Το CD που ακούσατε σήμερα (δισκοκριτικές)

Dark_kronos

New member

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.
Εγω σημερα πηρα το KISS- Musick From "The Elder" και το KISS- Hotter Than Hell, απλα για την συλογη μια και τα τραγουδια τα ειχα κατευασει εδω και καιρο

billthevampire

New member

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εγώ έχω να πάρω CD από τον Ιούνιο :P το CD που είχα πάρει είναι το The Diamond Head Anthology : Am I Evil ? :)

shaman

New member

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.
Μολις πηρα το Black Metal των Venom.:devil:

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Venom - Black Metal κι εγώ...

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Χθες πήρα τα:
Isis - Panopticon
A Perfect Circle - Thirteenth Step
:D

weak and powerless

New member

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,241 μηνύματα.
αλήτη :mad:

]ifrit[

New member

Anathema - Alternative 4 :D

weak and powerless

New member

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,241 μηνύματα.
ρε αχαρακτήριστο ρεμάλι, όταν σου πα να πάμε το σάββατο αθήνα για κάνα σιντί μου πες ότι έχεις φροντιστήριο :mad:. θα σε σκίσω τσογλάνι :mad:

]ifrit[

New member

Opeth - Blackwater Park...............

]ifrit[

New member

Rotting Christ - A Dead Poem

weak and powerless

New member

the mission - god's own medicine

3o cd για φέτος :'(.

]ifrit[

New member

Pain of Salvation - Perfect Element pt. 1

shaman

New member

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 610 μηνύματα.
Δεν τα πηρα ολα μαζι, απλα ξεχασα να τα γραψω... Αυτα πηρα απο την τελευταια φορα που εκανα ποστ εδω:
Nile - Annihilation of the wicked
Nevermore - Dead Heart in a Dead World
Nevermore- Dreaming Neon Black
Nevermore - This Godless Endeavor
Anathema - Alternative 4
Mercyful Fate - Melissa
Pantera - Official Live

Tsoutsounaki666

New member

Ο Tsoutsounaki666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φιλε για σου. πείρες πολί οραία σι ντι πραγματηκά μπράβο.
(ίμε καινούργιος εδό)

]ifrit[

New member

Χθες το πρωί πήρα Opeth - Ghost Reveries :D
δισκάρα

weak and powerless

New member

τα θες τα μπινελίκια σου πάλι :mad:.

μιας και μπαίνει χειμώνας σιγάαα - σιγάαα (άντε σε μπάρμπα μπες, σε περιμένουμε πως κ πως :redface: ) anathema - eternity :)

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
Καλέ τι έχουν οι Opeth; :worry:

weak and powerless

New member

οι opeth μια χαρά είναι. αυτός ο ifrit όμως είναι καπιτάλας και μου τι δίνει στα νεύρα :mad: :P :D.

horatius

New member

Ο horatius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι από πότε έχω να αγοράσω cd. Θα αρχίσω όταν πέσουν οι τιμές των καινούριων τουλάχιστον στα 12?. :mad:

]ifrit[

New member

Λοιπόν:
In Flames - Soundtrack to your escape
Opeth - Still Life
Pink Floyd - Dark side of the moon
:D

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...