Υπόθεση Τζόννυ Ντεππ

Συμφωνείτε με την αθώωση του;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 13)
  • Ναι

    Ψήφοι: 13 100.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ/Δεν είμαι σίγουρος/η

    Ψήφοι: 0 0.0%

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειλικρινά ο κάθε άντρας που τον τρέχει η κάθε τρελή στα δικαστήρια πρεπει να γίνεται και ρεζίλι δηλαδή ; όταν δεν φταίει φυσικά.

Όσο για τον Γιάννη κ εγώ αυτό σκέφτηκα με την Μπίκα μια χαρά παίρνει θέση ενώ δεν ήταν μέσα στο δωμάτιο αλλά εδώ δεν ξέρει τι γίνεται εντός του σπιτιου.

Πάντως από μένα η Καιτουλα θα έπαιρνε 300.000 δολάρια ευκολα. Θα της τα περναγα μέσω e banking ακόμη κ αν δεν ήθελε να ξαναβρεθούμε. Ένα δώρο για να της πω ευχαριστώ που με στήριξε. Με συγκινησε αυτή η κίνηση όταν άλλες πρωην σου βαράνε μπλοκ κ δεν θέλουν να σε ξέρουν παρα το ότι δεν τους έκανες τίποτα.. Μονο και μόνο για να δείχνουν σωστές στον επομενο... Αντε ρε απο εκεί... Και αυτό παρτακισμος λέγεται.

Αυτή ήταν εκεί... Να πει την αλήθεια για να τον βοηθήσει. Κρίμα που χώρισαν. Αν τη χώρισε αυτός ειναι μεγάλος μαλακας. Αυτά.
Βασικά η μητέρα των παιδιών του βγήκε να τον υποστηρίξει μόλις άρχισε το φιάσκο απ' όσο θυμάμαι.
 

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Εννοείται πως δεν θα έχανε τη δική ο Τζακ Σπάροου εεεε ο Τζόννυ Ντεππ

 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Βασικά η μητέρα των παιδιών του βγήκε να τον υποστηρίξει μόλις άρχισε το φιάσκο απ' όσο θυμάμαι.

Την Καίτη Μος αυτός την είχε χωρίσει... Τι βλάκας. Τόσο καλή γυναίκα. Αφήνουν τέτοιες γυναίκες ;;;;

Είδες τελικά τα λεφτά κ η δοξα σου παίρνουν τα μυαλά γιατί αυτός τότε ήταν μεγάλομανης σ λέει είμαι ο ντεπ πηδαω οποίο... Κοριτσάκι θέλω.

Κακώ. Εγώ δεν θα χώριζα ποτε μια τόσο. Γλυκεια και καλοσυνατη γυναίκα.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την Καίτη Μος αυτός την είχε χωρίσει... Τι βλάκας. Τόσο καλή γυναίκα. Αφήνουν τέτοιες γυναίκες ;;;;

Είδες τελικά τα λεφτά κ η δοξα σου παίρνουν τα μυαλά γιατί αυτός τότε ήταν μεγάλομανης σ λέει είμαι ο ντεπ πηδαω οποίο... Κοριτσάκι θέλω.

Κακώ. Εγώ δεν θα χώριζα ποτε μια τόσο. Γλυκεια και καλοσυνατη γυναίκα.
:P Ο Τζόνυ έμεινε τόσο με τη Χερντ σε μεγάλο βαθμό λόγω του επικού σεκσ που του έδινε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
:P Ο Τζόνυ έμεινε τόσο με τη Χερντ σε μεγάλο βαθμό λόγω του επικού σεκσ που του έδινε.

Δεν αντιλεγω αλλά ένας άντρας που το χει γενικά μέσα του να δίνει πονο στο σεξ.... Ο ίδιος μεταδίδει αυτή την κ@@λα και περνανε καλα... Ναι μεν η γυναίκα θα σε ερεθίσει αλλά υποθέτουμε ότι για να τα έχει τόσο καιρό με την άλλη κάνανε επισηςνκαλο σεξ.

Σιγά κ τη γκομενα μωρε την Αμπέρ κακιστρω φαίνεται εμένα όχι πως θα με χάλαγε... Βασικά με τέτοιο χαρακτήρα δεν θα έκανα ποτε σχέση σταθερή μαζί της. Αυτή ειναι για περιστασιακά μόνο. Η και τη πολυ καλυτερο κοριτσάκι.
Η Αμπέρ ηταν για σεξ μόνο. Αν ήταν ελευθερος.

Και αυτός τα θέλε κ τα επαθε... Γιατί αν ήταν ώριμος δεν θα χώριζε με τη αλλη... Και τώρα δεν θα είχε αυτά τα θέματα.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν αντιλεγω αλλά ένας άντρας που το χει γενικά μέσα του να δίνει πονο στο σεξ.... Ο ίδιος μεταδίδει αυτή την κ@@λα και περνανε καλα... Ναι μεν η γυναίκα θα σε ερεθίσει αλλά υποθέτουμε ότι για να τα έχει τόσο καιρό με την άλλη κάνανε επισηςνκαλο σεξ.

