Υπόθεση: Αλέξης Γεωργούλης

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,147 μηνύματα.
Το βαρύ χέρι του ΣΥΡΙΖΑΨ
ΕξηγείσΘε μου κχύριε, γιατί βάζετε Ψ δίπλα στο ΣΥΡΙΖΑ και το προφέρετε συριζάψ.

Λόγω Σύριζα Π.Σ.; Δύσκολη η κατανάλωση θερμίδων για 1 έξτρα γράμμα και μια τελεία; :bleh:
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σοκ στην Ελληνική κοινωνία που δεν μπορούν να καταλάβουν, πως ένας όμορφος μπορεί να είναι κακοποιητής
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Σοκ στην Ελληνική κοινωνία που δεν μπορούν να καταλάβουν, πως ένας όμορφος μπορεί να είναι κακοποιητής
1682183586136.png


Ήταν κάποτε ωραίος στο είσαι το ταίρι μου, αλλά τώρα; Δυστυχώς πολλοί ψηφίζουν και κρίνουν με βάση την εμφάνιση. Εμείς ολόκληρο πρωθυπουργό βγάλαμε λόγω εμφάνισης 😂 Ο Τζάστιν έκαψε καρδιές 🤦🏻‍♀️
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Το μόνο που ξέρω για τον Γεωργούλη, γιατί το έχω δει να συμβαίνει μπροστά μου σε μαγαζί είναι ότι είναι μεγάλος πέφτουλας, σε βαθμό που όντως ήταν (παρ)ενοχλητικό. Για φτάσει να κάνει τέτοιες πράξεις, τι να πω πια...μάλλον διέβη τον Ρουβίκωνα (όχι τον γνωστό :P).
Χωριό που φαίνεται κολαούζο δε θέλει!
Ήταν κάποτε ωραίος στο είσαι το ταίρι μου, αλλά τώρα; Δυστυχώς πολλοί ψηφίζουν και κρίνουν με βάση την εμφάνιση. Εμείς ολόκληρο πρωθυπουργό βγάλαμε λόγω εμφάνισης 😂 Ο Τζάστιν έκαψε καρδιές 🤦🏻‍♀️
Έχε υπόψη σου πάντως ότι αυτό το βλαχομπαρόκ στυλ και τα μπρουτάλ χαρακτηριστικά προσώπου που αρέσουν στις περισσότερες από εσάς (ευτυχώς όχι σε όλες αλλιώς εμείς οι έχοντες γαλλική μυτούλα κ.λπ. θα τον κάναμε λάστιχο:lol:) στους περισσότερους από εμάς προκαλούν αηδία!

Όσο για τον πρωθυπουργό, χαλιαμούτρης μεν αλλά από το να βλέπω το χρέπι τον Τσίπρα ν' αλλάζει 3 νούμερα πουκάμισο σε μια τετραετία προτιμώ να βλέπω το σφιχτό δασύτριχο στέρνο του γκαντέμη!:lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Βαψομαλλιάς και ο Γεωργούλης τώρα που τον παρατηρώ καλύτερα. Επίσης ο Τσουρός θα έλεγα τι θα ήθελε να χάσει από τον Aλεξέι, αν έχανε το στοίχημα, αλλά θα παραμείνω κόσμιος. :P
Έχω χάσει επεισόδια. Ο Τσουρός δεν έλεγε εκκλησιαστικό / εκπαιδευτικό ρεπορτάζ στον ΑΝΤ1 παλιά;

View attachment 114791

Ήταν κάποτε ωραίος στο είσαι το ταίρι μου, αλλά τώρα; Δυστυχώς πολλοί ψηφίζουν και κρίνουν με βάση την εμφάνιση. Εμείς ολόκληρο πρωθυπουργό βγάλαμε λόγω εμφάνισης 😂 Ο Τζάστιν έκαψε καρδιές 🤦🏻‍♀️

Αρέσει ο Μητσοτάκης λόγω τρίχας; Θα μου πεις βίτσια είναι αυτά.

