Τροποι να δωσω την εργασία μου!

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Demelene θέλεις να κάνουμε δοκιμή Q-tec τροφοδοτικό εναντίον Enermax Liberty και να δούμε πιο είναι καλύτερο και θα αντέξει περισσότερο?:P Εγώ πάντως σε υποσυστήματα υπολογιστή δεν το διακινδυνεύω να πάρω τελείως ανώνυμα και άγνωστα και να τρέχω και να μην φτάνω μετά...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Στο τροφοδοτικό θα συμφωνήσω! Όπως επίσης και σε ψύκρες και ανεμιστηράκια αλλά δεν είχα αυτά υπόψη μου! Πάντως να ξέρεις η διαφορά των λεφτών δεν δικαιολογεί καμιά φορά την απόδοση!
Και εγώ με κανονικά τροφοδοτικά είμαι χρόνια τώρα και δεν έχω μασήσει!

Αλλά μίλαγα κυρίως για CD-DVD και κάρτες γραφικώνmotherboards όπου το ανώυμο δεν είναι ακριβώς ανώνυμο αλλά δεν είναι πχ ASUS!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Τελικά λόγω ανωτέρας βίας ο καθηγητής μου, αναγκάστηκε να μου δώσει μια παράταση χρόνου για να ολοκληρώσω (επιτέλους) την εργασία μου. Στάθηκε αδύνατο να την τελειώσω σήμερα το πρωί και να τη στείλω, λόγω κάποιου μικροπροβλήματος που προέκυψε και με απέτρεψε από να την εκδόσω. :(

Στην ουσία λοιπόν. Ο καινούργιος εκτυπωτής που αγόρασα HP 5440 deskjet, εκτυπώνει τα πάντα εκτός από τους αριθμούς των σελίδων στο κέντρο του υποσέλιδου. (Πρέπει μόνο εκεί να τους βάλω συμφωνα με το καθηγητή μου) Συγκεκριμένα τους βγάζει μισούς. Κομμένους από τη μέση και κάτω. :( :mad: Σκέφτηκα να ξανακάνω εγκατάσταση το λογισμικό του εκτυπωτή αλλά κάτι μου λέει ότι πρόκειται απλά για ρύθμιση του word, ουσιαστικά άσχετη με τον εκτυπωτή. ""Πείραξα πάνω - κάτω"", το χάρακα στη σελίδα του word, αλλά τίποτα δε κατάφερα. Στη προεπισκόπηση της προς εκτύπωσης σελίδας, ο αριθμός της κάθε σελίδας βγαίνει είτε ολόκληρος είτε μισός, ΑΛΛΑ πάντα εκτυπώνεται μισός. Καταντάει σπαστικό και εκνευριστηκό. :mad: :mad: Έχετε καμιά ιδέα? Βοηθήστε ένα καλοκάγαθο Troll, να εκτυπώσει (επιτέλους) αυτή τη γα*****η εργασία του και να βρεί την ησυχία του και με το μα;γικό του ραβδάκι, θα σας πραγματοποιήσει τις επιθυμίες σας. ΛΟΟΟΛ :D :D Ευχαριστώ προκαταβολικά για την όποια βοήθεια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Νομίζω είναι τα περιθωρία της σελίδας!
Μισός πώς? Δηλαδή το πάνω μισό τμήμα εκτυπώνεται? Αν ναί μάλλον είναι τα περιθώρια νομίζω στα ελληνικά και margins σίγουρα στο ξένο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Υποσέλιδο στα ελληνικά....
ψάξε να βρεις από
αρχείο > διαμόρφωση σελίδας > (καρτέλα περιθώριο) καθώς και καρτέλα (διάταξη)


Μεγάλωσε όσο το δυνατόν στην καρτέλα διάταξη το υποσέλιδο και στην καρτέλα περιθώρια το κάτω περιθώριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ τώρα είδα τα μυνήματά σας. Το πρωί πήρα ένα φίλο και μου είπε. Τι να κάνουμε είμαι ψιλοσκράπας στους υπολογιστές. Η κύρια χρήση του είναι για παιχνίδια και ταινίες. :redface: :D :P Επιτέλους πριν λίγο την έστειλα με κούριερ με το σιντι και ένα αντίτυπο. :) Επιστροφή στα παιχνίδια, με το Tomb Raider Legend. :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top