο πισω μερος του σπιτιου με σκοπο να αιφνιδιασω και να εξουδετερωσω τον εισβολεα.Με το που βγηκα ομως χαθηκα και περπατουσα για ωρες ξυπολητος χωρις να μπορω να βρω το σπιτι μου.περπατουσα σε αγνωστους τοπους στην αρχη μεσα σε χωρια που ειχαν εγκαταληφθει και μετα απο ωρες εφτασα σε μια μεγαλη πολη.ο κοσμος ηταν φοβισμενος και κλεισμενος μεσα στα σπιτια του.Ολα τα πατζουρια κλειστα και πανω στους τοιχους των σπιτιων παιζαν μεταξυ τους χιμπατζηδες.Μετα απο πολλες ωρες εφτασα σε μια αγορα που ειχε λιγο κοσμο αλλα δεν ειχε τροφιμα.ο κοσμος ηταν εχθρικος και ειδα να σκοτωνουν καποιο νεο αντρα.Δεν φοβηθηκα αλλα αισθανομουν πολυ κουρασμενος και απογοητευμενος για να αντιδρασω και ετσι δεν εκανα τιποτα.προχωρησα αρκετα ακομα για να συναντησω 2 εφηβους μαυρους που μιλουσαν μια αγνωστη γλωσσα για μενα μεταξυ τους.πηρα το θαρρος και τους ρωτησα πως θα παω κατω πατησια και μου απαντησε ο ενας σε αψογα Ελληνικα οτι ειμαι κοντα και πρεπει να συνεχισω ευθεια.Πριν απο μια δεκαετια υπηρετησα στην Αθηνα και νοικιαζα στα κατω πατησια.Αν καποιος η καποια εχει να μου δωσει μια εξηγηση για το ονειρο παρακαλω ας γραψει.και εντυπωση μου εκανε το γεγονος οτι δεν ειδα ουτε ενα αυτοκινητο στους δρομους.Επισης ολα μου φαινοντουσαν αγνωστα στην πολη που εζησα και γνωρισα.Ηταν σαν να περπαταω σε μια τριτοκοσμικη πολη.
Τέτοιο όνειρο και μάλιστα την παραμονή των εκλογών, δεν θα το έλεγα σημαδιακό. Είναι γνωστό ότι τα όνειρα βγάζουν αυτά που έχουμε στο υποσυνείδητό μας. Για την περίπτωσή σου, είναι ξεκάθαρο το ότι έχεις επηρεαστεί σε μεγάλο βαθμό από τα τηλεοπτικά σποτάκια και την όλη κινδυνολογία και καταστροφολογία της "Νέας Δημοκρατίας" για τα ...δεινά που περιμένουν τη χώρα αν ο ΣΥΡΙΖΑ κερδίσει τις εκλογές, (αγορά χωρίς τρόφιμα, όχι αυτοκίνητα λόγω έλλειψης καυσίμων, εγκαταλειμμένα χωριά, ξυπόλητος, όλα κλειστά, τριτοκοσμική χώρα). Ακόμα, στο όνειρό σου (αυτό να το προσέξεις) υπάρχει και ρατσιστικό άρωμα "χρυσής αυγής" (εγκληματικότητα, χιμπατζήδες, μαύροι). Τώρα δεν προλαβαίνεις, αλλά αν είχες δει το όνειρο λίγες μέρες πριν, θα μπορούσες να στείλεις το σενάριο στη "Ν.Δ." να το κάνει σποτάκι. Το συμπέρασμα είναι ότι καλό είναι να μη βλέπεις πολλή τηλεόραση, να σκέπτεσαι και να μην είσαι τόσο ευάλωτος στις κομματικές προπαγάνδες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
.Αν καποιος η καποια εχει να μου δωσει μια εξηγηση για το ονειρο παρακαλω ας γραψει.και εντυπωση μου εκανε το γεγονος οτι δεν ειδα ουτε ενα αυτοκινητο στους δρομους.Επισης ολα μου φαινοντουσαν αγνωστα στην πολη που εζησα και γνωρισα.Ηταν σαν να περπαταω σε μια τριτοκοσμικη πολη.

Mήπως ήσουν πολύ αγχωμένος; Τέτοιου είδους σύνθετα όνειρα συνήθως τα βλέπουμε όταν είμαστε υπό το κράτος έντονης συναισθηματικής πίεσης. Προσπάθησε να φέρεις στο μυαλό σου την τελευταία σκέψη που έκανες πριν σε πάρει ο ύπνος. Πολλές φορές τα όνειρα που βλέπουμε σχετίζονται μ' αυτή.

