Τattoο

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
To πρώτο είναι δύσκολο μετά το συνηθήζεις! :P
Πάντος η αλήθεια είναι ότι πονάει λίγο!


:vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava:

Δεν μπορώ με τίποτα να σκέυτομαι ότι σε τριπάνε πάμπολες φορές:worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει στους αλλους το τατου. νταξ να μην ειναι και γεματος ομως...να χει κανενα ετσι ωραιο ;)..να κανω πανω μου με τπτ ομως...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εισται φοβιτσιαρες ολες τελικα....:teasing::teasing::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εισται φοβιτσιαρες ολες τελικα....:teasing::teasing::teasing:


Δεν μπορώ τις βελώνες με τίποτα αλιώς θα΄είμουν και εμοδώτης να έκανα και καλό στην κοινωνια, εσύ που δεν τις φοβάσε;:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
:vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava: :vava:

Δεν μπορώ με τίποτα να σκέυτομαι ότι σε τριπάνε πάμπολες φορές:worry: :worry:

Δεν σε τρυπάει με βελόνα μάνια μου :)

Χαράζει το δέρμα σου και ρίχνει ένα στρώμα χρώμα 2-3 εκατοστά κάτω απο αυτό.
Είναι φυσικά πηρομένο και το καταλαβαίνεις και αν την πρώτη φορά δεν γίνει καλά τότε πρέπει να το διορθώσει 1-2 μέρες μετά όσο η πληγή είναι ακόμα ανοικτή.
Και η βελόνα είναι λίγο μεγάλη αλλα γενικά όλα καλά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μπορώ τις βελώνες με τίποτα αλιώς θα΄είμουν και εμοδώτης να έκανα και καλό στην κοινωνια, εσύ που δεν τις φοβάσε;:P :P :P

Εγω που δεν τις φοβαμε ειμαι μικρος για να κανω τατου και για να δωσω αιμα αλλα οποτε ερχετε η ωρα να μου βαλουν εμβολιο χαιρομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εγώ πάντως το τατου το έκανα περίπου στην ηλικία σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νταξει οτι μπορω να κανω μπορω, αλλα καλητερα να ειμαι ενηλικος, γιατι πολλα αλλαζουν απο τα 15 μεχρι τα 20... Βεβαια το πρωτο που θελω να κανω δεν υπαρχει περιπτωση να αλαξει για εμενα, αλλα τι εχω να κερδισω αν το κανω απο τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και τι έχεις να χάσεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω να ρωτησω κατι;

Εχω το ταττου μου κανα χρονο και κατα καιρους πρηζεται λιιιιιγο. Γινεται αναγλυφο δηλαδη, δεν πρηζεται ολη περιοχη, πρηζονται ακριβως τα σημεια που εχουν μελανι. Και με πιανει και φαγουρα.

Δεν ειναι κατι ανησυχητικο, με ενα πλυσιμο και λιγη κρεμουλα φευγει, απλα αναρωτιεμαι, το χει παθει κανας αλλος; Ξερετε τι ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
και τι έχεις να χάσεις ?

Δεν εχω να χασω κατι αλλα πιθανων να να χρειαστει διορθωσεις, πιθανων να το μετανιωσω και επιπλεων οσο περιμενω τοσο περισσοτερο θα το χαρω οταν το αποκτισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω να ρωτησω κατι;

Εχω το ταττου μου κανα χρονο και κατα καιρους πρηζεται λιιιιιγο. Γινεται αναγλυφο δηλαδη, δεν πρηζεται ολη περιοχη, πρηζονται ακριβως τα σημεια που εχουν μελανι. Και με πιανει και φαγουρα.

Δεν ειναι κατι ανησυχητικο, με ενα πλυσιμο και λιγη κρεμουλα φευγει, απλα αναρωτιεμαι, το χει παθει κανας αλλος; Ξερετε τι ειναι;

Εγω το πάθαινα καμμιά δεκαριά χρόνια αυτό κι ακόμα το παθαίνω πού και πού.
Κι ακόμα ζω φίλε.(Τουλάχιστον έτσι νομίζω).
Δεν τ'όψαξα ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εγω το πάθαινα καμμιά δεκαριά χρόνια αυτό κι ακόμα το παθαίνω πού και πού.
Κι ακόμα ζω φίλε.(Τουλάχιστον έτσι νομίζω).
Δεν τ'όψαξα ποτέ.


Οκ θενκς, κι εγω οτι θα ζησω υπεθεσα παντως!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Στη μεση μου, στο πλαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Στη μεση μου, στο πλαι.

εάν η γραμμη του παντελονιού πέφτει πάνω δε θα είναι και τόσο ευχαριστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τσου, ειναι πιο πανω απο το παντελονι. Ενταξει, δεν ειναι κατι φοβερο, ισα που μπορω να το νιωσω με τα δαχτυλα μου, κι απλα εχει φαγουρα.... Δεν φαινεται τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν σε τρυπάει με βελόνα μάνια μου :)

Χαράζει το δέρμα σου και ρίχνει ένα στρώμα χρώμα 2-3 εκατοστά κάτω απο αυτό.
Είναι φυσικά πηρομένο και το καταλαβαίνεις και αν την πρώτη φορά δεν γίνει καλά τότε πρέπει να το διορθώσει 1-2 μέρες μετά όσο η πληγή είναι ακόμα ανοικτή.
Και η βελόνα είναι λίγο μεγάλη αλλα γενικά όλα καλά! :P
:eek::eek::eek: :eek: :'( :'( :'( :'( :'( :eek: :eek: :eek: :eek:

Σε παρακαλώ σταμάτα σιχαμένε θα κάνεις και τους άλλους που θέλουν να κάνουν να αποκτίσουν φοβία:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ σκέφτομαι το εξής:
Στον καρπό, να κάνω περιμετρικά (σαν βραχιόλι δλδ) αυτόν τον κύκλο, και στην κορυφή αυτό. Έχω ψηθεί τόσο άσχημα που θα το κάνω σίγουρα κάποια στιγμή στο μέλλον :P
Πόσο λέτε να κοστίσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
ρε γιάννη τώρα το είδα :P
τι 2-3 εκατοστα? Εάν το κάνει στο καρπό δηλαδή ο άλλος θα του πάει μέχρι το μέσο του χεριού :P?

Mήπως εννοείς χιλιοστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top