Το σωστό μέγεθος

Flash

Νεοφερμένος

Ο Flash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία.
Ποιο είναι τελικά το μέσο μέγεθος πέους για έναν άντρα; (Για Έλληνες μιλάω όχι για κανένα μαύρο γιατί τότε αλλάζει το πράγμα.)

Προσπαθώ να δώ σε ποια κατηγορία ανήκω γιατί νομίζω ότι είμαι αρκετά μεγάλος. Δεν θα πω τώρα μέγεθος για να μην αρχίσουν σχόλια.

Οι κοπέλες τι προτιμήσεις έχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
H αιώνια ανασφάλεια των αντρών...όταν μεγαλώσεις θα σου περάσει 8) (πλάκα κάνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Νομίζω tiny winny να μην είναι μόνο, και δεν έχουν πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flash

Νεοφερμένος

Ο Flash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν το λέω από ανασφάλεια,μια χαρά είμαι άλλωστε, πιο πολύ από περιέργεια ρωτάω γιατί από τις τσόντες δεν μπορείς να καταλάβεις.

Έχω ακούσει ότι το μέσο μέγεθος είναι 16cm και μου φαίνεται πολύ μικρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Για μέσο μέγεθος περιμένεις 20 cm ; :S, ιατρικά θεωρήτε μικρό αν είναι κάτω από 10 cm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Flash:
Δεν το λέω από ανασφάλεια,μια χαρά είμαι άλλωστε, πιο πολύ από περιέργεια ρωτάω γιατί από τις τσόντες δεν μπορείς να καταλάβεις.

Έχω ακούσει ότι το μέσο μέγεθος είναι 16cm και μου φαίνεται πολύ μικρό.

Σαν άντρας πρέπει να ξέρεις ότι στις τσόντες δεν σημαίνει ότι ο πρωταγωνιστής το έχει τεράστιο, για τον απλούστατο λόγο ότι παίζουν ρόλο τα ζουμ και οι γωνίες που το τραβάνε....

Επίσης θα έπρεπε σαν άντρας να ξέρεις το μέσο όρο των Ελλήνων που κυμαίνεται από 12-15

Και τέλος...το μέγεθος δεν παίζει ρόλο....Το πολύ μεγάλο δεν σημαίνει και καλό...καλύτερα να εστιάσεις στο πάχος και όχι στο μήκος 8)

Τέλος για κάθε γυναίκα μπορεί να είναι διαφορετικό...Οπότε μπορεί να θέλω ένα του 13 παρακαλώ και να αφήσω ένα του 16 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Επίσης θα έπρεπε σαν άντρας να ξέρεις το μέσο όρο των Ελλήνων που κυμαίνεται από 12-15
Ω, δεν ήξερα οτι είμαι πάνω απο το μέσο όρο lmao

"It's not only the dick that counts" - Δικό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Arty2:
Ω, δεν ήξερα οτι είμαι πάνω απο το μέσο όρο lmao

"It's not only the dick that counts" - Δικό μου

Λες το φορουμ να έχει προικισμένους άντρες; :hmm: μμμ....δεν είναι κακό :P 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ παλεύω να περάσω σε διψήφια νούμερα... :/: στο δυαδικό σύστημα :teasing:.

Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
καλύτερα να εστιάσεις στο πάχος και όχι στο μήκος

ναι γμτ, τώρα που άρχισα φανατικά ποδήλατο μου έχει αδυνατίσει :/: :tongue:. για αυτό τον έχω τσακίσει τον μουσακά, μπας και παχύνει λιγάκι πάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
16 cm είναι ο ευρωπαϊκός μέσος όρος..

https://www.sexinfo101.com/kb_penissize.shtml
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
εγώ παλεύω να περάσω σε διψήφια νούμερα... :/: στο δυαδικό σύστημα :teasing:.



ναι γμτ, τώρα που άρχισα φανατικά ποδήλατο μου έχει αδυνατίσει :/: :tongue:. για αυτό τον έχω τσακίσει τον μουσακά, μπας και παχύνει λιγάκι πάλι :P

Τώρα μου θύμισες ένα ποστ που είχα διαβάσει που έλεγε : Το αγόρι μου λέει ότι δεν κάνει δίαιτα γιατί έτσι και αδυνατίσει, θα αδυνατίσει και το πέος του...Αυτό ήταν όλαααααααα τα λεφτά :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Τώρα μου θύμισες ένα ποστ που είχα διαβάσει που έλεγε : Το αγόρι μου λέει ότι δεν κάνει δίαιτα γιατί έτσι και αδυνατίσει, θα αδυνατίσει και το πέος του...Αυτό ήταν όλαααααααα τα λεφτά :rofl:
Χαχαχααχαχχααχαχαχαχχαχα κατάλαβα για ποιό ποστ λες και σε ποιό φορουμ! :hehe:

