Το e-steki... τη νύχτα!

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ωραίο είναι αλλά είμαστε και της συνήθειας, θέλουμε ένα μόνιμο για νύχτα μέρα .
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.
(Προσωπική άποψη ακόμα και αν ακούγεται κάπως... παιδιάστικο)
Και κάτι ακόμα,
Προσωπικά θα μου άρεσε αν το πρωί άλλαζε το σκηνικό και ήταν στη κορυφή εκεί που είναι το φεγγάρι ένας ήλιος και εκεί που είναι τα αστέρια γαλάζιο χρώμα και κάτω από αυτό τελείως άσπρο. Δηλαδή θα ήταν κάπως έτσι:
6:30-22:30 ήλιος (Light mode)
22:30-6:30 φεγγάρι (Dark mode)

Υ.Γ Ευελπιστώ το dark mode να υπάρξει ως επιλογή και στο ischool
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι εγω θα το ηθελα το dark mode μονιμη επιλογη :thumbup:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,815 μηνύματα.
Νομίζω κάποτε είχε ζητήσει και ο @akikos dark mode.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Ως χρήστης dark mode παντού, το βρήκα πολύ δυνατό!

Έχω όμως την εντύπωση ότι έγιναν τα avatar ένα τόνο πιο γκρίζα και αυτό δεν μου αρέσει.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ωραίο είναι αλλά είμαστε και της συνήθειας, θέλουμε ένα μόνιμο για νύχτα μέρα .
Δεν είναι τυχαίο πως τα jps αλλάζουν χρώμα μόλις πέσει το σκοτάδι.
Και απο άλλη μεριά να το δεις, θα καταλάβεις οτι είναι σωστό να κάνεις αλλαγές στην ζωή σου και όσες σου συμβαίνουν να τις αποδέχεσαι απλά.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Νομίζω κάποτε είχε ζητήσει και ο @akikos dark mode.


Κοιτά τι κάνει τo https://www.macrumors.com αλλάζει σύμφωνα με την επιλογή του λειτουργικού συστήματος. Άρα οι επιλογές πρέπει να είναι 3

1) επιλογή από το λειτουργικό σύστημα (προεπιλογή)
2) light theme
3) dark theme.



Τσέκαρε την δεύτερη απάντηση. Από όσο είδα έτσι το έχουν κάνει στο macrumor.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ως χρήστης dark mode παντού, το βρήκα πολύ δυνατό!

Έχω όμως την εντύπωση ότι έγιναν τα avatar ένα τόνο πιο γκρίζα και αυτό δεν μου αρέσει.
Γενικά η μαύρη οθόνη ενώ είναι όαση για την ξεκούραση των ματιών, έχει ένα θεματάκι στην εμφάνιση των διάφορων εικόνων (και των άβατρς), αφαιρεί τη ζωηράδα τους, τις υποβαθμίζει αρκετά.
Κι επειδή για μένα η εικόνα των διαφόρων εικονιδίων μετράει, το άφησα ως είχε πριν.:)
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Τελικά τα γκριζαρισμένα άβαταρ είναι οπτικό illusion ή feature του dark theme?
 
Τελευταία επεξεργασία:

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Ωραίος ο admin, πολύ πιο ξεκούραστο για τα μάτια. Προτείνω να γίνει διαθέσιμο για όλες τις ώρες της ημέρας.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,815 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,256 μηνύματα.
Δεν βλεπωωωω, τι σκότος είναι αυτό.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ωραία προσθήκη.:hi:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ωραία ή όχι, πάντως χρήσιμη (έως απαραίτητη).:thanku:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ωραία ή όχι, πάντως χρήσιμη (έως απαραίτητη).:thanku:
Αγαπημενη προσθηκη θα ελεγα για καποιους (αναμεσα τους κι εγω :) ) μου αρεσει το dark mode, ειναι ευκολοτερο στο διαβασμα. Και δημιουργει ατμοσφαιρα👍😃
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,414 μηνύματα.
Αααααααααααααααααααααα κοιτα συμπτωση! Χτες τελικα πηρα νεο λαπιτοπι,και οπως συνδεομουν με το στεκι και κοιταζα τις προτιμησεις σκεφτομουν οτι δεν εχει το στεκι νταρκ θεμα και λεω κριμα,και σημερα διαβαζω αυτο! Ομως χτες δεν το βρηκα...παω να δοκιμασω και επανερχομαι!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Νομίζω κάποτε είχε ζητήσει και ο @akikos dark mode.
Αυτην την επιλογη που εβαλε η αλεκσα σε σκρην,οταν πηγαινουμε στις προτιμησεις,το κουτακι επανω δεξια στα χρωματα,μισο πορτικαλι/μισο μαυρο ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ.Γιατι;:help:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αγαπημενη προσθηκη θα ελεγα για καποιους (αναμεσα τους κι εγω :) ) μου αρεσει το dark mode, ειναι ευκολοτερο στο διαβασμα. Και δημιουργει ατμοσφαιρα👍😃
Τι είδους "ατμόσφαιρα"; :happy:

089746578.jpg
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Αυτην την επιλογη που εβαλε η αλεκσα σε σκρην,οταν πηγαινουμε στις προτιμησεις,το κουτακι επανω δεξια στα χρωματα,μισο πορτικαλι/μισο μαυρο ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ.Γιατι;:help:
Το έχεις στη ώρα Ελλάδας; Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζε η @EvanescenceQ και άλλαξε τη ώρα και εμφανίστηκε το dark mode
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εννοώ στις ρυθμίσεις του φορουμ και όχι του υπολογιστή
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top