Υπάρχει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα-γυναίκας;

Μπορει να υπάρξει πραγματική φιλία μεταξύ άνδρα και γυναίκας;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 499)
  • Ναι

    Ψήφοι: 319 63.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 180 36.1%

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Ε αυτο λεω Pak και δεν το εχουμε ξαναπει μαζι.
Δηλαδη αν εσυ εισαι θεα και τουμπανο ,πως να δει το αγορι μονο το μυαλο σου, δεν γινεται, αφου το ΒΙΟS του ειναι διαφορετικα προγραμματισμενο.
Οχι ομως.... πρεπει να απασχολει , τι σοι κατασταση ειναι να παιδευεται ο αλλος.
Και ευτυχως που η σοφη φυση το εκανε ετσι διοτι θα ειχαμε μεγαλο προβλημα .
Εγω θυμάμαι οτι το έχουμε ξανά συζητήσει, αλλα εντάξει

Αν ακολουθήσω αυτό που λες θα μου μείνει ο κολλητος μου και τρεις κουκοι.
Δεν με απασχολεί γιατι εχω ξεκαθαρίσει τη θεση μου. Οι εν λογω "φιλοι" δεν είναι αυτοί που θα ανοιξω την καρδιά μου, την ψυχή μου, αλλα που μπορώ να διασκεδάσω μαζί τους(δεν εννοώ να κανω ακολασιες εννοω καθαρή διασκέδαση μεταξύ φίλων) ειναι οι φιλοι που απλα περνάς καλα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
(Πλέον πολλοί δηλώνουν. Ειδικά οι μικρότερες ηλικίες. Έχει γίνει λίγο μόδα συγγνώμη που το λέω εγώ αυτό βλέπω.)
Γιατι εμενα δεν μου τυχαινουν τετοια ? θα ειμαι αγριος φαινεται?
ισως σε εσενα που εισαι κοριτσι σου ανοιγονται.
Κοριτσια ειναι τα περισσοτερα αμφι ή αγορια.
Παντως αυτο για την χαζομοδα το δεχομαι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σωστο, αυτο ειπε υποστηριξε και η Πακ απο προσωπικη της εμπειρια.
Μα κι εγώ πολύ θα ήθελα να έχω αλλά οπότε συζητάω με ένα αγόρι ειλικρινά και το πιο άσχετο θεμα να λέμε θα μου το γυρίσει αλλού μέχρι τώρα ποτέ δεν έχει μείνει φιλικό .
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω ρε παιδιά, όσες φορές είπα "να, έχω μία φίλη τώρα", πάντα στο τέλος έκανε η άλλη ερωτική κίνηση και τα χαλούσε όλα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Εγω θυμάμαι οτι το έχουμε ξανά συζητήσει, αλλα εντάξει

