Το σωστό μέγεθος

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το μεγεθος μετραει..απλα δεν ειναι και τα παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Έχω διαβάσει ότι τα ερωτικώς ευαίσθητα σημεία της γυναίκας είναι μέσα και γύρω από το εξωτερικό 1/3 του κόλπου και συνεπώς δεν απαιτείται μεγάλο μέγεθος για την ικανοποίησή της. ;)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ουφ!


:redface:
το έγραψε άντρας ή γυναίκα ;

- σιδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
Σταματήστε να αγχώνεστε για το μέγεθος κι αγχωθείτε για την τεχνική! Έτσι κι αλλιώς το μέγεθος είναι κάτι που δεν μπορεί να αλλάξει. Η τεχνική όμως;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Η τεχνική είναι ακόμα καλύτερη όταν την διαθέτει ένας προικισμένος άντρας. Οι μή προικισμένοι άντρες όσο κι αν προσπαθούν δε νομίζω οτι μπορούν να ικανοποιήσουν μια γυναίκα για ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. Εννοώ, κάποια στιγμή, θα κουραστεί αυτή η γυναίκα να ψάχνει τρόπους και στάσεις για μια κάπως ικανοποιητική διείσδυση, και το σέξ δεν θα έρχεται με φυσικότητα αλλά με την συνοδεία του άγχους.
Ξέρω πολλά κορίτσια που άφησαν ωραίους άντρες και πολύ καλά παιδιά επειδή απλώς κουράστηκαν να συμβιβάζονται με αυτό. Εμένα μου έτυχε μόνο μια φορά κάποιος που την είχε μικροσκοπική. Ο τύπος ήταν όμορφος και σούπερ χαρακτήρας, αλλά όταν φτάσαμε στο κρεβάτι (του πήρε δύο βδομάδες τουλάχιστον για να το τολμήσει), ήταν πλήρης απογοήτευση. Απλώς κορόιδευα τον εαυτό μου για μήνες οτι είναι οκ. Μάλιστα, μια φορά που υποστήριζα μπροστά σε φίλες μου οτι δεν με πειράζει που την έχει μικρή επειδή είναι καλός χαρακτήρας, μια από αυτές με ρώτησε με φυσικότητα άν όντως μου αρέσουν οι άντρες!

Συμπέρασμα : Οι τρίχες, η μπυρο-κοιλιά, ο ιδρώτας, η βιασύνη, η αγριάδα, παλεύονται στο σέξ. Το να την έχει μικρή ο άλλος, σόρρυ, αλλά είναι απάλευτο όπως και να το δείς.

Σχέση χωρίς καλό σέξ δεν υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
Η τεχνική είναι ακόμα καλύτερη όταν την διαθέτει ένας προικισμένος άντρας. Οι μή προικισμένοι άντρες όσο κι αν προσπαθούν δε νομίζω οτι μπορούν να ικανοποιήσουν μια γυναίκα για ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. Εννοώ, κάποια στιγμή, θα κουραστεί αυτή η γυναίκα να ψάχνει τρόπους και στάσεις για μια κάπως ικανοποιητική διείσδυση, και το σέξ δεν θα έρχεται με φυσικότητα αλλά με την συνοδεία του άγχους.
Ξέρω πολλά κορίτσια που άφησαν ωραίους άντρες και πολύ καλά παιδιά επειδή απλώς κουράστηκαν να συμβιβάζονται με αυτό. Εμένα μου έτυχε μόνο μια φορά κάποιος που την είχε μικροσκοπική. Ο τύπος ήταν όμορφος και σούπερ χαρακτήρας, αλλά όταν φτάσαμε στο κρεβάτι (του πήρε δύο βδομάδες τουλάχιστον για να το τολμήσει), ήταν πλήρης απογοήτευση. Απλώς κορόιδευα τον εαυτό μου για μήνες οτι είναι οκ. Μάλιστα, μια φορά που υποστήριζα μπροστά σε φίλες μου οτι δεν με πειράζει που την έχει μικρή επειδή είναι καλός χαρακτήρας, μια από αυτές με ρώτησε με φυσικότητα άν όντως μου αρέσουν οι άντρες!

Συμπέρασμα : Οι τρίχες, η μπυρο-κοιλιά, ο ιδρώτας, η βιασύνη, η αγριάδα, παλεύονται στο σέξ. Το να την έχει μικρή ο άλλος, σόρρυ, αλλά είναι απάλευτο όπως και να το δείς.

Σχέση χωρίς καλό σέξ δεν υπάρχει.