Εγώ πάντως δεν είδα απολύτως τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Εγώ πρόσφατα ειχα δει οτι ημουν σε ενα ασανσερ και δεν ανέβαινε μέχρι τον όροφο που ήθελα, σταματούσε και κατι τετοια.. = άγχος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πρόσφατα ειχα δει οτι ημουν σε ενα ασανσερ και δεν ανέβαινε μέχρι τον όροφο που ήθελα, σταματούσε και κατι τετοια.. = άγχος :P

Αυτό το έχω ζήσει με μια παλιά μου φίλη και την ανιψούλα της. :hehe:


Ον: Δε θυμάμαι τι ακριβώς είδα... Κάτι με την θάλασσα πρέπει να είχε σχέση... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι είχαμε πόλεμο και σκότωναν όσους έλεγαν οτι στις εκλογές θα ψηφίσουν ΠΑΣΟΚ και όχι ΝΔ.Στο τέλος είχαν μείνει ζωντανοί μόνο όσοι θα ψήφιζαν ΝΔ.Και είχα αγχωθεί γιατί φοβόμουν μήπως είχαν σκοτώσει κανέναν δικό μου.
Πολύ κουφό όνιερο..Εν όψει εκλογών!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Αυτό το έχω ζήσει με μια παλιά μου φίλη και την ανιψούλα της. :hehe:


Ον: Δε θυμάμαι τι ακριβώς είδα... Κάτι με την θάλασσα πρέπει να είχε σχέση... :hmm:

Το να κλειστώ σε ασανσέρ είναι μεγάλος μου φόβος :hehe: Μάλλον γι'αυτό όταν αγχώνομαι βλέπω όνειρα με ασανσέρ που πέφτουν ή ανεβαίνουν και δεν σταματάνε, ή κολλάνε... ή βλέπω τεράστια κύματα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Το να κλειστώ σε ασανσέρ είναι μεγάλος μου φόβος :hehe: Μάλλον γι'αυτό όταν αγχώνομαι βλέπω όνειρα με ασανσέρ που πέφτουν ή ανεβαίνουν και δεν σταματάνε, ή κολλάνε... ή βλέπω τεράστια κύματα :look:

και γω βλέπω τέτοια όνειρα με ασανσέρ :P

κ αυτό ακριβώς είδα κ σήμερα
μπήκα στο ασανσέρ πάτησα το κουμπί
να παω στον τελευταίο όροφο τον πέμπτο
και όταν έφτασα σε αυτόν δε σταμάτησε το ασανσέρ
συνέχισε να ανεβαίνει στον έκτο, στον έβδομο όροφο κλπ

πίστευα ότι μόνο εγώ βλέπω τέτοια όνειρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
και γω βλέπω τέτοια όνειρα με ασανσέρ :P

κ αυτό ακριβώς είδα κ σήμερα
μπήκα στο ασανσέρ πάτησα το κουμπί
να παω στον τελευταίο όροφο τον πέμπτο
και όταν έφτασα σε αυτόν δε σταμάτησε το ασανσέρ
συνέχισε να ανεβαίνει στον έκτο, στον έβδομο όροφο κλπ

πίστευα ότι μόνο εγώ βλέπω τέτοια όνειρα :P
χαχα και όμως,δεν είσαι ο μόνος :hehe: Ακριβώς τέτοια όνειρα βλέπω και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,851 μηνύματα.
Το όνειρο που είδα χθες δε νομίζω οτι μπορώ να το περιγράψω εδώ :hehe: Γι'αυτό θα πω για το προχθεσινό. Είδα ότι ενω υπηρετούσα στην Gall Force (το θυμαται κανεις αυτό btw?) ,σε διαστημικό σταθμό όπου ξαφνικά είχαμε εισβολή απο unidentified creatures όπου και επηρεασμένος τελικα απο την όλη φάση, ήμουν μέσα σε ένα τέτοιο και πολεμούσα
Το όλο όνειρο ήταν σε cartoon φάση όπως στη φώτο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos1819

Νεοφερμένος

Ο miltos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Mήπως ήσουν πολύ αγχωμένος; Τέτοιου είδους σύνθετα όνειρα συνήθως τα βλέπουμε όταν είμαστε υπό το κράτος έντονης συναισθηματικής πίεσης. Προσπάθησε να φέρεις στο μυαλό σου την τελευταία σκέψη που έκανες πριν σε πάρει ο ύπνος. Πολλές φορές τα όνειρα που βλέπουμε σχετίζονται μ' αυτή.

