Το e-steki... τη νύχτα!

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Το έχεις στη ώρα Ελλάδας; Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζε η @EvanescenceQ και άλλαξε τη ώρα και εμφανίστηκε το dark mode
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εννοώ στις ρυθμίσεις του φορουμ και όχι του υπολογιστή
Eastern european time μου γραφει.Μα εβαλα το βελακι με τις επιλογες,πουθενα δεν εχει την επιλογη greece Τι να βαλω;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στο μεταξυ βλεπω οτι ο scandal ειχε απαντησει στην eva να το εχει στο eastern european αυτο που εχω και εγω δηλαδη οποτε αλλου ειναι το προβλημα.
Θελω σκοταδιααααααααααααα!:dash1:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Eastern european time μου γραφει.Μα εβαλα το βελακι με τις επιλογες,πουθενα δεν εχει την επιλογη greece Τι να βαλω;
Αφου η ωρα ειναι οκ τοτε ειναι μεχρι τις 6.30 το πρωι δεν ειναι ολη μερα
μμμ άλλαξε το timezone σου από Cairo σε Eastern Europian Time.
Πες μου αν διορθωθεί! ;)

Προστέθηκε ένα επιπλέον χρώμα στο e-steki και συγκεκριμένα dark mode / νυχτερινή λειτουργία! :)

Αυτό το χρώμα θα είναι διαθέσιμο καθημερινά 22:30 με 6:30πμ.

Αν δεν σας αρέσει μπορείτε οποτεδήποτε να το ξανά γυρίσετε σε light mode από τον color chooser! :prettyplz:

Αφήνω ανοιχτό το θέμα για σχόλια.
Πως σας φαίνεται;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Averkina Μπορεις αναλογα τον browser που εχεις να βαλεις dark mode οποτε θα ειναι μονιμο θεμα και εγω δεν εχω chrome αλλα μπορω να το βαλω
δες
Capture.JPG
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Αφου η ωρα ειναι οκ τοτε ειναι μεχρι τις 6.30 το πρωι δεν ειναι ολη μερα
Ναι το ειδα αυτο,αλλα δεν μου εμφανιζεται καν η επιλογη στις ρυθμισεις ,το κουτακι το διχρωμο,πορτοκαλι με μαυρο...εσυ τωρα βλεπεις αυτη την επιλιοη ή οχι;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι το ειδα αυτο,αλλα δεν μου εμφανιζεται καν η επιλογη στις ρυθμισεις ,το κουτακι το διχρωμο,πορτοκαλι με μαυρο...εσυ τωρα βλεπεις αυτη την επιλιοη ή οχι;
οχι δεν τη βλεπω προφανως θα εμφανιζεται μονο τις ωρες που επιτρεπεται
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα ήθελα να είναι διαθέσιμο όλες τις ώρες της ημέρας! Γενικά χρησιμοποιώ παντού dark mode
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Α τελειαααααα! Οποτε αναμενουμε!Σε ευχαριστω!:hug:
@Averkina εγω κατεβασα αυτο το extension εχω brave browser
Capture1.JPG


και δες πως σε βλεπω και σε διαβαζω :D επειδη ως θεμα μου αρεσει παρα πολυ το dark mode :clapup: οποτε μπορεις να το κανεις κι εσυ μεχρι να ειναι ενεργο εδω:thumbup:
Capture.JPG

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πάντως θα ήθελα να είναι διαθέσιμο όλες τις ώρες της ημέρας! Γενικά χρησιμοποιώ παντού dark mode
εγω εχω extension και το βλεπω και αυτο :D
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Επειδή:
α) το ζητήσατε
β) ένα dark theme είναι κάτι βασικό, όπως κάποιοι επισήμανατε
γ) το dark theme φάνηκε να έχει τόσο φανατικούς (σημαντικό) όσο και haters

Το dark theme επανήλθε (με μερικές διορθώσεις) και ενεργοποιήθηκε για όλες τις ώρες της ημέρας :D