Σοκ στην Ελληνική κοινωνία που δεν μπορούν να καταλάβουν, πως ένας όμορφος μπορεί να είναι κακοποιητής

Είχε ποτέ η Ελληνική κοινωνία μυαλό για να καταλάβει; :worry:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Είχε ποτέ η Ελληνική κοινωνία μυαλό για να καταλάβει
Τι ρωτάς τώρα και εσύ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 114791

Ήταν κάποτε ωραίος στο είσαι το ταίρι μου, αλλά τώρα; Δυστυχώς πολλοί ψηφίζουν και κρίνουν με βάση την εμφάνιση. Εμείς ολόκληρο πρωθυπουργό βγάλαμε λόγω εμφάνισης 😂 Ο Τζάστιν έκαψε καρδιές 🤦🏻‍♀️
E ωραία, θα πάω και εγώ στην πολιτική να το παίζω ωραίος
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
E ωραία, θα πάω και εγώ στην πολιτική να το παίζω ωραίος
Κοίτα να ξυριστείς και να πλυθείς καλά όμως γιατί αγοράκια σαν το Γεωργούλη δεν περνάνε καθόλου καλά από πίσω όταν αποφασίζουν ν' ακολουθήσουν τέτοιες καριέρες!:rolleyes:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Τι ρωτάς τώρα και εσύ;
Bασικά μου προκαλεί εντύπωση για ψυχολογική ανάλυση, όταν καθημερινά η Ελληνική επικαιρότητα σε ποσοστό 90% είναι ειδήσεις σχετικά με κάποια πολιτική απάτη, δημοσιογραφική προπαγάνδα και αστυνομικό δελτίο. Αυτό θα έπρεπε να είναι μια σοβαρή προεκλογική συζήτηση για να αλλάξει η κοινωνική εικόνα της χώρας.

Τι ρωτάς τώρα και εσύ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


E ωραία, θα πάω και εγώ στην πολιτική να το παίζω ωραίος

Κάτι σαν τον Καλλιάνο; :laugh:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,523 μηνύματα.
Δήλωσε το κουκλί
γιατί...

ΑΥΤΟΣ είναι :P
Οι γυναίκες σάς φλερτάρουν;

Ναι, πολύ. Έρχονται στο γραφείο, κλείνουν το μάτι, αφήνουν υπονοούμενα κ.λπ. Εγώ όμως δεν είμαι σαν τον Γεωργούλη και πιστεύω ότι στον δημόσιο βίο πρέπει να είμαστε συγκρατημένοι.
:laugh::laugh:
https://www.newsbomb.gr/bomber/para...-oi-gynaikes-alla-den-eimai-san-ton-georgoyli
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.

Esperos1

Δραστήριο μέλος

Ο Esperos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 465 μηνύματα.
ΕξηγείσΘε μου κχύριε, γιατί βάζετε Ψ δίπλα στο ΣΥΡΙΖΑ και το προφέρετε συριζάψ.

Λόγω Σύριζα Π.Σ.; Δύσκολη η κατανάλωση θερμίδων για 1 έξτρα γράμμα και μια τελεία; :bleh:
Ακριβώς, όλο μαζί συριζαψ. Το έχω κατοχυρώσει πατέντα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,147 μηνύματα.
Ακριβώς, όλο μαζί συριζαψ. Το έχω κατοχυρώσει πατέντα
Ευχαριστώ για την διευκρίνιση. Θα καταχωρηθεί στα προσήκοντα Αυτοκρατορικά Κατάστιχα προς ενημέρωση άπαντος καθ' ύλην αρμοδίου Σεβαστοκράτορος, Πρωτοβεστιάριου, Νοτάριου, Λογοθέτου των Δρόμων, καθώς και του εξοχότατου Πρωτοσύγκελλου.

Να είσθε πάντα καλά!
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Πολλοί άνθρωποι τους ξεφεύγει ένα Ψ όταν μιλάνε, για παράδειγμα λένε το ΠασοκΨ και φεύγει ψεκασμός σάλιου.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,672 μηνύματα.
Καποιος να της ψιθυρισει οτι η ασημαντη ηταν, ειναι και θα ειναι ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΗ.Και το απεδειξε ΚΑΙ με αυτην της τη δηλωση.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top