Εγώ πάντως δεν είδα απολύτως τίποτα.
δεν ειμαι γενικα αγχωμενος.ισως φταιει το γεγονος πως ειμαι σε κακη διαθεση την τελευταια εβδομαδα λογω του πυρετου που εχω.δεν μπορω να γυμναστω και οταν δεν γυμναζομαι μου βγαινουν πολλα νευρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos1819

Νεοφερμένος

Ο miltos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τέτοιο όνειρο και μάλιστα την παραμονή των εκλογών, δεν θα το έλεγα σημαδιακό. Είναι γνωστό ότι τα όνειρα βγάζουν αυτά που έχουμε στο υποσυνείδητό μας. Για την περίπτωσή σου, είναι ξεκάθαρο το ότι έχεις επηρεαστεί σε μεγάλο βαθμό από τα τηλεοπτικά σποτάκια και την όλη κινδυνολογία και καταστροφολογία της "Νέας Δημοκρατίας" για τα ...δεινά που περιμένουν τη χώρα αν ο ΣΥΡΙΖΑ κερδίσει τις εκλογές, (αγορά χωρίς τρόφιμα, όχι αυτοκίνητα λόγω έλλειψης καυσίμων, εγκαταλειμμένα χωριά, ξυπόλητος, όλα κλειστά, τριτοκοσμική χώρα). Ακόμα, στο όνειρό σου (αυτό να το προσέξεις) υπάρχει και ρατσιστικό άρωμα "χρυσής αυγής" (εγκληματικότητα, χιμπατζήδες, μαύροι). Τώρα δεν προλαβαίνεις, αλλά αν είχες δει το όνειρο λίγες μέρες πριν, θα μπορούσες να στείλεις το σενάριο στη "Ν.Δ." να το κάνει σποτάκι. Το συμπέρασμα είναι ότι καλό είναι να μη βλέπεις πολλή τηλεόραση, να σκέπτεσαι και να μην είσαι τόσο ευάλωτος στις κομματικές προπαγάνδες.

προσωπικα η καταστροφολογια που λες δεν με αγγιζει και δεν με φοβιζει.Αν βγει ο συριζα και καταστρεψει την χωρα παλι εμενα δεν με αγγιζει και δεν με φοβιζει.εγω εχω κανει τα κουμαντα μου ωστε να ειμαι αυταρκης και ασφαλης για τα επομενα 10 χρονια.και χρυσο αποθηκευσα και ασημι και τροφιμα και αγορασα και ενεργειακες σομπες ωστε να μην εχω αναγκη ουτε την δεη για τιποτα.ουτε για μαγειρεμα δεν θα την χρειαστω.εχω καποια θεματακια οσο αφορα την ασφαλεια αλλα θα λυθουν και αυτα πολυ συντομα.και ολα αυτα τα κανω τα τελευταια 5 χρονια για να μην λες οτι με φοβισε ο συριζα.Προσωπικα θεωρω οτι ολοι οι πολιτηκαντιδες ειναι το ιδιο επικινδυνοι για την χωρα.Οσοι νομιζετε οτι θα σας σωσει ο Αλεξης η ο Σαμαρας η το αλλο το νουμερο που παιζει με τα τρενακια ειστε πολυ γελασμενοι.Για αυτο ειναι αναγκαιο καλο ο καθενας να προνοει για αυτον και τους οικειους του.αλλωστε των φρονιμων τα παιδια κανουν την καβατζα τους πριν πεινασουνε.και ολο αυτο το μαζεμα που κανω τα τελευταια χρονια δεν το κανω γιατι ειμαι ανασφαλης αλλα επειδη κολλησα το μικροβιο απο την οικογενεια μου που ζει στον καναδα.Ευτηχως η δυστηχως πηρα την νοοτροπια τους.θυμαμαι ακομα τα σοφα λογια του θειου μου που ζει στον καναδα.Στη ζωη σου οτι και αν γινεις φροντισε μονο να μην εξαρτασε απο κανεναν ουτε και απο το ιδιο το κρατος.Μονο τοτε θα εισαι πραγματικα ελευθερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
...Ότι μια ώρα πριν βγουν τα αποτελέσματα των εκλογών μας πήραν όλες τις καταθέσεις που είχαμε στην τράπεζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
... "Αγώνα" επιβίωσης ή κάτι τέτοιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι μιλούσα στο fb με μια καθηγήτριά μου από το λύκειο.
Δεν έχω καν fb.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Είδα ότι έχασα το εισιτήριο επιστροφής για Ελλάδα και φρίκαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Τον ξαναείδα για δεύτερη φορά στην σειρά...

Ήμασταν έλεγε στο δημοτικό σχολείο της περιοχής μου, και είχα πάει να τον δω γιατί έπαιζε ποδόσφαιρο..Όταν τελειωσε ο αγώνας, τον έψαχνα και δεν τον έβρισκα και ένιωθα χάλια.

Βρήκα ένα άλλον που του έμοιαζε πολύ αλλά δεν ήταν αυτός και μετά απο λίγο τον είδα και τον φώναξα.

Ήρθε και περιμέναμε σε μια γωνια γιατί και καλά μας βομβάρδιζαν και έπρεπε να προστατευτούμε απο τις βόμβες που έπεφταν.

Έσκανα λίγο πιο δίπλα μας αλλά δεν πάθαμε κάτι και σε κάποια στιγμή σηκωθήκαμε και μου έπιασε το χέρι και με κοιτούσε και μου είπε: Έλα πάμε να φύγουμε.."

Ε και φύγαμε τρέχοντας απο το σχολείο και μετά ξύπνησα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top