Το "άλλο μισό" υπάρχει;

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Γιατί να μπουν σε μια διαδικασία η οποία κατά μεγάλο βαθμό, θα τελειώσει άδοξα; :hmm:

Δεν κατάλαβα την ερώτησή σου.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Το άλλο μας μισό το φτιάχνουμε και σιγά σιγά το πλάθουμε.
Δεν θα νιώσεις αμέσως πως μαζί δεν κάνετε και χώρια δεν μπορείτε αλλά ο χρόνος θα στον κάνει ως το άλλο σου μισό αν υπάρχει όρεξη και από τους δύο.
Έτσι νομίζω.
Εγώ δεν το έχω βρει, δεν το ψάχνω, αλλά πιστεύω στο ότι θα υπάρξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ακράδαντα πως το άλλο μισό υπάρχει :) και αν κάπως με ακούει αυτή τη στιγμή, μήπως έχει 20 ευρά πρόχειρα;
τα επιστρέφω μόλις μπορέσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ακράδαντα πως το άλλο μισό υπάρχει :) και αν κάπως με ακούει αυτή τη στιγμή, μήπως έχει 20 ευρά πρόχειρα;
τα επιστρέφω μόλις μπορέσω

ο Μίττενβαλντ δανείζει μόνο σε μάρκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κι αν δεν υπάρχει το άλλο μας μισό, εμείς το επινοούμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ο Μίττενβαλντ δανείζει μόνο σε μάρκα...

μπα, δεν έχει πρόβλημα, είναι ...εβραίος σε κάτι τέτοια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Όταν μιλάμε για το «άλλο μισό»… αυτό που εγώ καταλαβαίνω είναι πως ψάχνουμε ένα άτομο που πλησιάζει πολύ κοντά στα δικά μας χαρακτηριστικά. Είναι το πρόσωπο που θα μας κάνει «κλικ» από την πρώτη στιγμή. Που νιώθουμε αμέσως μια έντονη έλξη και πως κάτι βαθύτερο μας συνδέει. Που βρίσκουμε κοινά σημεία και ενδιαφέροντα, όμοια ψυχολογία και συναισθήματα. Μαζί του μπορείς να είσαι ο εαυτός σου, να το αφήνεις να σε δει σε άσχημές σου στιγμές, να νιώθεις πως κοντά του γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος, να σε καταλαβαίνει απόλυτα, χωρίς να χρειάζεται να πεις πολλά και να αναλύεις σκέψεις και συναισθήματα. Που θα δείχνει κατανόηση ακόμα και στις παράλογες παρορμήσεις σου. Θα έχετε δικούς σας κώδικες επικοινωνίας, που οι άλλοι δεν θα μπορέσουν να αντιληφθούν ποτέ. Θα είναι το άτομο που θα σε δεχτεί και θα σε αγαπήσει όπως ακριβώς είσαι, χωρίς να προσπαθήσει να σε αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Θα είναι το άτομο που θα σε δεχτεί και θα σε αγαπήσει όπως ακριβώς είσαι, χωρίς να προσπαθήσει να σε αλλάξει.


εκανες εναν ολοκληρο κυκλο για να ξανακαταλήξεις στο συμπέρασμα ότι τελικά, είναι αδύνατον να υπάρχει τέτοιο πράμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
εκανες εναν ολοκληρο κυκλο για να ξανακαταλήξεις στο συμπέρασμα ότι τελικά, είναι αδύνατον να υπάρχει τέτοιο πράμα :P
Φυσικά και υπάρχει, αρκεί να έχεις τα μάτια σου ανοικτά. Καμιά φορά περνάει απο δίπλα μας και το διώχνουμε οι ίδιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
περνάει απο δίπλα μας και το διώχνουμε οι ίδιοι.


εννοείται. το μετανοιώνεις πικρά στην αντίθετη περίπτωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna97

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει αλλά και να υπάρχει δεν νομίζω να μπορεί κάποιος να το βρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.



Ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Δεν βλέπω να υπάρχει αλλά θέλω να πιστευω ότι υπάρχει...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Το άλλο μισό υπάρχει εφόσον και όταν θέλουμε εμείς να το δούμε..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top