Το μέσο πρόσωπο των ανθρώπων ανά χώρα: ποιο σας έλκει;

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Όταν είχα πέσει πάνω στο άρθρο μου έκανε εντύπωση πως απο τοοοοοσους άντρες με ελκουν μονο 3-4ατομα ,εσας ποιοι??

Screenshot_20240215_101001_Chrome.jpg

50b280ba1f86a4f08e037871ca3b7f61.jpg
ονάχα 3-4 άτομα max.

Εσάς ποιοι?
0joyb4oqx2j21.jpg
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Από τα κορίτσια δεν μπορώ να αποφασίσω μου φαίνονται όλες πολύ γλυκές κ κούκλες,.Από τα αγόρια..

Burma
Israel,
Mexico,
Ireland,
African American,
Hungary, ίσως κ ο κυριος White Αmerican
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,786 μηνύματα.
Filipino
South Indian
Vietnamese
Thai
Indian
Japanese
Latvian
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μ αρεσουν και οι Ασιάτισες. Εχω αδυναμία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Filipino
South Indian
Vietnamese
Thai
Indian
Japanese
Latvian
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μ αρεσουν και οι Ασιάτισες. Εχω αδυναμία.
Πήρες όλα τα έθνικ κορίτσια του Βαλ..χεχε
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,786 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,786 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
μπορει να μην της άρεσα εγω... οι πιο πολλες ξανθιές τέτοιου στυλ θέλουν εναν αντρα να τους μοιάζει... λετπα χαρακτηριστικά κτλ. ΕΓΩ δεν ειμαι έτσι.
Καμιια σχέση, συνήθως τα αντίθετα έλκονται εξωτερικά

Κ δεν στέκει αυτό που λες ,οι Ασιάτισσες ειναι λεπτοκαμμομενες
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,786 μηνύματα.
Καμιια σχέση, συνήθως τα αντίθετα έλκονται εξωτερικά

Κ δεν στέκει αυτό που λες ,οι Ασιάτισσες ειναι λεπτοκαμμομενες

Οι ασιάτισες ειναι..... να σ βαφτεί και λίγο να σκασει με κανα στενό φορεμα γοβα απο κάτω και καλσόν απο μέσα... πφφφφφφφ

παω αποψε κιολας στο κωλόμπαρο :hehe: :hehe:
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Μα και εσυ πήγες και έβαλες όλα τα 20+ χρονα.. Εγώ έλκομαι από άνδρες 40+ .. Ασε που πολλοί από αυτούς μοιάζουν κιόλας.Μου αρέσουν και οι ατέλειες και οι ρυτίδες έκφρασης.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Μα και εσυ πήγες και έβαλες όλα τα 20+ χρονα.. Εγώ έλκομαι από άνδρες 40+ .. Ασε που πολλοί από αυτούς μοιάζουν κιόλας.Μου αρέσουν και οι ατέλειες και οι ρυτίδες έκφρασης.
Είναι υλικό έρευνας, ο μέσος όρος εμφάνισης ατόμου από κάθε χώρα, :)
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.
Δεν υπάρχει average face. Υπάρχουν average φυλετικά χαρακτηριστικά. Δεν καταλαβαίνω το νόημα αυτού του πράγματος, λες και αν πας στην Χ χώρα θα δεις ένα ποσοστό περίπου 50% ίδιων προσώπων.

Στο γυναικείο σκέλος ειδικά το παράδειγμα Ελληνίδας, Ινδής, Κορεατισσας, Κινέζας και Ιταλίδας είναι η απόλυτη καταστροφή. Ιδίως για αυτές τις χώρες που βγάζουν τρομερά ωραίες γυναίκες. Ένα τυχαίο πρόσωπο βλέπεις απλά, το ότι έχει τα συνήθη φυλετικά χαρακτηριστικά της χώρας που αντιπροσωπεύει δεν το κάνουν απαραίτητα όμορφο.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν όλοι οι άντρες εκτός από Ασιάτες, Ταιβάν, Κορέα κλπ.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Όταν είχα πέσει πάνω στο άρθρο μου έκανε εντύπωση πως απο τοοοοοσους άντρες με ελκουν μονο 3-4ατομα ,εσας ποιοι??

