Τρίχες στο ανδρικό σώμα

Σας αρέσουν οι τρίχες στο ανδρικό σώμα;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 151)
  • Μ' αρέσουν οι αρκούδες

  • Μ' αρέσουν οι τρίχες φτάνει να είναι με μέτρο

  • Θέλω να είναι περιποιημένες

  • Ξύρισμα, χαλάουα κτλ

  • Δεν με νοιάζει/Αδιαφορώ πλήρως


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Στο σχολείο μου, πολλοί φίλοι μου έχουν αρχήσει και ξυρίζουν τις τρίχες τους σε πόδια, χέρια και στήθος. Όταν τους ρωτώ γιατί, μου λένε πώς έτσι αρέσει στις γυναίκες.

Αυτό αληθεύει; Οι γυναίκες απεχθάνονται τις τρίχες στο ανδρικό σώμα ή είναι απλώς ένας μύθος που πρέπει να καταριφθεί;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυτο εξαρτατε απο γυναικα σε γυναικα... Παντος απο οσες κοπελες ξερω δεν τους αρεσουν οι αντρες με ξυρισμενα ποδια κλπ, ισα-ισα το θεωρουν πολυ αντιαιστιτικο, πολυ αντι-αντικο (if you know what i mean) και αΐδιαστικο καμια φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μία φιλική συμβουλή από μένα, που ειλικρινά, όσο πιο νωρίς το καταλάβεις τόσο το καλύτερο για σένα. :)


Ποτέ να μην κάνεις κάτι που δεν σ' αρέσει σε σένα, απλά για να αρέσεις στις κοπέλες.
Πάνω απ' όλα πρέπει να τα 'χεις καλά με τον εαυτό σου. Το πρώτο σημαντικό. Αν δεν σέβεσαι τον εαυτό σου.. ε, το εκμπέμπεις προς τα έξω. :)

Εμένα προσωπικά η σκέψη του "να το κάνω το τάδε γιατί το κάνουν όλοι;" δεν μ' αρέσει, είναι οχλαγωγία.
Φτιάξε το δικό σου προσωπικό στυλ όπως θες εσύ και μην εξαρτάσαι από τις επιταγές των "legends", των μύθων δηλαδή του "τέλειου άντρα" κτλ κτλ.
Σ' άλλες αρέσουν χωρίς τρίχες, άλλες πάλι προτιμούν πιο.. θαμνώδεις τύπους. :P


Ποτέ μα ποτέ δεν ισχύει μία "γενίκευση" σε όλον τον πληθυσμό. Και φυσικά δεν θα εξαρτηθείς από αυτές τις γενικεύσεις. :)
Αν μία κοπέλα τώρα σε απορρίψει (ή δεν σ' απορρίψει) μόνο και μόνο για τέτοιες λεπτομέριες, χωρίς να δει ουσιώδη πράγματα (όπως η χημεία μεταξύ σας) ε τότε καλύτερα λίγο περισσότερη μπακουροζωή. :)
Για όλους έχει ο μπαξές, μη στεναχωριέσαι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ναι ρε Γιώργο....εξάλλου δεν είναι δικό μου το δίλλημα. Απλώς θέλω να ακούσω και γνώμες "θηλυκών" ατόμων :P

*Dark Kronos: Κατάλαβα.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα με τον Γιωργο!

Και μην ξεχνας οτι σε αυτην την ηλικια πολα παιδια εχουν κομπλεξ με το οτι δεν εχουν αρκετες η αρκετα πυκνες η μακριες κλπ τριχες, οποτε της ξυριζουν για να μην φαινετε, και νομιζωντας πως θα γινουν περισσοτερες και πιο δυνατες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλυτερα τριχωτος παρα ξυρισμενος. Εξαιρουνται αθλητες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν κάποιος ξύριζε τα πόδια ή τις μασχάλες του, δεν θα τον πλησίαζα ούτε στα δέκα μέτρα! :blink: Αυτό μας έλειπε να κάνει και χαλάουα! :P (οκ, εξαιρούνται αθλητές)

Ξέρω πάντως αρκετές που γουστάρουν τους αποτριχωμένους και μάλιστα τους βάζουν να κάνουν και χαλάουα :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Αν κάποιος ξύριζε τα πόδια ή τις μασχάλες του, δεν θα τον πλησίαζα ούτε στα δέκα μέτρα! :blink: Αυτό μας έλειπε να κάνει και χαλάουα! :P (οκ, εξαιρούνται αθλητές)

Ξέρω πάντως αρκετές που γουστάρουν τους αποτριχωμένους και μάλιστα τους βάζουν να κάνουν και χαλάουα :blink:

θα συμφωνήσω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Στο σχολείο μου, πολλοί φίλοι μου έχουν αρχήσει και ξυρίζουν τις τρίχες τους σε πόδια, χέρια και στήθος. Όταν τους ρωτώ γιατί, μου λένε πώς έτσι αρέσει στις γυναίκες.
OMG:blink:
αυτό είναι πολύ λυπηρό, πραγματικά:(
εγώ προσωπικά θεωρώ ωραίο το ξυρισμένο σώμα σε αθλητές και σε gay μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλά μην απορείτε κιόλας... πολλές κοπελίτσες εκείνης της ηλικίας έχουν περίεργα γούστα (βασικά δεν ξέρουν πού παν' τα 5 αλλά anyway :P)


Φυσικά όχι το σύνολο, απλά ένα ποσοστό. :)



Απλά τα σχολικά χρόνια είναι δύσκολα γι' αυτό το λόγο, οι κοπέλες "ωριμάζουν" πιο γρήγορα με αποτέλεσμα να κάνουν ό,τι θέλουν τα αγοράκια. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάντως δεν με νοιάζει αν θα είναι πολλές ή λίγες, αρκεί να είναι ανοιχτόχρωμες (η άκυρη :P)

Παλιότερα πάντως μου άρεσαν οι άτριχοι άντρες (όχι οτι τώρα δεν μου αρέσουν, αλλά και τρίχες να έχει δεν έχω πρόβλημα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Εμένα πάντως δεν με νοιάζει αν θα είναι πολλές ή λίγες, αρκεί να είναι ανοιχτόχρωμες (η άκυρη :P)

Παλιότερα πάντως μου άρεσαν οι άτριχοι άντρες (όχι οτι τώρα δεν μου αρέσουν, αλλά και τρίχες να έχει δεν έχω πρόβλημα).

α ρε ποσο πεφτουν τα στανταρντς οσο μεγαλωνουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έλεος, άκου εκεί ξυρίζουν τα πόδια τους...
Να δω τι άλλο θα ακούσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έλεος, άκου εκεί ξυρίζουν τα πόδια τους...
Να δω τι άλλο θα ακούσουμε...
Κολλητά παντελόνια για να είναι "in". :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σιχαινομαι τα ατριχα κορμια.
δε μπορω να ακουμπησω ατριχο κορμι, ουτε μαρεσει να το βλεπω. ουτε σε αθλητες ουτε σε κανεναν...
φυσικα, ειχα παθει κολουμπρα με ενα τυπο κολυμβητη, φιλο και κορμαρα καποτε...μεχρι που ειδα οτι εκανε αποτριχωση στα ποδια (μετα προσεξα και τα χερια, ηταν καπως μεγαλουτσικες οι τριχες) και ξενερωσα τι ζωη μου.

δε θελω ποτε να μαθω τι αλλο ξυριζει :P

οσο αφορα καθαρα και μονο το επιμαχο σημειο, ενα καλοκουρεμενο μαρεσει περισσοτερο απο ενα αποτριχωμενο...
το ιδιο και στο προσωπο, δε μαρεσει ο αντρας χωρις λιγα γενια.

η αποτριχωση ομως ειναι βασικο και απολυτο νο-νο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,834 μηνύματα.
Για μένα πάντως είναι ανάλογα το άτομο. :)
(για το πόσες θα έχει στο σώμα από καθόλου μέχρι πάρα πολλές).

Τώρα 15χρονών παιδιά και να ξυρίζουν στήθος, χέρια ( :confused: ), πόδια μου φαίνεται υπερβολικό. Ελπίζω να μην είναι εις βάρος τους για αργότερα (και ξυρίζουν-κόβουν τις τρίχες τους με κανά πριόνι ). :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αντρες με ξυρισμενα ποδια? omg :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κολλητά παντελόνια για να είναι "in". :slourp:

Δεν καταλαβα, θες να πεις κατι για μενα και για (καπια απο) τα παντελονια μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σε πλατη, στερνο και επιμαχο σημειο, οπως ειπε η Gio, δεν ειναι κακο καποιος να ειναι ατριχος.
Σε ποδια και χερια ειναι υπερβολικο...και δε συνηθιζεται..
Παντως καλο ειναι οσοι επιθυμουν να γινουν ατριχοι, να το κανουν με κανα λειζερ ωστε να μη βγανει γαιδουροτριχα μετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν καταλαβα, θες να πεις κατι για μενα και για (καπια απο) τα παντελονια μου;
Όποιο και να 'ναι το ντύσιμό σου - που δεν το 'χω δει - είναι το δικό σου προσωπικό ντύσιμο. ;)


Εγώ αναφέρομαι σε πολλούς (εφήβους κυρίως) που ακολουθούνε κάποιο ντύσιμο για να "αρέσουν" και μόνο.
Σαν το ξύρισμα ένα πράγμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top