Του κόσμου τα παράξενα

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Xωρίς να θέλω να γίνω σεξιστής, για ποιο λόγο συνήθως οι γυναίκες είναι θύματα της ανασφάλειάς τους; :adventure:

Εσείς γιατί σε κάποια φάση της ζωής σας μετράτε το μήκος του πέους σας και αγχώνεστε όταν κάνετε πρώτη φορά σεξ με μια κοπέλα μήπως δε σας σηκωθεί και σας περάσει για ανίκανο;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,514 μηνύματα.
Νννννννννννννννννννναι.....θα τους σκοτωνα...


 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,810 μηνύματα.
Τι τραβάει ο κόσμος.. :hmm:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,873 μηνύματα.
Προς στιγμήν το διεστραμμένο μου μυαλό σκέφτηκε ότι στην τιμή των 30 λιρών, περιλάμβανε και το σπέρμα :wheel:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,636 μηνύματα.
Αρκούδα-επισκέπτης που χτύπησε και το κουδούνι(!) :P
2022-08-20_101010.jpg


 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.

Sevasti

Νεοφερμένος

Η Sevasti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Διάβασα ότι στο Ιράν,στις διαδηλώσεις, συλλαμβάνονται ανήλικα κορίτσια και αγορια και καταδικάζονται σε θάνατο. Τα ανήλικα κορίτσια αν είναι παρθένες πριν την εκτέλεση τους τα παντρεύουν με δεσμοφύλακες και βιάζονται, για μα μην πεθάνουν παρθένες και πάνε στον παράδεισο....

Φοβερό!!!!
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,937 μηνύματα.
Μεγάλο βάσανο το prader willi, είχα δει ένα εξαιρετικό ντοκιμαντέρ ξένης παραγωγής για μια οικογένεια που έκλεινε και με λουκέτο όλα τα σημεία όπου υπάρχει φαγητό, ώστε να μην καταλήξει η κόρη παχύσαρκη (ακόμη και τα σκουπίδια έφευγαν κατευθείαν στον τενεκέ)
Αυτό που μου έμεινε από αυτό το ντοκιμαντέρ ήταν ότι η κόρη (πάσχουσα, 24ετων) έλεγε ότι την αγχωνει απίστευτα αυτή η ασταμάτητη πείνα, και ότι προσπαθούν με ψυχολόγο και ψυχίατρο να την βοηθήσουν.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,810 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.
Robert Wadlow
Ο ψηλότερος άνθρωπος στην ιστορία. Ήταν Αμερικανός, είχε ύψος 2,72 μέτρα και ζύγιζε 199 κιλά. Πέθανε σε ηλικία 22 ετών.
Εδώ είναι μια φωτογραφία: με τους γονείς και τα αδέρφια του το 1935.
354548011_6458287710899943_6565634266580584708_n.jpg
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,108 μηνύματα.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 931 μηνύματα.
Διάβασα ότι στο Ιράν,στις διαδηλώσεις, συλλαμβάνονται ανήλικα κορίτσια και αγορια και καταδικάζονται σε θάνατο. Τα ανήλικα κορίτσια αν είναι παρθένες πριν την εκτέλεση τους τα παντρεύουν με δεσμοφύλακες και βιάζονται, για μα μην πεθάνουν παρθένες και πάνε στον παράδεισο....

Φοβερό!!!!
μου έκανε εντύπωση και το έψαξα.
Είχες δίκιο! Το βρήκα σε πολλές εφημερίδες διεθνείς.
Τις έχουν συλλάβει τις ανήλικες και τις έχουν καταδικάσει σε θάνατο.
Το ισλάμ όμως απαγορεύει την εντέλεση παρθένων κοριτσιών. Γιαυτό πρέπει να τις βιάσουν. Όμως το ισλάμ απαγορεύει το σεξ εκτός γάμου. Έτσι τις παντρεύουν υποχρεωτικά με δεσμοφύλακες, αυτοί τις βιάζουν και έτσι παίρνουν το πράσινο φως για την εκτέλεση! Χώρια αυτό που λες, ότι δε θέλουν να τις αφήσουν να πάνε στον παράδεισο.

Πόσος παραλογισμός!! Πόσα εγκλήματα κάνουν, προκειμένου να κρατηθούν οι μουλάδες στην εξουσία και για όλα παίρνουν την ευλογία του ισλάμ!! Την πιάνω/ την βιάζω / την σκοτώνω, επειδή <<έκανε πόλεμο ενάντια στο Θεό>>. Και εγώ ως <<καλός αντικαταστάτης του>> τα κάνω όλα αυτά. Επειδή όμως ο νομος του θεού μου φέρνει εμπόδια στα εγκληματικά μου σχέδια, τα φτιάχνω στα μέτρα μου. Και του επιβάλλω του <<καλού θεού μου>> τωρα που θα του στείλω τη <γυναίκα μου>, να την χώσει και στην κόλαση!
Τα αγόρια τι τα κάνουν; Γιατί το ισλάμ απαγορεύει το ομοφυλοφυλικό σεξ.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,873 μηνύματα.
Screenshot 2023-07-09 at 22-23-26 Facebook.png
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top