Το δικό σου ταλέντο είναι...

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
στο σιδερωμα, στη ζαχαροπλαστικη και στο τραγουδι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Έχω τρομερή μνήμη. Θυμάμαι τα πάντα. Δεν ξεχνάω φάτσες με τίποτα. Θυμάμαι πρόσωπα από το νηπιαγωγείο ακόμα! Επίσης θυμάμαι από τον καθένα τι λέει και τι κάνει, και έτσι για όσους ξέρω θυμάμαι τα πάντα, όποτε δεν μπορεί να με κοροιδέψει κανείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Eιδική μνήμη,υπομονή,επιμονή και πείσμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ξεροκεφαλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Παράπονο το 'χω, να λέω και γω οτι έχω ταλέντο σε κάτι. Σ'ολα άχρηστη είμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Χαχ, εμείς dida θα λέμε ότι έχουμε αλλά είναι τόσο κρυφό που ούτε εμείς δεν το έχουμε ανακαλύψει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.Quantum

Δραστήριο μέλος

Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Να αναρωτιέμαι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να αναρωτιέμαι :worry:

+1 αναρωτιέμαι για τα πάντα από το πιο απλό μέχρι το νόημα της ζωής κτλ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Eχω μεγαλο ταλεντο στα χειλη ! :ΡΡΡΡ

Ειμαι ο τελειος διπλωματης , ξεγλιστρω σαν το χελι απo τις συζητησεις που δεν με συμφερουν και κανεις δεν το καταλαβαινει !! :ΡΡΡ
Επισης εχω ταλεντο στο σφουγγαρισμα ! χαχαχχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Eχω μεγαλο ταλεντο στα χειλη ! :ΡΡΡΡ

Ειμαι ο τελειος διπλωματης , ξεγλιστρω σαν το χελι απ τς συζητησεις που δ με συμφερουν κ κανεις δεν το καταλαβαινει !! :ΡΡΡ
Επισης εχω ταλεντο στο σφουγγαρισμα ! χαχαχχαχαχ

Σκέψου στο φόρουμ να είναι κάποιος δικός σου ή δική σου...και διαβάσει αυτό που έγραψες :lol:

Έχω ταλέντο στην σοβαροφανή τρολλιά ώστε να ανάβω τα αίματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Επισης εχω ταλεντο στο σφουγγαρισμα ! χαχαχχαχαχ

Σφουγγαρίζεις και στεγνώνει σε 1 λεπτό; Αυτό μάλιστα, είναι ταλέντο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Επισης εχω ταλεντο στο σφουγγαρισμα ! χαχαχχαχαχ

Αχ τι μου θύμισες...


Όσο για τα δικά μου ταλέντα...αγνοούνται :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
έχω έφεση στον αθλητισμό...:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
τρεχω γρηγορα ¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Βασικά, όταν μαλώνω με κάποιον ή όταν θέλω να αποφύγω κάτι βρίσκω σε χρόνο ρεκόρ δικαιολογίες. Επίσης έχω το ταλέντο να υποκρίνομαι σχεδόν τέλεια, μικρή μου έλεγαν οτι πρέπει να γίνω ηθοποιός ή δικηγόρος. Μπορώ να υπερασπιστώ τα πιστεύω μου μέχρι να υποχωρήσω όταν έχω εκνευρίσει αυτόν που με κοντράρει και κοντράρω πολλούς ανθρώπους κάνοντας τους να τα παρατήσουν. Είμαι πνεύμα αντιλογίας και επίσης δεν μπορώ να αντέξω να μου λένε τι να κάνω. Μετά απο όλα αυτά τα ταλέντα λοιπόν, καταλήγω στο οτι όταν ανοίξω το στόμα μου βγάζω τον αχόρταγο, και μπορώ να γίνω απίστευτα αδιάκριτη ή διακριτική όταν το θέλω. Αλλά ποτέ ευγενική. Μπορεί να το παίζω ανάμεσα σε ευγένεια-αγένεια, αλλά όσοι με γνωρίζουν ξέρουν οτι είμαι ένα τρομερά αγενές άτομο. Επίσης, ένα τελευταίο ταλέντο: μπορώ να τελειώσω ένα βιβλίο σε μια μέρα αν μ'αρέσει πολύ το περιεχόμενό του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
το σεξ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Χαχ, εμείς dida θα λέμε ότι έχουμε αλλά είναι τόσο κρυφό που ούτε εμείς δεν το έχουμε ανακαλύψει!!

Εναλλακτικά μπορούμε να λέμε οτι έχουμε τρομερά πολλά ταλέντα αλλά δεν τα αποκαλύπτουμε για να μην αισθάνονται οι γύρω μας μειονεκτικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αυτό το λέω ούτως ή άλλως!
Είναι το ταλέντο μου στο να περιαυτολογώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
στο κολύμπι και στο τρέξιμο :)

(παλιά και στο σεχ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top