Απλά να ξέρετε ότι το σύστημα αποθηκεύει το χρώμα που επιλέγετε στον color chooser σε διαφορετικό column στη βάση: ένα για τη μέρα κι ένα για τη νύχτα. Έτσι:
- Μπορείτε να έχετε διαφορετικό skin τη μέρα και διαφορετικό τη νύχτα

Πχ:
- Αν κατά την ημέρα επιλέξετε πχ το blue και τη νύχτα το blue, θα έχετε πάντα blue ή
- Αν θέλετε να έχετε τη μέρα το blue και τη νύχτα το night skin, απλά κατά την ημέρα πατάτε μια φορά στο blue και κατά τη νύχτα μια φορά στο night και αποθηκεύεται μόνιμα ;)

Enjoy! :D
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επειδή:
α) το ζητήσατε
β) ένα dark theme είναι κάτι βασικό, όπως κάποιοι επισήμανατε
γ) το dark theme φάνηκε να έχει τόσο φανατικούς (σημαντικό) όσο και haters

Το dark theme επανήλθε (με μερικές διορθώσεις) και ενεργοποιήθηκε για όλες τις ώρες της ημέρας :D

Απλά να ξέρετε ότι το σύστημα αποθηκεύει το χρώμα που επιλέγετε στον color chooser σε διαφορετικό column στη βάση: ένα για τη μέρα κι ένα για τη νύχτα. Έτσι:
- Μπορείτε να έχετε διαφορετικό skin τη μέρα και διαφορετικό τη νύχτα

Πχ:
- Αν κατά την ημέρα επιλέξετε πχ το blue και τη νύχτα το blue, θα έχετε πάντα blue ή
- Αν θέλετε να έχετε τη μέρα το blue και τη νύχτα το night skin, απλά κατά την ημέρα πατάτε μια φορά στο blue και κατά τη νύχτα μια φορά στο night και αποθηκεύεται μόνιμα ;)

Enjoy! :D
Ευχαριστουμε!!!! :clapup: :worship:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
Επειδή:
α) το ζητήσατε
β) ένα dark theme είναι κάτι βασικό, όπως κάποιοι επισήμανατε
γ) το dark theme φάνηκε να έχει τόσο φανατικούς (σημαντικό) όσο και haters

Το dark theme επανήλθε (με μερικές διορθώσεις) και ενεργοποιήθηκε για όλες τις ώρες της ημέρας :D

Απλά να ξέρετε ότι το σύστημα αποθηκεύει το χρώμα που επιλέγετε στον color chooser σε διαφορετικό column στη βάση: ένα για τη μέρα κι ένα για τη νύχτα. Έτσι:
- Μπορείτε να έχετε διαφορετικό skin τη μέρα και διαφορετικό τη νύχτα

Πχ:
- Αν κατά την ημέρα επιλέξετε πχ το blue και τη νύχτα το blue, θα έχετε πάντα blue ή
- Αν θέλετε να έχετε τη μέρα το blue και τη νύχτα το night skin, απλά κατά την ημέρα πατάτε μια φορά στο blue και κατά τη νύχτα μια φορά στο night και αποθηκεύεται μόνιμα ;)

Enjoy! :D
Ει....ει.....ειναι υπέροχοοοοοοοοοοο! Το έβαλα είναι φανταστικό!!!!!!!!!!:alljumpy:

Στο μεταξυ τεέλια φαινονται και τα αβαταρ ,καλα η υπογραφη μου φοβερα φαινεται εδω! Και τα εμοτικος φαινεται να λαμπιριζουν στο νταρκ!
Ευχαριστουμε!!!:clapclap:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:




:hehe: :hehe: :hehe:...Εβαλα μουσικουλα,ποτακι..τελεια!
Να η ατμοσφαιρα που λεγαμε παραπανω!:hehe:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Scandal κάνε τα γράμματα πράσινα αντί για κίτρινα ρε τύπε, να φαίνεται λίγο χακερίστικο το theme. Και τα άσπρο των γραμμάτων είναι πολύ φωτεινό, κουράζει σε σχέση με το background. Προτείνω ανοιχτό πράσινο για τα κανονικά γράμματα και πιο σκούρο για αυτά που έχεις τώρα με πορτοκαλί.