Αν ακολουθήσω αυτό που λες θα μου μείνει ο κολλητος μου και τρεις κουκοι.
Δεν με απασχολεί γιατι εχω ξεκαθαρίσει τη θεση μου. Οι εν λογω "φιλοι" δεν είναι αυτοί που θα ανοιξω την καρδιά μου, την ψυχή μου, αλλα που μπορώ να διασκεδάσω μαζί τους(δεν εννοώ να κανω ακολασιες εννοω καθαρή διασκέδαση μεταξύ φίλων) ειναι οι φιλοι που απλα περνάς καλα.
Πακ ζητω συγνωμη , δεν θυμαμαι.
Ε ενταξει οι φιλοι της καφετεριας και του μπαρ και των σοσιαλς ειναι διαφορετικα , εχουν bariers του χωρου.
Μα εγω λεω για τον δικο σου ανθρωπο ,αυτον που θα ερθει στο δωματιο σου θα καθησει στο κρεβατι σου να ραψει την ψυχη σου που σχίστηκε απο τον προσφατο αδικο χωρισμο απο την σχεση.
Ε τωρα πανω στην ψυχικη ανορθωση που ειναι απολυτα ηλικρινης να μην κοιταξει και τα αλαβαστρινα ποδαρακια σου , σορτσακι φορας.
Βεβαια καθε ενας κρινει απο τον εαυτο του , ισως εγω να εχω ενα ψηγμα παραπανω ορμονες και να πρεπει να το παιξω υπερανω. Παντως με ενθαρρύνει οτι και εσυ τα ιδια με μενα λες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν ξέρω ρε παιδιά, όσες φορές είπα "να, έχω μία φίλη τώρα", πάντα στο τέλος έκανε η άλλη ερωτική κίνηση και τα χαλούσε όλα.
Μην κατηγορεις την κοπελα ειναι απολυτα φυσιολογικη, ρεσπεκτ , με τον θεο βαλτα που σε εκανε κουκλο.
Εχουν και οι ομορφοι τα θεματα τους.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Πακ ζητω συγνωμη , δεν θυμαμαι.
Ε ενταξει οι φιλοι της καφετεριας και του μπαρ και των σοσιαλς ειναι διαφορετικα , εχουν bariers του χωρου.
Μα εγω λεω για τον δικο σου ανθρωπο ,αυτον που θα ερθει στο δωματιο σου θα καθησει στο κρεβατι σου να ραψει την ψυχη σου που σχίστηκε απο τον προσφατο αδικο χωρισμο απο την σχεση.
Ε τωρα πανω στην ψυχικη ανορθωση που ειναι απολυτα ηλικρινης να μην κοιταξει και τα αλαβαστρινα ποδαρακια σου , σορτσακι φορας.
Βεβαια καθε ενας κρινει απο τον εαυτο του , ισως εγω να εχω ενα ψηγμα παραπανω ορμονες και να πρεπει να το παιξω υπερανω. Παντως με ενθαρρύνει οτι και εσυ τα ιδια με μενα λες.
Καταλαβαίνω τι λες.

Κοίτα θα σου πω για τον κολλητο, μιας και έχει ζήσει ολες τις φάσεις που εχω περάσει και έχουμε έρθει πολύ κοντά.
Εχοντας περάσει χρόνια μαζί, απο μωρά, εχει τύχει να τον δω γυμνό (καταλάθος φυσικά) ,αλλα πέρα απο αμηχανία δεν ένιωσα κάτι άλλο. Εχουμε κοιμηθεί μαζί γιατι είμαστε σαν αδέρφια.
Τωρα πια μιας και λεω ολη μου τη ζωη στο φόρουμ ,ομολογώ οτι κάποια στιγμή πηγε να κάνει κίνηση. Αλλα υπο τις συνθήκες που εγινε, δικαιολογήθηκε οτι ηταν λαθος αυτο που πηγε να κάνει ,δεν ήταν αυτός, δεν το ηθελε, ηταν της στιγμής.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Καταλαβαίνω τι λες.

Κοίτα θα σου πω για τον κολλητο, μιας και έχει ζήσει ολες τις φάσεις που εχω περάσει και έχουμε έρθει πολύ κοντά.
Εχοντας περάσει χρόνια μαζί, απο μωρά, εχει τύχει να τον δω γυμνό (καταλάθος φυσικά) ,αλλα πέρα απο αμηχανία δεν ένιωσα κάτι άλλο. Εχουμε κοιμηθεί μαζί γιατι είμαστε σαν αδέρφια.
Τωρα πια μιας και λεω ολη μου τη ζωη στο φόρουμ ,ομολογώ οτι κάποια στιγμή πηγε να κάνει κίνηση. Αλλα υπο τις συνθήκες που εγινε, δικαιολογήθηκε οτι ηταν λαθος αυτο που πηγε να κάνει ,δεν ήταν αυτός, δεν το ηθελε, ηταν της στιγμής.
''Τωρα πια μιας και λεω ολη'' Ωραια φραση, απο πιο χωριο ειναι? τι σημαινει ? και αν μπρορω να την χρησιμοποιω και εγω? κανω συλλογη φρασεων
Καλα μην ξανακοιμηθεις μαζι του , το δικαστηριο του το αναγνωριζει σαν σοβαρο ελαφρυντικο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
''Τωρα πια μιας και λεω ολη'' Ωραια φραση, απο πιο χωριο ειναι? τι σημαινει ? και αν μπρορω να την χρησιμοποιω και εγω? κανω συλλογη φρασεων
Φυσικά 😂
Καλα μην ξανακοιμηθεις μαζι του , το δικαστηριο του το αναγνωριζει σαν σοβαρο ελαφρυντικο.
Μάλιστα αφεντικό δεν θα ξανακοιμηθώ μαζί του. Θα μου καλύψετε εσείς το κενό; αχαχα

