Τούρκικες σειρές: Τι γνώμη έχετε;

Ποιά η γνώμη σας για τα τούρκικα σήριαλ;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Δεν βλέπω καθόλου τηλεόραση αυτήν την περίοδο.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν τα παρακολουθώ, είναι ανόητα.

    Ψήφοι: 4 80.0%
  • Τα λατρεύω,τα παρακολουθώ ανελλιπώς.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν τρελαίνομαι απλά με αυτά ξεφεύγω.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν τα παρακολουθώ απλά καμιά φορά,κάνοντας ζάπινγκ θα τα δω.

    Ψήφοι: 1 20.0%

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ειχαν -γελοια- μεταγλωττιση ..
μακαρι να χαν και τα τουρκικα ,,θα γλυτωναμε τη γλωσσα

α αυτό είχαν να δείξουν; :bounce:

οι οικογενειακές ιστορίες σ αρέσουν δηλαδή που είναι ελληνικό και έχουν ωραία γλώσσα;
αντί να βλέπουμε το δάσος που καίγεται εμείς κοιτάμε το χώμα.

γεια μας! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Κατά την άποψη μου όλες αυτές οι τούρκικες σειρές είναι το χειρότερο για την τηλεόραση, για τους έλληνες ηθοποιούς, για την νοημοσύνη μας στην τελική!!
Ποτέ δεν έχω δει ούτε μία τουρκική σειρά και ΠΟΤΕ δεν θέλω να επιχειρήσω κάτι τέτοιο...:knife:
Δεν είναι ότι είναι ''εχθροί'' οι Τούρκοι ή ότι τους μισώ ή οτιδήποτε τέτοιο... απλά θέλω να έχω σώας τας φρένας :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οι οικογενειακές ιστορίες σ αρέσουν δηλαδή που είναι ελληνικό και έχουν ωραία γλώσσα;
αντί να βλέπουμε το δάσος που καίγεται εμείς κοιτάμε το χώμα.
γενικα δεν χωνευω κανενα σαπουνι (γιαειμαι βρωμιλος:P)
εγω προτιμω καλες κωμωδιες

και απορω,,υπαρχει καμια τουρκικη κωμωδια?

ας μας δειξουν και τιποτα αλλο..μονο σαπουνοπερες εχουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδια ειναι σκετη ΦΡΙΚΑΝΤΕΛΑ...κ δεν ειναι το θεμα οτι κ καλα ειναι τουρκικα κ 'βαζουμε τον εχθρο στο σπιτι μας' οπως θα ελεγε η γιαγια μου κ ο Γεωργιαδης,αλλα οτι υποβιβαζουν τη νοημοσυνη μας κ μας αποχαυνωνουν ακομα περισσοτερο...Αντι να προβαλλουν αυτα τα ευτελη προγραμματα γιατι δεν δινουν την ευκαιρια σε νεα παιδια να προβαλουν καποια δουλεια τους,π.χ μια κωμωδια κτλ, εκεινη την ωρα?Το ιδιο budget θα χρειαζοταν κ παλι κ θα ειχαμε εστω κ μια 20αρια λιγοτερους νεους ανεργους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
π.χ μια κωμωδια κτλ, εκεινη την ωρα?Το ιδιο budget θα χρειαζοταν κ παλι κ θα ειχαμε εστω κ μια 20αρια λιγοτερους νεους ανεργους!
αντε πεστο αυτο στους κολλημενους που φτιαχνουν τα προγραμματα στα καναλια..

εδω τοσες web σειρες γινονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίκος

Νεοφερμένος

Ο Αρίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
τι εννοείς είχαν κάτι διαφορετικό να δείξουν; :confused:
βασικά, τι εννοείς είχαν κάτι να δείξουν; :worry:

:P Εννοώ οτι τα τουρκικά σίριαλς είναι όλα ρομαντικά, ενώ τα λατινικά είχαν ποικίλα σενάρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Παντως χαλαρωστε με τις οικογενειακες ιστορίες
χωρις αντιρρηση, είναι ό,τι πιο διασκεδαστικό έχει βγάλει η ελληνική τιβι
από τον καιρό της Λαμψης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Για τις τούρκικες σειρές δεν έχω να πω πολλά, μας προβάλλουν ξεκάθαρα τα κανάλια ότι αντιμετωπίζουν οικονομικές δυσχέρειες και στην τελική καλύτερα τα τούρκικα παρά οι ελληνικές σαχλαμάρες !
Αν τα τούρκικα είναι μια φορά χαμηλής ποιότητας , οι περισσότερες ελληνικές σειρές είναι 10!
εγώ θα συμφωνήσω με τν ρεμπεσκε για τις οικογενειακές ιστορίες :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...αγαπαμε οικογενειακες ιστοριες
:P
φατε τη μελο σκονη μας, παλιοτουρκοι


