Το νυφικό των ονείρων σας....

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τα νυφικά γενικά δεν μου κάνουν κλικ, αλλά αυτό το ερωτεύθηκα:



..αν έχετε το σώμα βέβαια :P

(για περισσότερες πληροφορίες αν κάποια ενδιαφέρεται, κλικ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τα νυφικά γενικά δεν μου κάνουν κλικ, αλλά αυτό το ερωτεύθηκα:



..αν έχετε το σώμα βέβαια :P

(για περισσότερες πληροφορίες αν κάποια ενδιαφέρεται, κλικ)


Είναι πάρα πολύ ωραίο... για την ακρίβεια είναι αριστούργημα...!! Magnifique! Superbe!!Αλλά πώς το περπατάνε είναι το θέμα....
Το περπατάς αυτό ή έχεις κάποιον να σε κουβαλάει απο σημείο σε σημείο για να βγάλεις φωτό?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε για αυτό έχεις κάνα-δυο (τέσσερα-πέντε) παρανυμφάκια.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ε, τέλος, όπου γυρνάω σε θέματα με ρούχα, νυφικά, μακιγιάζ/κρέμες/etc, της vvv το γούστο κυριαρχεί. :redface:

Hug για όλα τα ωραία οφθαλμόλουτρα σε αυτά τα θέματα! :hug: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
κάτι ωραία νυφικάαααα...:D
Valentino

collette-dinnigan-2013-bridal-couture-wedding-dress-crystal-queen.jpg couture bride valentino.jpg Valentino-Haute-Spring-2013-Womens-Runway-3.jpg

και το αγαπημένο μου
Lazaro

lazaro-bridal.jpg :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Αυτό -->
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτό ήταν Vera Wang.
Θυμάμαι που το έλεγαν στην ταινία.
Πολύ τούλι όμως βρε παιδί μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Αυτό ήταν Vera Wang.
Θυμάμαι που το έλεγαν στην ταινία.
Πολύ τούλι όμως βρε παιδί μου..


Ειναιιι πριγκιπικο....ισως λιγοτερο τουλι....!!!Αλλα αυτο το στυλ..τελειο <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Tέλειο! Ίσως ένα τέτοιο να επέλεγα, απλώς θα προτιμούσα η δαντέλα στη πλάτη να συνεχίζεται και να καταλαμβάνει περισσότερο χώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τέλεια, πραγματικά τέλεια νυφικά εδώ: ΑΤΕΛΙΕ ΠΟΛΕΝΤΑΣ





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θηλυκό, δυναμικό, ρομαντικό κι απαραιτήτως σέξυ!

Οκευ, δεν μπορω να το περιγραψω. Ουτε εικονα βρισκω. Ειναι κατι που υπαρχει αποκλειστικα (νομίζω) στο μυαλο μου :D

Eπίσης, δε μου αρέσει το τούλι και η δαντέλα (πλην ορισμένων εξαιρεσεων υπερπαραγωγής-κομψότητας)
Επίσης, δε μου αρέσουν τα νυφικά τύπου τουαλέτας.
Επίσης, δε μου αρέσει το αρχαιοελληνικό στυλ που τελευταία είναι πολύ της μόδας.

Επίσης, μου αρέσει παρά το λευκό και το μαύρο. Ναι, μου αρέσει το κατάμαυρο νυφικό και θεωρώ πως ορισμένη κατηγορία γυναικών μπορεί να το υποστηρίξει. Τρελαίνομαι!!
Επίσης, μου αρέσει το πολύ απλό και σκέτο με ένα πολύ ακριβό ύφασμα(πχ ταφτάς, οργάντζα, μετάξι)..

Γενικά, είναι μια εποχή που τα νυφικά σε παραπέμπουν σε σουαρέ, παρά σε παραδοσιακό μυστήριο. Εντούτοις, λατρεύω αυτή τη σημερινή μίξη των εποχών, ήτοι η καθεμιά μπορεί να βάλει ο,τι της καπνίσει, αρκεί να το υποστηρίζει σε εμφάνιση και προσωπικότητα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όσες ψάχνετε νυφικό, ονειρικό, με δαντέλες, βγαλμένα από παραμύθι να πάτε στον Κωνσταντίνο μέλη by laskos. Αρκεί να' χετε και τα φράγκα βέβαια.
Είχα πάει και είχα ΤΡΕΛΑΘΕΙ χωρίς πλάκα. ΥΠΕΡΟΧΟΤΑΤΑ νυφικά, και δυστυχώς δεν βρίσκω πουθενά φωτοζ στο ιντερνετ να σας δείξω.
Βέβαια, είναι θέμα γούστου, εγώ ξετρελάθηκα μ' αυτό το στυλ.

p.s: δεν παντρεύομαι. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Η intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Προσωπικα το ιδανικο νυφικο ειναι ενας συνδιασμος κλασικου νυφικου με παραμυθενιου.....
κατι σαν αυτα τα δυο.
Καλα το δευτερο ειναι ολα τα λεφτα!




:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.


\






"I do" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θυμάστε που σας είχα πει για τον Κωνσταντίνο Μέλη by Laskos και τα νυφικά του;;;;



ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ και τόσο απλά, και αυτό που πρέπει να είναι τα νυφικά και θέλω κι εγώ τώρα. :mad:
Πανέμορφο.
Ντάξει και το στεφανάκι με τα λουλούδια, απλά τόσο όμορφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top