Περα από την πλακα ,ρε Γιάννη δεν πετάς 20 χρόνια φιλίας έτσι.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Φυσικά 😂

Μάλιστα αφεντικό δεν θα ξανακοιμηθώ μαζί του. Θα μου καλύψετε εσείς το κενό; αχαχα

Περα από την πλακα ,ρε Γιάννη δεν πετάς 20 χρόνια φιλίας έτσι.
Αχ...ποιος μπορει να αρνηθει σε μια θεα, ουτε ο θεος.
Οχι βεβαια δεν τα πετας, του βρισκεις μια καλη σχεση και οι συναντησεις μονο παρουσια τριτων.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Αχ...ποιος μπορει να αρνηθει σε μια θεα, ουτε ο θεος.
Οχι βεβαια δεν τα πετας, του βρισκεις μια καλη σχεση και οι συναντησεις μονο παρουσια τριτων.
Νομίζω πάλι βγαίνω εκτός θέματος αλλα θα σου απαντησω.

Αν ειναι να του βρω καλη,σοβαρη σχεση για να κανουμε παρεα ,τοτε θα ασπρισουν τα μαλλια μου και ακομα χωρια θα ειμαστε αχαχα
Τολμω να πω οτι ειναι πιο δυσκολος και απο μενα ,εδω ταιριαζει η παροιμία "αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε".
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Νομίζω πάλι βγαίνω εκτός θέματος αλλα θα σου απαντησω.

Αν ειναι να του βρω καλη,σοβαρη σχεση για να κανουμε παρεα ,τοτε θα ασπρισουν τα μαλλια μου και ακομα χωρια θα ειμαστε αχαχα
Τολμω να πω οτι ειναι πιο δυσκολος και απο μενα ,εδω ταιριαζει η παροιμία "αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε".
αντε παρτο αποφαση και καλα στεφανα, τυχερα ειναι αυτα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
αντε παρτο αποφαση και καλα στεφανα, τυχερα ειναι αυτα
Τελευταία απάντηση γιατι το παράκανα.

Νομίζω οτι δεν κατάλαβες καλα. Δεν τον θελω, για να τον παντρευτώ (καλα και να τον ήθελα σιγά μην παντρευτώ απο τώρα), τον βλέπω σαν αδερφό μου. Δεν βρίσκει αυτο που θέλει για να κάνει σοβαρή σχέση, τι θα κανω θα τον κρεμάσω ή δεν θα του ξαναμιλήσω;
Εμείς τα ειπαμε, τα συμφωνήσαμε και τωρα είμαστε μια χαρά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,580 μηνύματα.
Τελευταία απάντηση γιατι το παράκανα.

Νομίζω οτι δεν κατάλαβες καλα. Δεν τον θελω, για να τον παντρευτώ (καλα και να τον ήθελα σιγά μην παντρευτώ απο τώρα), τον βλέπω σαν αδερφό μου. Δεν βρίσκει αυτο που θέλει για να κάνει σοβαρή σχέση, τι θα κανω θα τον κρεμάσω ή δεν θα του ξαναμιλήσω;
Εμείς τα ειπαμε, τα συμφωνήσαμε και τωρα είμαστε μια χαρά.
ναι αυτο ειπα και εγω , αλλα καλου κακου μην κυκλοφορεις με σορτσακια.
Τελος συζητησης απο μενα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Μα κι εγώ πολύ θα ήθελα να έχω αλλά οπότε συζητάω με ένα αγόρι ειλικρινά και το πιο άσχετο θεμα να λέμε θα μου το γυρίσει αλλού μέχρι τώρα ποτέ δεν έχει μείνει φιλικό .
Τι να κάνουμε χρυσή μου που μας βγήκες χοτ
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν το κοριτσι βλεπεται ,καποια στιγμη θα χουφτωθει ο ζουμερουλης της, ατυχηματικως και τυχαιως.