View attachment 129523
View attachment 129520ονάχα 3-4 άτομα max.

Εσάς ποιοι? View attachment 129521
Με μια γρήγορη ματιά, Αυστρία, Γαλλία, Σερβία, Μεξικό, Πουέρτο Ρίκο, White American, Τσεχία, Ουγγαρία.
Ωστόσο είναι αυτό που είπε και ο Γιάννης. Κανείς δε σου εγγυάται ότι σώνει και ντε αυτή είναι η μέση εμφάνιση ενός λαού, και δεν πρέπει να είναι. Δεν είμαστε κλώνοι, ούτε έχουμε όλοι παρόμοιο σχήμα ματιών, προσώπου ή χρώματα.
Στους Έλληνες πχ, μπορεί να συναντήσεις και φυσικούς ξανθούς, και φυσικούς κοκκινομάλληδες κ.ο.κ. Νομίζω πως οι φωτογραφίες αναπαράγουν κάποια στερεότυπα γενικά (λόγου χάρη, ο μελαμψός Έλληνας). Προσωπική μου άποψη.

Το περίεργο έως τώρα, με όσους μοιράστηκαν τα "γούστα" τους, είναι ότι κανείς και καμιά σχεδόν δεν είπε για Έλληνα ή Ελληνίδα. Και αυτό είναι οξύμωρο, αν αναλογιστούμε πως στις ζωές μας κατά κύριο λόγο, τουλάχιστον ένα μεγάλο ποσοσοτό από εμάς, για Έλληνες και Ελληνίδες θα νιώσει έλξη, καθώς με αυτούς συναναστρέφεται κυρίως.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Polish
Welsh
Puertorican
Spaniard/Greek

με αυτη τη σειρά

Παρ ολ' αυτά το χω ξαναπει οτι εχω τυπο και ειναι Ελληνίδα (στην καταγωγή)

1708005363047.png


1708005267445.png


1708005210903.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Όταν είχα πέσει πάνω στο άρθρο μου έκανε εντύπωση πως απο τοοοοοσους άντρες με ελκουν μονο 3-4ατομα ,εσας ποιοι??

View attachment 129523
View attachment 129520ονάχα 3-4 άτομα max.

Εσάς ποιοι? View attachment 129521
Άμα πω κανένας θα είμαι υπερβολική; Θέλω να πω.. κανένας δε μου φαίνεται άσχημος. Δεν μπορώ να νιώσω κάτι αν δεν υπάρχει ένα vibe ρε παιδάκι μου :P
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Άμα πω κανένας θα είμαι υπερβολική; Θέλω να πω.. κανένας δε μου φαίνεται άσχημος. Δεν μπορώ να νιώσω κάτι αν δεν υπάρχει ένα vibe ρε παιδάκι μου :P
Ασε τα vibe μαρή, Τι αμερικανιές και τζεν-ζιές (Gen-Z) είναι αυτές; Νόκια 3210 εισαι να δονείστε;

Vibe η καθε γουτσου ασούμε.

Ταίριασμα, χημεία, σπίθα. Σας λείψαν τα ελληνικά;

ΥΓ: Στην πλακα στο λεω, εσενα σε αγαπώ, τη φράση απεχθάνομαι
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Δε θεωρώ το δείγμα αντιπροσωπευτικό, αλλά

1. French (didn't see that coming)
2. Swiss / Finish
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Όταν είχα πέσει πάνω στο άρθρο μου έκανε εντύπωση πως απο τοοοοοσους άντρες με ελκουν μονο 3-4ατομα ,εσας ποιοι??

View attachment 129523
View attachment 129520ονάχα 3-4 άτομα max.

Εσάς ποιοι?
Αν και είναι πολύ νέα πρόσωπα, θα έλεγα με επιφύλαξη France, Italy, spain and no one else!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top