Αν η γυναίκα ξέρει τι θέλει, τι της αρέσει και μπορεί να το ζητήσει χωρίς ντροπές (και να το απαιτήσει) δεν υπάρχει άντρας που να μην μπορεί να την ικανοποιήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σταματήστε να αγχώνεστε για το μέγεθος κι αγχωθείτε για την τεχνική! Έτσι κι αλλιώς το μέγεθος είναι κάτι που δεν μπορεί να αλλάξει. Η τεχνική όμως;;)
Mας άγχωσες κι άλλο.
Θενκς.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Κοίταξε να δεις τώρα μια εικόνα που μου ήρθε. Είναι ένα ζευγάρι στο κρεβάτι και κάνουν τα δικά τους. Ξαφνικά εμφανίζεται ένα τζίνι (του γνωστού παραμυθιού) και ρωτάει τον άντρα "θες η γκόμενά σου να αποκτήσει αναλογίες μοντέλου, να της φύγουν τα ψωμάκια, η κυταρρίτιδα, να γίνει θεά του σεξ;".

Τι νομίζετε οτι θα απαντήσει ο άντρας; Εννοείται "ναι" έτσι;;;;

Το ίδιο θα απαντήσει κι η γυναίκα στην ερώτηση του τζινίου (:P) "θες το π... του γκόμενού σου να μακρύνει και να παχύνει;".

Το θέμα είναι οτι τίποτα από αυτά τα δύο δε θα συμβεί. Οπότε κάπου εκεί εφευρέθηκε.....



.... η χημεία!;)
Για τα βιαγκρα μιλας;;:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ο μόνος τρόπος να απαντήσω είναι με εικόνες (τις οποίες αντλώ από τη... κουζινα μου:redface:)... όποιος σοκάρεται ας μην ανοίξει το spoiler:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πίκλες;:confused:

Μπλιαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Παιδιά εγώ την έχω μικρούλα, τι να κάνω τώρα; Θα μου δώσει κανείς λίγο απ την δική του μπάς και κάνουμε καμιά δουλειά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η τεχνική είναι ακόμα καλύτερη όταν την διαθέτει ένας προικισμένος άντρας. Οι μή προικισμένοι άντρες όσο κι αν προσπαθούν δε νομίζω οτι μπορούν να ικανοποιήσουν μια γυναίκα για ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. Εννοώ, κάποια στιγμή, θα κουραστεί αυτή η γυναίκα να ψάχνει τρόπους και στάσεις για μια κάπως ικανοποιητική διείσδυση, και το σέξ δεν θα έρχεται με φυσικότητα αλλά με την συνοδεία του άγχους.
Αυτο ισως ισχυει για ταυτοχρονα και πολυ μικρα μεγεθη, και τεχνικες ασυμβατοτητες σωματοτυπων...ΚΑΙ..οχι πολυ παθος. Γιατι αν τον θες τον αλλον/ην, παλυεονται ολα αν δεν ειναι ακραιες περιπτωσεις.

Ξέρω πολλά κορίτσια που άφησαν ωραίους άντρες και πολύ καλά παιδιά επειδή απλώς κουράστηκαν να συμβιβάζονται με αυτό.
Οπως το περιγραφεις, αυτα τα κοριτσια ηταν μαζι τους επειδη ηταν "ωραιοι αντρες" και "καλα παιδια". Δε μου κανει εντυπωση να μην εφευγαν με μια αφορμη. Δεν αρκει η εμφανιση ή το "καλο παιδι" για μια σχεση. Και εξαρταται τι εψαχναν κιολας...(ασε που μπορει να ειπαν αυτο, αλλα να ταν αφορμη, και απο πισω να υπηρχαν κι αλλα..). Κι αλλες ειναι με ρεμαλια και μαλακες επειδη ταιριαζουν στο σεξ. So?


Nα πω ετσι στα γρήγορα οτι :

Το ολο θεμα είναι βουτηγμενο στην ελλειπη ιατρικη πληροφορηση μεν, και παραπληροφόρηση απο τα ΜΜΕ.
Το μεγεθος έχει μια σημασια, αλλά αυτη η σημασια εχει διογκωθεί.

