Το οπτικό άυλο πληκτρολόγιο!

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
καλή φάση, αλλά υπάρχει στην αγορά εδώ και αρκετά χρόνια... κάποια στιγμή είχα την ευκαιρία να το δοκιμάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Εμεινες ικανοποιιμενος?αξιζει τα λεφτα του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μια χαρά, αν και ειναι λιγο δύσκολο να προσαρμοστείς χωρίς τα κουμπιά... Φοβερά εφετζίδικο και οχι ~200? δεν τα δίνω για αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ κι έψαχνα ένα τέτοιο.. οκ, είναι ακριβό, αλλά είναι πολύ φαντασμαγορικό! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
οκ είναι όντως εφετζίδικο και δεν μπαίνουν ψιχουλάκια ανάμεσα :P ούτε κινδυνεύεις να το κάψεις επειδή χύθηκε καφές επάνω (για την ακρίβεια τον έφτυσες διαβάζοντας μια τρομερή ατάκα στο στέκι) αλλά...
:hmm: φαντάζομαι ότι δεν θα είναι στην πραγματικότητα πρακτικό όταν η δουλειά σου επιβάλει πολλές ώρες πληκτρογράφησης κι όχι απλά να πατάς κάνα δυο κουμπάκια...
το λέω αυτό από θέμα εργονομίας (Εκτός κι αν κάτι δεν κατάλαβα καλά)
πόσο εύκολο είναι να πατάς τα δάχτυλα σου στην επιφάνεια του γραφείου χωρίς να είναι λίγο ανυψωμένο όπως το τωρινό k/b ... με τους καρπούς τι ζημιά παθαίνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σιγά μην κάθομαι να κοπανάω τα δάκτυλα μου στο γραφείο.
Το ίδιο είναι να έχεις το πλαστικό πλήκτρο και το ίδιο να το κοπανάς στο ξύλινο γραφείο ?
Μετά απο πολλές ώες τα ακροδάκτυλα σου θα γίνουν χάλια και μέσα στον κάλο.
Και στα 165€ έχεις μεγάλες επιλογές σε keyboard, άλλωστε αν ανυσηχείς για τον καφέ τύλιξε το με σελοφάν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κυκλοφορεί εδώ και πολύ καιρό αυτή η τεχνολογία, έχει βγάλει και η nokia κάτι σχετικό (νομίζω). Εντυπωσιακό-ναι, χρηστικό-καθόλου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κυκλοφορεί εδώ και πολύ καιρό αυτή η τεχνολογία, έχει βγάλει και η nokia κάτι σχετικό (νομίζω). Εντυπωσιακό-ναι, χρηστικό-καθόλου.;)

Και για-απο την ΝΟΚΙΑ και το siemens sx1 ειχε κυκλοφορισει ασυρματο πληκτρολογιο με υπερυθρες.(τοτε);)
Καλη φαση,αλλα προσωπικα δεν ξερω κατα ποσο θα με βολευε...μιας και το βυθισμα των κανονικων πληκτρων ειναι αλλη φαση, κι εκτος αυτου μπορω να τα χτυπαω χωρις να πληγωνω τα δαχτυλα μου.Ενω με αυτο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αμάν με τις πληγές...προβάλλετε το πληκτρολόγιο σε σφουγγάρι, αν πονάτε:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
αμάν με τις πληγές...προβάλλετε το πληκτρολόγιο σε σφουγγάρι, αν πονάτε:P:P

Eίναι που το πληκτρολόγιο εκτελεί και χρέη ηρεμιστικού...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Και για-απο την ΝΟΚΙΑ και το siemens sx1 ειχε κυκλοφορισει ασυρματο πληκτρολογιο με υπερυθρες.(τοτε);)
Καλη φαση,αλλα προσωπικα δεν ξερω κατα ποσο θα με βολευε...μιας και το βυθισμα των κανονικων πληκτρων ειναι αλλη φαση, κι εκτος αυτου μπορω να τα χτυπαω χωρις να πληγωνω τα δαχτυλα μου.Ενω με αυτο...:whistle:
βαλε ενα μαξιλαρακι απο κατω:P

τωρα ειδα το μνμ της ντοο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Nαι αλλά αυτό είναιο δύσκολα να το κάνεις.;)
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
αμάν με τις πληγές...προβάλλετε το πληκτρολόγιο σε σφουγγάρι, αν πονάτε:P:P

δεν λεει ρε συ!
Ειναι αγγιγματοακουστικο το θεμα...
Αν δεν ακους το "κλατς κλατς,ταπ ταπ" δεν λεει.:D
Και στο φιναλε εχουμε ευαισθητα δαχτυλακια τι θες τωρα?:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
δεν λεει ρε συ!
Ειναι αγγιγματοακουστικο το θεμα...
Αν δεν ακους το "κλατς κλατς,ταπ ταπ" δεν λεει.:D
Και στο φιναλε εχουμε ευαισθητα δαχτυλακια τι θες τωρα?:tongue:

Δεν λέω ότι διαφωνώ αλλά ας πούμε δεν θα ξεθωριάζουν τα πλήκτρα με τίποτα :P

Ρε γμτ εμένα πάντα μου ξεθωριάζουν...είναι σοβαρή η κατάσταση μου; :worry: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν λέω ότι διαφωνώ αλλά ας πούμε δεν θα ξεθωριάζουν τα πλήκτρα με τίποτα :P

Ρε γμτ εμένα πάντα μου ξεθωριάζουν...είναι σοβαρή η κατάσταση μου; :worry: :P

Και τι σε νοιαζει που ξεθωριαζουν;....

Εμενα βεβαια το εχω απο το 2004 και δεν εχουν ξεθωριασει... Το εχω βαψει, το εχω καψει του εχω κανει τα χιλια δυο, τα πληκτρα δεν εχουν παθει τπτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και τι σε νοιαζει που ξεθωριαζουν;....

Εμενα βεβαια το εχω απο το 2004 και δεν εχουν ξεθωριασει... Το εχω βαψει, το εχω καψει του εχω κανει τα χιλια δυο, τα πληκτρα δεν εχουν παθει τπτ...

Ακριβως αυτο...
Ξεθωριασμα πληκτρων παλι...:hmm:
Ρε συ Βικυ, μπας και δεν ξεθωριαζουν αλλα με το που βαφεις τα νυχια σου ξεκινας το τιπι τιπι πριν να στεγνωσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ακριβως αυτο...
Ξεθωριασμα πληκτρων παλι...:hmm:
Ρε συ Βικυ, μπας και δεν ξεθωριαζουν αλλα με το που βαφεις τα νυχια σου ξεκινας το τιπι τιπι πριν να στεγνωσουν?

Μμμ...αυτό το ομολογώ ότι το έχω κάνει ουκ ολίγες φορές :redface:
Αλλά πως το επηρεάζει αυτό; :hmm:
Αλλά σε όλα τα πληκτρολόγια καθώς και σε αυτό του λαπτοπ (που χρόνο δεν έχει κλείσει ο καημένος και ο προηγούμενος επίσης) πάντα μου ξεθωριάζει το Α :confused: Φεύγει το γράμμα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top