Το σωστό μέγεθος

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
οπως λέει ο μεγας δάσκαλος... σημασία εχει ο τρόπος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Αλλο το κακό σεξ και άλλο το μέγεθος... Δεν μίλησε κανένας σε εκείνο το θέμα για μέγεθος! Κακό σεξ δεν είναι μικρό μέγεθος, αλλά έλλειψη ενθουσιασμού και όρεξης για προσπάθεια. Δεν νομιζω ότι θα κατηγορήσει κανεις τον άλλο γιατί δεν είναι "μεγαθήριο", αλλά σίγουρα θα τα ακούσει αν αδιαφορεί για την σεξουαλικ'ή ευχαρίστηση της συντρόφου του!
Απλώς το μεγάλο μέγεθος κατά την γνώμη μου είναι + για αυτούς που ψάχνουν το τέλειο σεξ, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι ένα σημαντικό ή απαραίτιτο +
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Mακάρι να μην ψάχναν οι ανθρώποι και αυτό στις σχέσεις ... Αν διαβάσει κάνεις αυτό το θέμα αλλά συμπεράσματα βγάζει

Όταν πάψει τους άντρες να τους κυβερνάει το πουλί τους και τις γυναίκες πόση τρικυμία έχουν τα υγρά στον κόλπο, τότε θα δεις πως θα αλλάξει η κοινωνία. Όσο για το λίνκ που ανέφερες, εντάξει, το σεξ είναι σα το φαγητό. Όλοι δεν το έχουμε στην κορυφή ή στην βάση της τροφικής μας αλυσίδας. Υπάρχει μια διαφορά όμως εδω. Πόσο μάγκας είσαι ωστε να βοηθήσεις τον σύντροφό σου για να βελτιωθεί στο σεξ. Δηλαδή απορώ με κάποιους....τι στα κομμάτια, είναι οι έμπειροι/ες και πρέπει να κάθονται σα τις λεχώνες και να τα κάνει όλα ο άλλος 100% σωστά; Άμα δε σου κόβει και λίγο να βοηθήσεις κι εσυ ο "έμπειρος" την κατάσταση, είσαι κι εσυ το ίδιο άσχετος απο σεξ στην τελική.

Όσο για τον νεαρό που άνοιξε το θέμα, θα του πω κάτι. Μη σε πιάνουν τέτοιες έννοιες φίλε! Η ερώτηση που έπρεπε να κάνεις (αχρείαστη να σου είναι γιατί θελω να πιστεύω οτι είσαι καλό άτομο :) ) είναι η εξής: Ποιός είναι ο σωστός χαρακτήρας. Να δεις εκεί πόση ώρα θα κάνουν να απαντήσουν και πόσοι θα ξέρουν να απαντήσουν. Εγω πιστεύω πως όλοι θα απαντήσουν αλλά εντελώς διαφορετικά ο καθένας! Κανείς δε θα συμφωνεί εντελώς με κανέναν.

Εδω σας θέλω κυρίες και κύριοι.....εδω σας θέλω.... Άντε γιατί απο π...σες καλοί είμαστε όλοι στις γνώσεις....απο ολα τ άλλα να δω τι ξέρουμε!

ΥΓ: Πείτε με κακό, πείτε με μ@λ@κομπουκωμένο, πείτε με οτι θέλετε. Εκείνο που ξέρω είναι πως όλοι είμαστε μια κοινωνία τυφλή ψυχολογικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flash

Νεοφερμένος

Ο Flash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σίγουρα έχεις δίκιο φίλε Valder αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να μας απασχολούν και τα σωματικά.


PS:Θέλω να ρωτήσω την κοπέλα που είπε ότι την ενδιαφέρει πιο πολύ το πάχος γιατί τότε πολλές κοπέλες στο sex λένε <<πιο βαθιά...>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Flash:
PS:Θέλω να ρωτήσω την κοπέλα που είπε ότι την ενδιαφέρει πιο πολύ το πάχος γιατί τότε πολλές κοπέλες στο sex λένε <<πιο βαθιά...>>

Σωστόοοοος!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
γιατί τότε πολλές κοπέλες στο sex λένε <<πιο βαθιά...>>

Γιατί νομίζουν ότι έχεις και άλλο μήκος, αλλά το κρατάς καβάτζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Flash:
Σίγουρα έχεις δίκιο φίλε Valder αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να μας απασχολούν και τα σωματικά.


PS:Θέλω να ρωτήσω την κοπέλα που είπε ότι την ενδιαφέρει πιο πολύ το πάχος γιατί τότε πολλές κοπέλες στο sex λένε <<πιο βαθιά...>>
Και τι να πούν κάντω πιο παχύ , νομίζω κατί τέτοιο δεν θα είχε κανένα απολύτος νόημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-stekoumenos

Νεοφερμένος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Flash:
Σίγουρα έχεις δίκιο φίλε Valder αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να μας απασχολούν και τα σωματικά.


PS:Θέλω να ρωτήσω την κοπέλα που είπε ότι την ενδιαφέρει πιο πολύ το πάχος γιατί τότε πολλές κοπέλες στο sex λένε <<πιο βαθιά...>>

Πρακτικά η μεγαλύτερη συγκέντωση νευρικών απολήξεων υπάρχει στο κατώτερο μέρος του κόλπου και μάλιστα οι ειδικοί λένε οτι ακόμα και ένα πέος 10 cm είναι αρκετό για να ερεθίσει τις περιοχές αυτές.Βέβαια οταν κάποιος μπαίνει πιο βαθιά ,βγαίνει και πιο αργά (σε σχέση με αυτόν που μπαίνει στα ριχά) και οι ευαίσθητες περιοχές του κόλπου μένουν περισσότερη ώρα σε επαφή με το εισέρχομενο πέος (απ ότι με ένα πολύ μικρότερο πέος που θα τις ερέθιζε με ένα μικρότερο τμήμα του).Το πιο πιθανόν λοιπόν είναι οτι μια γυναίκα θέλει να μπαίνουμε πιο βαθειά για να εξασφαλίζεται έτσι περισσότερος χρόνος ερεθισμού των ευαίσθητων τμημάτων της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flash

Νεοφερμένος

Ο Flash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά αυτό με το πάχος με προβλημάτισε. Δεν την είχα σκεφτεί αυτήν την παράμετρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Flash:
Παιδιά αυτό με το πάχος με προβλημάτισε. Δεν την είχα σκεφτεί αυτήν την παράμετρο.