Παραγοντας μηκος : οπως ειχα πει και με νουμερα πιο παλια, δεν τιθεται θεμα μηκους οσον αφορά να υπαρξει αισθηση πληροτητας, αφού ο μικρότερος μεσος όρος μηκους ειναι ισος με το μεγαλύτερο μεσο ορο κόλπου. Άλλωστε, επειδη οπως σωστα ειπε ο Πετρος οι νευρικες αποληξεις στον κολπο δεν ειναι ολουθεν, δεν χρειαζεται ολο το μηκος. Εκει που βοηθάει, ειναι στο οτι κανει πιο απλές καποιες στασεις, πιο ευκολες, ή και επιτρέπει άλλες. Γιατι ως γνωστόν υπάρχουν...τεχνικά εμπόδια στα σωματά μας. Αρα οσο μικρότερο το μήκος...τοσο περισσοτερη τεχνική και ενιοτε ακροβατικά χρειάζονται. (και σε πιο ακραιες περιπτωσεις, χρειαζονται και συμβατά σώματα....φανταστείτε σκίουρο να προσπαθεί ελεφαντίνα...ειναι fail...)

Παραγοντας διαμετρος (girth) : Εδώ μάλλον έχει λιγη παραπανω σημασια, αφού οτι δεχεται μηχανική πίεση ερεθιζει παραπανω...κλπ,κλπ...να μην μπουμε σε λεπτομερειες με εικονες και μας κλεισουν το καναλι. Βεβαια, λογω ποικοιλιας κολπων και ελαστικοτητας, μικροτερη διαμετρος δεν αποτελει και δραμα...απλά η παραπανω βοηθάει.


Συμπερασμα :
...αν ολοι μας βγαλουμε απο το κεφαλι μας το αγχος μεγεθων, ακομα κι αν υπολειπομεθα, διόρθωση, υπολειπεστε
,
: (πλακίτσα κάνει....)...
: (σοβαρα το λέει)....

"σκασμός εσείς οι 2 εκει πισω"....λεω λοιπον, οτι μεγεθος κι αν εχουμε, και μονο που θα ξεαγχωθουμε με το θεμα, θα ειναι μεγαλο κερδος. Και σε αυτο βεβαια, μπορουν να συντελεσουν πολυ οι γυναικες, (αν ειναι τσακαλια ;) )

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ ένα έχω να πω....
Lorien is that you? :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
λεω λοιπον, οτι μεγεθος κι αν εχουμε, και μονο που θα ξεαγχωθουμε με το θεμα, θα ειναι μεγαλο κερδος. Και σε αυτο βεβαια, μπορουν να συντελεσουν πολυ οι γυναικες, (αν ειναι τσακαλια ;) )

Αυτό ακριβώς. Η γυναίκα μπορεί να κάνει οποιοδήποτε "πρόβλημα" στο σεξουαλικό κομμάτι να γυρίσει υπέρ ή και να το διορθώσει, αρκεί να υπάρχει πλήρης ειλικρίνεια και καθόλου ντροπή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η γυναίκα μπορεί να κάνει οποιοδήποτε "πρόβλημα" στο σεξουαλικό κομμάτι να γυρίσει υπέρ ή και να το διορθώσει, αρκεί να υπάρχει πλήρης ειλικρίνεια και καθόλου ντροπή.
ακριβως.και μπορει να κανει και το αντιθετο φυσικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,075 μηνύματα.
ακριβως.και μπορει να κανει και το αντιθετο φυσικα..

Μα και βέβαια! Πιστεύω οτι οι άντρες που έχουν προβλήματα στο σεξουαλικό μια γυναίκα τους τα έχει δημιουργήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μα και βέβαια! Πιστεύω οτι οι άντρες που έχουν προβλήματα στο σεξουαλικό μια γυναίκα τους τα έχει δημιουργήσει.
Για όλα φταίνε οι γυναίκες! Πες τα!

Θα σε μπατσίσω μαρή :P

Όχι δεν τα έχει δημιουργήσει μια γυναίκα, αλλά το χαζό τους το κεφάλι.
Ας πάρουμε τη χειρότερη περίπτωση:
Αν εγώ γυρίσω και σου πω "Πως είσαι έτσι βρε Himela; Δε μ αρέσει η μάπα σου" κι εσύ κλειστείς στο σπίτι σου, αρνούμενη να έρθεις σε επαφή με κόσμο επειδή ντρέπεσαι για τη μάπα σου.. έχεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα σε μπατσίσω μαρή
και ο ανδρας και η γυναικα μπορει να φταιει γιαυτο..
δεν ειναι απολυτο..

να δουμε και ηλεκτρονικο ξεμάλλιασμα,,και τι στον κοσμο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
και ο ανδρας και η γυναικα μπορει να φταιει γιαυτο..
δεν ειναι απολυτο..

να δουμε και ηλεκτρονικο ξεμάλλιασμα,,και τι στον κοσμο..:P

Όταν λέμε "γιαυτο" τι εννοούμε;
Σεκουαλικό πρόβλημα τι φύσεως για να καταλάβω το μερίδιο ευθύνης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top