Δεν είναι πολύ καλύτερα έτσι?
steki.png
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
@hack3r παναγιά μου απαίσιο :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Scandal κάνε τα γράμματα πράσινα αντί για κίτρινα ρε τύπε, να φαίνεται λίγο χακερίστικο το theme. Και τα άσπρο των γραμμάτων είναι πολύ φωτεινό, κουράζει σε σχέση με το background. Προτείνω ανοιχτό πράσινο για τα κανονικά γράμματα και πιο σκούρο για αυτά που έχεις τώρα με πορτοκαλί.

Δεν είναι πολύ καλύτερα έτσι?
View attachment 79235
καλυτερο φαινεται και το κοκκινο και το μπλε δες περα απο το πρασινο βεβαιως :P
Capture.JPG
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Προσωπικά θα μου άρεσε αν το πρωί άλλαζε το σκηνικό και ήταν στη κορυφή εκεί που είναι το φεγγάρι ένας ήλιος και εκεί που είναι τα αστέρια γαλάζιο χρώμα και κάτω από αυτό τελείως άσπρο. Δηλαδή θα ήταν κάπως έτσι:
6:30-22:30 ήλιος (Light mode)
22:30-6:30 φεγγάρι (Dark mode)
Μαλάκα έχουμε μείνει ΠΟΛΥ καιρό μέσα.
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 816 μηνύματα.

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Τι όμορφη έκπληξη! Μου άρεσε πολύ!!! Μπράβο σας παιδια! :star:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ει....ει.....ειναι υπέροχοοοοοοοοοοο! Το έβαλα είναι φανταστικό!!!!!!!!!!:alljumpy:

Στο μεταξυ τεέλια φαινονται και τα αβαταρ ,καλα η υπογραφη μου φοβερα φαινεται εδω! Και τα εμοτικος φαινεται να λαμπιριζουν στο νταρκ!
Ευχαριστουμε!!!:clapclap:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:




:hehe: :hehe: :hehe:...Εβαλα μουσικουλα,ποτακι..τελεια!
Να η ατμοσφαιρα που λεγαμε παραπανω!:hehe:
Το ποπ κορν λειπει με αρωμα βουτυρου σαν το σινεμα οταν πρωτομπαινεις :P και ειμαστε κομπλε:clapup:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αααααααααααααααααααααα κοιτα συμπτωση! Χτες τελικα πηρα νεο λαπιτοπι,και οπως συνδεομουν με το στεκι και κοιταζα τις προτιμησεις σκεφτομουν οτι δεν εχει το στεκι νταρκ θεμα και λεω κριμα,και σημερα διαβαζω αυτο! Ομως χτες δεν το βρηκα...παω να δοκιμασω και επανερχομαι!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Με γειες!!!:thumbup:

93.gif
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,361 μηνύματα.
@hack3r παναγιά μου απαίσιο :P
Το πρασινο οντως ειναι απαισιο.Εμενα γενικα μου αρεσει αυτη η ωχρα θα το ελεγα και οχι πορτοκαλι.
Παρολα αυτα αν θες,δοκιμασε ενα ελαφρυ γαλαζιο,αν και σκεφτομαι οτι δεν θα ξεχωριζει το χρωμα σου,εννοω βεβαια πολυ πιο ανοιχτο γαλαζιο,ή ενα πολυ ανοιχτο μωβ,ισως ειναι πιο ξεκουραστα.Παντως εμενα και αυτο μια χαρα μου φαινεται,σιγουρα οχι πρασινο.:)

Υ.γ. Καλα οταν διαβαζει κανεις και το θεμα μου με τα διαστημικα νεα,ειναι σαν να βρισκεσαι στο διαστημα με αυτο το νταρκ,εχει και τα αστερακια διπλα,ειναι θεικό!:yahoo:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top