Δηλαδη αν εσυ εισαι θεα και τουμπανο ,πως να δει το αγορι μονο το μυαλο σου, δεν γινεται, αφου το ΒΙΟS του ειναι διαφορετικα προγραμματισμενο.

Ε τωρα πανω στην ψυχικη ανορθωση που ειναι απολυτα ηλικρινης να μην κοιταξει και τα αλαβαστρινα ποδαρακια σου , σορτσακι φορας.

ναι αυτο ειπα και εγω , αλλα καλου κακου μην κυκλοφορεις με σορτσακια.
Τελος συζητησης απο μενα

Όχι καμάρι μου, αν εσύ δεν μπορείς να μαζέψεις το χεράκι σου απ' τον ζουμερουλη και τα αλαβαστρινα μπουτακια των "φιλεναδων" σου, δε φταίνε αυτές που φοράνε σορτσάκια, φταις εσύ που δεν έχεις μάθει να μαζεύεις το χεράκι σου όταν πρέπει.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα κι εγώ πολύ θα ήθελα να έχω αλλά οπότε συζητάω με ένα αγόρι ειλικρινά και το πιο άσχετο θεμα να λέμε θα μου το γυρίσει αλλού μέχρι τώρα ποτέ δεν έχει μείνει φιλικό .
Καθοριστικός ρόλος η ηλικία και η κατάσταση που είσαι και το δηλώνεις ξεκάθαρα ώστε ο άλλος να μην έχει ουτε σαν σκέψη το ενδεχόμενο για κάτι παραπάνω.

Όταν θα φτάσεις σε αυτό το σημείο θα δεις ότι υπάρχουν άνετα τέτοιες φιλιες :)

Στις δικές σας ηλικίες δεν παίζουν αυτα τα ενδεχόμενα γιατί υπερισχύει ,ότι τα καλύτερα γκολ στα φιλικά μπαίνουν η ελα μωρέ να ρίξουμε και ενα φιλικό να ξεχάσουμε τους πρώην, νυν και επόμενους ;)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,470 μηνύματα.
Στις δικές σας ηλικίες δεν παίζουν αυτα τα ενδεχόμενα γιατί υπερισχύει ,ότι τα καλύτερα γκολ στα φιλικά μπαίνουν η ελα μωρέ να ρίξουμε και ενα φιλικό να ξεχάσουμε τους πρώην, νυν και επόμενους ;)
Σε ολες τις ηλικίες γίνεται να υπάρξουν φιλικές σχέσεις, απλα μπορεί να είναι πιο δύσκολο στις νεαρές, αλλα την απόλυτη στάση οτι δε γίνεται σε εμας τους νέους δεν τη δέχομαι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καθοριστικός ρόλος η ηλικία και η κατάσταση που είσαι και το δηλώνεις ξεκάθαρα ώστε ο άλλος να μην έχει ουτε σαν σκέψη το ενδεχόμενο για κάτι παραπάνω.

Όταν θα φτάσεις σε αυτό το σημείο θα δεις ότι υπάρχουν άνετα τέτοιες φιλιες :)

Στις δικές σας ηλικίες δεν παίζουν αυτα τα ενδεχόμενα γιατί υπερισχύει ,ότι τα καλύτερα γκολ στα φιλικά μπαίνουν η ελα μωρέ να ρίξουμε και ενα φιλικό να ξεχάσουμε τους πρώην, νυν και επόμενους ;)
Μα δεν έχω μπει ποτέ στη διαδικασία να είμαι φίλη με κάποιον. Αν δεν πάρουν αυτό που θέλουν απλά απομακρύνονται.
 

Guest 009012

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα στο σπάνια και το σίγουρα, αν είναι γκει
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
Απ'όλα τα σχόλια που διαβάζω εδώ μέσα το μόνο πράγμα που μου έρχεται στο μυαλό είναι...

Welcome to Greece, the land of stereotypes and uncontrolable urges where no one can control their pp and if they can they are homos

Αν συνεχίσουμε να έχουμε αυτές τις ανατολίτικες και απαρχαιωμένες σκέψεις δεν μας βλέπω καλά
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top