Το ιδανικό σπίτι

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,714 μηνύματα.
Ξέχασα να πω πως μου αρέσουν τα φυτά εσωτερικού χώρου
0fda9e8e-ab0a-40e3-8276-94b8957ff9dc.jpeg
27 Home Decor Ideas That Will Revamp Your Space in No Time.jpeg
Master Bedroom Makeover Reveal - ORC Week 8 - A Heart Filled Home _ DIY & Home Deco.jpeg
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,109 μηνύματα.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,714 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,109 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
εγώ γενικά ζω σε άλλη εποχή!! Να φανταστείς έχω κρεββάτι με ουρανό!!
Ωω πρέπει να είναι πολύ ωραίο αυτό.
Όντως σε άλλη εποχή τότε, αλλά έχει την ομορφιά της και αυτή
Με έβαλε κατευθείαν στο πνεύμα του φθινοπώρου. Εγκρίνω!!!
Κοίτα να σου πω την αλήθεια και εμένα για αυτό μου άρεσε, η ατμόσφαιρα που έχει και τα vibes που βγάζει. Γενικά αυτό το στυλ που προσιδιάζει σε dark academia μου αρέσει
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
είναι το σπίτι του κύριου Μπάγκινς.
το ξέρω.. τα έχω δει πολλές φορές, έχω και τα αυθεντικά DVD :rolleyes:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@dum dum boy _Lord of the rings, τα σπίτια των HOBBIT εξακολουθούν να υπάρχουν ως αξιοθέατο της περιοχής στη Νεα Ζηλανδία που ελπίζω να επισκεφθώ κάποτε.... :rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,507 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,524 μηνύματα.
Η Πολυτέλεια δεν μου αρέσει .μπλιάχ :bleh:

Μικρό πέτρινο σπίτι σε βουνό ή θάλασσα
τζάκι/βιβλιοθήκη/ φλοκάτες παντού όχι πολλά έπιπλα ..
ακόμα και το κρεβάτι μου μόνο το στρώμα μου αρκεί ( όπως το έχω τώρα)
και τα παράθυρα μεγάλα να βλέπω την φύση χωρίς κουρτίνες.
Να έχει την ζεστασιά της ανάσας μου και την πινελιά μου από φωτογραφίες ασπρόμαυρες/πόστερς/δίσκους στο πάτωμα
δλδ πάνω κάτω όπως τα έχω τώρα.
αλλά ναι ...
το μόνο που θα ήθελα για να πω πως όντως είναι το ιδανικό για μένα
θα είναι όταν μυρίσει έρωτα και αγάπη. ;)
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Η Πολυτέλεια δεν μου αρέσει .μπλιάχ :bleh:

Μικρό πέτρινο σπίτι σε βουνό ή θάλασσα
τζάκι/βιβλιοθήκη/ φλοκάτες παντού όχι πολλά έπιπλα ..
ακόμα και το κρεβάτι μου μόνο το στρώμα μου αρκεί ( όπως το έχω τώρα)
και τα παράθυρα μεγάλα να βλέπω την φύση χωρίς κουρτίνες.
Να έχει την ζεστασιά της ανάσας μου και την πινελιά μου από φωτογραφίες ασπρόμαυρες/πόστερς/δίσκους στο πάτωμα
δλδ πάνω κάτω όπως τα έχω τώρα.
αλλά ναι ...
το μόνο που θα ήθελα για να πω πως όντως είναι το ιδανικό για μένα
θα είναι όταν μυρίσει έρωτα και αγάπη. ;)
Τα περιγράφεις και έχω αυτοκτονήσει ήδη 😛
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,714 μηνύματα.
Εγώ σε κάθε περίπτωση δε θέλω δυνατά φώτα. Τα απεχθάνομαι.. Αν είναι δυνατόν σα τα μικρά χριστουγεννιάτικα που έχω αφήσει. Μου είναι αρκετά και χρώμα. Θέλω χρώμα. Πλήττω θανάσιμα με το λευκό.
IMG_20240212_172648.jpg
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Τι Barbie world είναι αυτό;
Θα ήμουν μονίμως στην τσίτα :P
Θα ηταν το δευτερο σπιτι του σαββατοκύριακου αχαχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η Πολυτέλεια δεν μου αρέσει .μπλιάχ :bleh:

Μικρό πέτρινο σπίτι σε βουνό ή θάλασσα
τζάκι/βιβλιοθήκη/ φλοκάτες παντού όχι πολλά έπιπλα ..
ακόμα και το κρεβάτι μου μόνο το στρώμα μου αρκεί ( όπως το έχω τώρα)
και τα παράθυρα μεγάλα να βλέπω την φύση χωρίς κουρτίνες.
Να έχει την ζεστασιά της ανάσας μου και την πινελιά μου από φωτογραφίες ασπρόμαυρες/πόστερς/δίσκους στο πάτωμα
δλδ πάνω κάτω όπως τα έχω τώρα.
αλλά ναι ...
το μόνο που θα ήθελα για να πω πως όντως είναι το ιδανικό για μένα
θα είναι όταν μυρίσει έρωτα και αγάπη. ;)
Εργένης φοιτητής style ,χεχε σε νιώθω:)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ σε κάθε περίπτωση δε θέλω δυνατά φώτα. Τα απεχθάνομαι.. Αν είναι δυνατόν σα τα μικρά χριστουγεννιάτικα που έχω αφήσει. Μου είναι αρκετά και χρώμα. Θέλω χρώμα. Πλήττω θανάσιμα με το λευκό. View attachment 129366
Γλαυκη μου το ίδιο κι εγώ, δεν αντεχωωω τα μεγάλα φωτα, έχει να κάνει με το νευρικό μας σύστημα να ξέρεις, είμαστε overstimulated νομίζω απο μόνες μας..
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,714 μηνύματα.
Θα ηταν το δευτερο σπιτι του σαββατοκύριακου αχαχαχαχα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εργένης φοιτητής style ,χεχε σε νιώθω:)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Γλαυκη μου το ίδιο κι εγώ, δεν αντεχωωω τα μεγάλα φωτα, έχει να κάνει με το νευρικό μας σύστημα να ξέρεις, είμαστε overstimulated νομίζω απο μόνες μας..
Εγώ εδώ και πάρα πολλά χρόνια βάφω όλο το σπίτι μόνη. Αλλάζω συχνά σχετικά χρώματα στα δωμάτια και τον κεντρικό χώρο. Είναι τελείως ψυχοθεραπευτικό.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,617 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,714 μηνύματα.
Αυτό θέλω με βιβλιοθηκουλα και φύση έξω
Cool, Cozy Reading Nooks.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top