Ρε Φλάς για μισό λεπτό. Το πεος σου έχει μια Α μορφή και σε μήκος και σε πάχος. Μπορείς να το αλλάξεις εσύ; Ποιός ο λόγος να προβληματίζεσαι για κάτι που εκ των πραγμάτων δεν αλλάζει; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ρε Φλάς για μισό λεπτό. Το πεος σου έχει μια Α μορφή και σε μήκος και σε πάχος. Μπορείς να το αλλάξεις εσύ; Ποιός ο λόγος να προβληματίζεσαι για κάτι που εκ των πραγμάτων δεν αλλάζει; :confused:
Μπορεί να πάει σε γιατρό ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Μπορεί να πάει σε γιατρό ... ;)

Και γιατί να υποστεί τέτοια ταλαιπωρία; Το θεωρώ ακραίο ή αχρείαστο αν προτιμάς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
καλά και για εμένα είναι ακραίο αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως σκέφτεται ο καθένας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Ο γιατρός μπορεί να κάνει κάτι μόνο για το μήκος όχι για το παχος. και πάλι για το μήκος μόνο όταν υπάρχει πραγματικά πρόβλημα και με μια πολύ επώδυνη και δύσκολη επέμβαση... Οπότε καλύτερα αυτό που λέει ο άρχοντας! Συμβιβαστείτε με την εικόνα σας και αγαπήστε τον εαυτό σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν και αυτό για το πάχος δεν το ήξερα, αλλά επιμένω ότι μπορεί για εμάς να μην αξίζει ολή η διαδικασία αλλά για κάποιον άλλον να αξίζει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειχα διαβασει σε ενα site οτι μπορεις μεν να το μεγαλωσεις αλλα μονο 2-3 εκατοστα και καθε αλλο παρακαλο κανει. Και εκτως των αλλων κοστιζει μερικες χιλιαδες (διψιφιο νουμερο) ευρω.

Α, και το οτι το θελουν πιο βαθια για να εξασφαλισουν πιο πολυ χρονο κατω δεν το καταλαβα. Για μερικα εκατοστα του δευτερολεπτου τετιος χαμος; Ας τον αφισει λιγο πιο πολυ μεσα ο τυπος, εκει ειναι το προβλημα;

Και ετσι για της γραφες, εγω δεν τον εχω μετρισει ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Σε αυτό έχεις δίκιο αλλά ακόμα και ο γιατρός δεν θα επιτρέψει να γίνει τέτοια επέμβαση αν δεν είναι πραγματικά ανάγκη. και μιλάμε πάντα ότι και με την επέμβαση 1 έως το πολύ 2 εκατοστα μπορεί να αυξηθει. Πρέπει να μιλάμε για πραγματικά "μικρό" πέος για να σκεφτεί κα΄ποιος να μπει σε μια τέτοια επώδυνη και δυσκολη διαδικασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Α, και το οτι το θελουν πιο βαθια για να εξασφαλισουν πιο πολυ χρονο κατω δεν το καταλαβα. Για μερικα εκατοστα του δευτερολεπτου τετιος χαμος; Ας τον αφισει λιγο πιο πολυ μεσα ο τυπος, εκει ειναι το προβλημα;
Μα αν δεν γίνεται η κίνηση από οσο ξέρω οι γυναίκες δεν νίωθουν κάτι...
Σε αυτό έχεις δίκιο αλλά ακόμα και ο γιατρός δεν θα επιτρέψει να γίνει τέτοια επέμβαση αν δεν είναι πραγματικά ανάγκη. και μιλάμε πάντα ότι και με την επέμβαση 1 έως το πολύ 2 εκατοστα μπορεί να αυξηθει. Πρέπει να μιλάμε για πραγματικά "μικρό" πέος για να σκεφτεί κα΄ποιος να μπει σε μια τέτοια επώδυνη και δυσκολη διαδικασία.
Μπορεί κάποιος να έχει πολύ μεγάλο κόμπλεξ , τι να πω ....
Ειχα διαβασει σε ενα site οτι μπορεις μεν να το μεγαλωσεις αλλα μονο 2-3 εκατοστα και καθε αλλο παρακαλο κανει. Και εκτως των αλλων κοστιζει μερικες χιλιαδες (διψιφιο νουμερο) ευρω.
Εγώ έχω λάβει απείρα εμαιλς για χάποια που κάνουν κάτι τέτοιο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ενοουσα χωρις κινισει, απλα εκει που θα εκανε 100 "πανω κατω" (δεν ειξερα πως να το πω) να κανει 101, τι εγινε;

Στο σιτε που αναφερα ελεγε οτι αυτα τα χαπια ειναι μουφα και απλα ενας τροπος για κονομισουν μερικη πουλοντας...ασπιρινες! Αμα θες (και δεν παραβενει τους Ο.Π.Χ. μπορω να το ξανα βρω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Καταραμένα spam... μας περνάνε δεν ξέρω εγώ για τι, μέχρι και βιάγκρα θέλανε να μου πουλήσουνε >:o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top