(όχι δεν ήταν στο στεκι! Αυτό έλειπε! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελικά μόλις διαπίστωσα κάτι:
Δεν υπάρχει άντρας που δεν το έχει μετρήσει ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ δεν το έχω μετρήσει ακόμα... :/: σε όλα τα μετρικά συστήματα :tongue: :teasing: .
χωρίς πλάκα πάντως, πάλαι ποτέ που χρησιμοποιούσα το μέτρο για να δώ ψηλός είμαι, δεν ήξερα την σπουδαιότητα του... τσουτσουνακίου οπότε ναι, δεν το χω μετρήσει ποτέ :redface:. εμένα το μόνο που με ανησυχεί είναι μη χαθεί από το οπτικό μου πεδίο λόγω του ολοένα αυξανόμενου μεγέθους της μπυροκοιλιάς μου :/: :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
εγώ δεν το έχω μετρήσει ακόμα... :/: σε όλα τα μετρικά συστήματα :tongue: :teasing: .
χωρίς πλάκα πάντως, πάλαι που χρησιμοποιούσα το μέτρο για να δώ ψηλός είμαι, δεν ήξερα την σπουδαιότητα του... τσουτσουνακίου οπότε ναι, δεν το χω μετρήσει ποτέ :redface:. εμένα το μόνο που με ανησυχεί είναι μη χαθεί από το οπτικό μου πεδίο λόγω του ολοένα αυξανόμενου μεγέθους της μπυροκοιλιάς μου :/: :P.
εμμ σταμάτα και έσυ να πίνεις μπύρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ε νταξ, τις κόβω σταδιακά :). ούτε δυο λίτρα δεν πίνω πλέον :D. στο θέμα μας τώρα :mad:. μουσακά τρως :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Νομίζω δίκιο έχει ο emufear. 15-16 cm είναι ο μέσος όρος. Αλλά βρε παιδιά μην αγχώνεστε τόσο με το μέγεθος! Καριέρα τσοντο-πρωταγωνιστή θέλετε να κανετε??:P Αν δεν μιλάμε για κάτω από 10 cm, όλα καλά είναι αρκεί να ξέρετε να τα χειριζεστε!;) Σε μια σχέση δεν ψάχνεις μέγεθοσ, άλλα ψάχνεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Όταν μιλούμε με μεγέθη....μιλούμε μάλλον σαν καταναλωτές (που θέλουμε πάντα το περισσότερο....ακόμα κι αν μας είναι άχρηστο).Και η γυναίκα που κυνηγάει απλώς μεγέθη...είναι επίσης μιας καταναλώτρια.....και ως γνωστόν ο καταναλωτής είναι εκ θέσεως ανοργασμικός ....για να καταναλώνει περισσότερο μπας και γεμίσει το κενό της ανηδονίας του.
Άν μπορεί κανείς να φέρνει σε οργασμό τη κοπέλα του....είναι σίγουρο οτι η τελευταία θα τον θεωρεί "ΜΕΓΑΛΟ"...ακόμα και άν το μέγεθος του δεν είναι X-large ή ούτε καν Large.Άν πάλι ...διαθέτει κάτι μεγάλο....αλλά ο άνθρωπος έχει και παραλήρημα "μεγαλείου" και απ την πολλή την αυταρέσκεια του...δεν προλαβαίνει να μπεί στον κόλπο και τελιώνει....τότε τι να το κάνεις ? Και βέβαια...μην περιοριζόμαστε μόνο στο πέος...υπάρχουν και άλλοι τρόποι διέγερσης μιας γυναίκας......που πολλές φορές ο χειρισμός τους...καθορίζει και την μοναδικότητα ενός εραστή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Mακάρι να μην ψάχναν οι ανθρώποι και αυτό στις σχέσεις ... Αν διαβάσει κάνεις αυτό το θέμα αλλά συμπεράσματα βγάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Mακάρι να μην ψάχναν οι ανθρώποι και αυτό στις σχέσεις ... Αν διαβάσει κάνεις αυτό το θέμα αλλά συμπεράσματα βγάζει

Αλλο το κακό σεξ και άλλο το μέγεθος... Δεν μίλησε κανένας σε εκείνο το θέμα για μέγεθος! Κακό σεξ δεν είναι μικρό μέγεθος, αλλά έλλειψη ενθουσιασμού και όρεξης για προσπάθεια. Δεν νομιζω ότι θα κατηγορήσει κανεις τον άλλο γιατί δεν είναι "μεγαθήριο", αλλά σίγουρα θα τα ακούσει αν αδιαφορεί για την σεξουαλικ'ή ευχαρίστηση της συντρόφου του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top