Το e-steki απέκτησε αδερφάκι!

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Καλοριζικο Michelle :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

Η Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλορίζικο Μichelle...Είναι πολύ καλά οργανωμένο, εύχρηστο και ευχάριστο!Είμαι σίγουρη οτι θα πάει πολύ καλά...:clapup:

Οδεύω προς εγγραφή !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
congrats Λία!!!! :clapup:
αχμ δεν ξέρω αν θα εγγραφώ δεδομένου ότι εγώ σπίτι μου έχω... ψαράκια :P ... θα με φάτε ζωντανή :P

πάντως χίλια μπράβο και εις ανώτερα!!!

το logo.... λέει πολλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εμένα μ'αρέσει που έχει το ίδιο στυλ με το e-steki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Λία ειδικά τώρα είναι που πρέπει να αλλάξεις την υπογραφή σου στο thmmy!

"Γνώρισα τους ανθρώπους και αγάπησα τα ζώα"

e-steki.com
mycat.gr

Κάντε τη σύγκριση!
Εντάξει, αυτό το τελευταίο το πρόσθεσα εγώ, αλλά... καταλαβαίνεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Xαχαχαχχαχααχαχχα το σκεφτόμουν κι εγώ αυτό χτες!!! Χαχαχχχααχααχαχχααχαχααα!!!! :lol: :rofl: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos_htmlportal

Νεοφερμένος

Ο Angelos_htmlportal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πολυ καλη η σελιδα , και πολυ εξυπνο το περιεχομενο...
michelle ευχομαι για την νεα σου σελιδα πολλα ενεργα μελη!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Κουκλάκι το mycat Michelle!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εχμμμ θα παρακαλούσα σε όσους δεν αρέσει το αντικείμενο να μην γίνονται μέλη απλώς για να βοηθήσουν. Προτιμώ λίγα μέλη σχετικά με το αντικείμενο παρά πολλά και να αντιπαθούν τις γάτες.
Ευχαριστώ για την καλή σας πρόθεση να βοηθήσετε αλλά παρακαλώ να μην γραφτούν άλλοι αν δεν γουστάρουν τις γάτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Παρα πολυ ομορφο σχεδιαστικα, μου αρεσει τρελα το μενου του! Μπραβισιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Όσο για το μενού, το μεγαλύτερο μπράβο αξίζει στη Σκουληκαντέρα για τα υπέροχα σκιτσάκια της ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ευχαριστώ! Όσο για το μενού, το μεγαλύτερο μπράβο αξίζει στη Σκουληκαντέρα για τα υπέροχα σκιτσάκια της ;)

Thanxs :) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
https://www.pathfinder.gr/

Πηγαίνετε εδώ!!! Και πάλι η Michele πρωτοσέλιδο! Έλα, λέγε, πόσο τους λάδωσες; Πρώτα το e-steki και τώρα το mycat! :D Συγχαρητήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σενκς!! Χαχαχαχααχαχα, ε τι να κάνουμε, είμεθα κορυφαίοι :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
:thumbsup::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Podarakias

Νεοφερμένος

Ο Podarakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πολύ καλό το νέο site. Μετά όμως από 2 απώλειες σκύλου και 30 απώλειες γατών (μια φορά ζούσα με 8 γάτες μέσα στο σπίτι και 12 στην αυλή), η καρδιά μου δεν αντέχει άλλες συγκινήσεις.

Αυτοκίνητα, δηλητήρια, ιδιοκτήτες και κάθε λογής κάφρος... δεν μπορώ να αντέξω άλλες απώλεις....

Θυμάμαι αυτές τις γλυκές φατσούλες και .... αστο καλύτερα.

Συγχαρητήρια πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ και συλληπητήρια :/:.
Οι γάτες που είχες μέσα στο σπίτι απο τι πέθαναν; Σίγουρα όχι απο αυτοκίνητο ή απο κάφρο... Ασθένεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Ποδαράκια σε καταλαβαίνω απόλυτα πώς νιώθεις ..ο πόνος της απώλειας είναι οδυνηρός...αλλά δεν είναι πιο οδυνηρό(για τη γάτα σίγουρα και για σένα ενδεχομένως ) να μένουν άστεγα (και αφρόντιστα επομένως)για να μην πονέσουμε εμείς όταν τις χάσουμε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Podarakias

Νεοφερμένος

Ο Podarakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Λοιπόν, από τις 8 αγαπημένες μου έχουμε

2 από αυτοκίνητο ( Το καλοκαίρι που ήταν ανοιχτές οι πόρτες έβγαιναν στον κήπο)
1 από αρρώστεια
1 αρσενικός μετά από 1 χρόνο αποφάσισε να γίνει playboy και εξαφανίστηκε
1 χάρισα σε ένα φίλο
1 οταν μετακόμισα δεν ήθελε με τίποτα να έρθει στο νέο σπίτι και εξαφανίστηκε.
2 ήρθαν στο νέο σπίτι ( 2όροφο με αυλή) αλλά μετά από 2 εβδομάδες έπεσαν θύμα απαγωγής από UFO... Αυτή είναι η μόνη πιθανή εξήγηση γιατί όταν ρώτησα τον γείτονα-ιδιοκτήτη στον δεύτερο όροφο, σφυρούσε αδιάφορα και την έκανε με ελαφριά πηδηματάκια. Κλασική περίπτωση ΚΑΦΡΟΥ..... Περιττό να σας πω οτι ξεκίνησα αμέσως να ψάχνω για άλλο σπίτι.

Ολα ήταν οιοθετημένα από τον δρόμο, τα σκουπίδια και από φίλους που δεν ήξεραν που να τα δώσουν. Τι να πω... Ισως μια μέρα αξιοθώ να παω στο δικό μου σπιτι... ε τοτε θα παω για ρεκορ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top