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
...αγαπαμε οικογενειακες ιστοριες
:P
φατε τη μελο σκονη μας, παλιοτουρκοι



Αγαπαμε οικογενειακες ιστοριες για τις φοβερες ερμηνειες των ηθοποιων που ειναι χειροτεροι και απο τους ηθοποιους που εχει η Τατιανα στο Μιλα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
βασικα τα προσωπα τους φωνάζουν: "Το κανω μόνο για τα λεφτα!" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Μόδα είναι και θα περάσει.Όπως ήταν και τα λατινοαμερικάνικα.Εγώ γενικώς δε βλέπω τιβι.Θυμάμαι μια ατάκα ενός στο τσατ που έλεγε ότι σε λίγο θα βγάλουν και σειρά με όνομα:Γαμήσια στο Βόσπορο τρώγοντας ηλιόσπορο:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
...Όπως ήταν και τα λατινοαμερικάνικα...

Και εγω αυτο πιστευα μεχρι που το σταρ εβαλε ξανα τη φλορισιεντα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αγαπάμε Φλορισιέντα! Την έβλεπα όταν πήγαινα τρίτη λυκείου αν και ήμουν μεγάλη φαν από τις ανυπότακτες καρδιές! *.*

εδιτ: Όχι τρίτη λυκείου, πρώτη λυκείου πήγαινα μπερδεύτηκα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Αγαπάμε Φλορισιέντα! Την έβλεπα όταν πήγαινα τρίτη λυκείου αν και ήμουν μεγάλη φαν από τις ανυπότακτες καρδιές! *.*

Αχ μεγααλος ερωτας ο φεντερικο :inlove:

Τιιιιι λεω:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εμένα μάρεσε ο Ματίας! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αχ μεγααλος ερωτας ο φεντερικο :inlove:

Τιιιιι λεω:crazy:

Εμένα μάρεσε ο Ματίας! :redface:

εμένα κανείς :P
έχω δύσκολο γούστο γμτ. :/:

πάντως αυτά τα εργάκια δε μ άρεσαν ποτέ, δε ξέρω γιατί.
Είχε δει κανείς το τούρκικο με τον Μπεχλούλ; :redface: ωραίο παιδί ο Μπεχλούλ
και έφερνε πολύ σε Τούρκο, ξανθός-γαλανομάτης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εμένα μάρεσε ο Ματίας! :redface:

Καλε ναι ο Ματιας πώς μου διεφυγε:redface:

εμένα κανείς :P
έχω δύσκολο γούστο γμτ. :/:

πάντως αυτά τα εργάκια δε μ άρεσαν ποτέ, δε ξέρω γιατί.
Είχε δει κανείς το τούρκικο με τον Μπεχλούλ; :redface: ωραίο παιδί ο Μπεχλούλ
και έφερνε πολύ σε Τούρκο, ξανθός-γαλανομάτης :P

Μπεχλουλ πολυ φλωρος, ο φεντε ειχε αλλη γοητεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
όντως αποδείχθηκε πολύ γελοίος στο τέλος. Δε σου λέω ότι τρελαίνομαι αλλά νταξ, καλός είναι :P
κουρεμένος βέβαια γιατί αλλιώς δε λέει και πολλά. Δε του πήγαιναν θαρρώ τα μακριά

πάντως δεν έχω δει και κανέναν πολύ ωραίο Τούρκο ενώ οι Τουρκάλες κουκλίτσες!
Ειδικά η κοπέλα του Εζέλ(Εσάν) μια ομορφιά ρε σεις! Αυτή που παίζει στο Σιλά νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ο Μπεχλουλ με μακρια χαιτη ειναι για γελια θαρρω:P
Τωρα που ειπες Εζελ, τι χαμος ειχε γινει με αυτον ειχε κανει θραυση στα κοινα 45-85 να μου λεει τωρα η γιαγια μου "Να μουν 30 χρονια μικροτερη αυτον θα επαιρνα":confused: Τρελα !!!:loltooth:
Οι τουρκαλες δε μου αρεσεουν: ντυσιμο,βαψιμο, μαλλια πολυ ξεπερασμενα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top