Σιγά κ τη γκομενα μωρε την Αμπέρ κακιστρω φαίνεται εμένα όχι πως θα με χάλαγε... Βασικά με τέτοιο χαρακτήρα δεν θα έκανα ποτε σχέση σταθερή μαζί της. Αυτή ειναι για περιστασιακά μόνο. Η και τη πολυ καλυτερο κοριτσάκι.
Η Αμπέρ ηταν για σεξ μόνο. Αν ήταν ελευθερος.
:P Μικρή ήταν πιο ωραία, αλλά δεν εννοούσα καθόλου αυτό.

Οι γυναίκες με borderline personality disorder συχνά δίνονται εξολοκλήρου στο κρεβάτι στον άντρα που "παγιδεύουν". Ο Τζόνυ ως καλλιτεχνικό τυπάκι με ήδη υπάρχουσες εξαρτήσεις είναι πολύ λογικό να εξαρτηθεί και από αυτό.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Ναι αλλά με δυσκολευτεί λίγο να καταλάβω τι εννοείς δινονται... δηλαδή τι περισσότερο θα κάνει μια τέτοια από μια άλλη πιο μαζεμένη που αμα τη φτιάξεις κ ανοιχθεί θα δοθεί κ αυτή ; δηλαδή αμα εσυ εισαι ξέρω γω ο οδηγός της κ δε περιμένεις να σε βάλει αυτή κάτω....

Πάλι στο σεξ το γυρίσαμε θα λέει ο Γιάννης αυτός ο μλκας ο ντεβιλ όπου μπαίνει για σεξ μιλάει χαχαχα 😂😂😂
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Πιο σεξιστες πεθαινετε .Γελαμε με το επιπεδο.
Συνεχατε...
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Δεν είχα στόχο όταν άνοιξα το θρεντ να γίνει οχετός και καταφύγιο σεξισμού και μισογυνισμού, παρακαλώ να κρατηθούν τα προσχήματα.
n7gwd09fik031.jpg

:P Ο Τζόνυ έμεινε τόσο με τη Χερντ σε μεγάλο βαθμό λόγω του επικού σεκσ που του έδινε.
Το μέγα λάθος του Johnny ήταν ότι το καλό σεκσ ήταν ίσως το μόνο κριτηριο που τον οδήγησε στον γάμο.
Ήταν τυχερός και δικαιώθηκε, άλλοι έχασαν τα πάντα. Παιδιά περιουσίες αξιοπρέπεια..
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
To ότι αθωώθηκε ο Tζόννυ δεν σημαίνει ότι όντως είναι αθώος. Το ίδιο συμβαίνει και αντίστροφα.
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
To ότι αθωώθηκε ο Tζόννυ δεν σημαίνει ότι όντως είναι αθώος. Το ίδιο συμβαίνει και αντίστροφα.
σε τι ειναι ενοχος, μπορεις να μου πεις τις κατηγοριες γιατι το διαβαζω πολυ αυτο.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Απο χιλιομετρα αθωος ειναι,τουλαχιστον στα βαρια που τον κατηγορησε....λεπτομερεεις δεν μπορουμε να ξερουμε,αλλα η γυναικα ειναι θεατρινα και μαλιστα κακιστη/.Καλως αποφασισαν αθωοση οι δικαστες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

To ότι αθωώθηκε ο Tζόννυ δεν σημαίνει ότι όντως είναι αθώος. Το ίδιο συμβαίνει και αντίστροφα.
Ελα ρε Ακικε;Εσυ διατινεσαι σε τοσες υποθεσεις οτι δεν πρεπει να εκφραζουμε αποψη αλλα να περιμενουμε την δικη,τωρα τι εγινε ;Μεταλλαξη; διοτι συνεχως πεταγεσαι σε αλλα θεματα και λες δεν ειμαστε δικαστες δεν εχιε βγει αποφαση να περιμενουμε την αποφαση,τωρα τι;Αλλο συμπαν; :bunny:
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
εντωμεταξυ τρομερη αηδια αυτο που κανει η δικηγορος της heard που εχει παρει τις εκπομπες με την σειρα και κατηγορει τους ενορκους και οτι η αποφαση ειναι setback για γυναικες που κακοποιουνται.., επισης και η δηλωση της ιδιας της heard..
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Ελα ρε Ακικε;Εσυ διατινεσαι σε τοσες υποθεσεις οτι δεν πρεπει να εκφραζουμε αποψη αλλα να περιμενουμε την δικη,τωρα τι εγινε ;Μεταλλαξη; διοτι συνεχως πεταγεσαι σε αλλα θεματα και λες δεν ειμαστε δικαστες δεν εχιε βγει αποφαση να περιμενουμε την αποφαση,τωρα τι;Αλλο συμπαν; :bunny:
Και για τον Λιγνάδη και για το Φιλιππίδη το ίδιο θα πω ανεξάρτητα από την έκβαση της δίκης. Από τη στιγμή που στους βιασμούς δεν υπήρχαν μάρτυρες, ιατροδικαστική εξέταση και δεν υπάρχει καν ομολογία πρέπει να τους αθωώσουν λόγω αμφιβολιών.

Το να έρχονται πρώην, οι συνεργάτες του κατηγορούμενου και να λένε πόσο σκατοχαρακτήρα ή πόσο καλό χαρακτήρα έχει δεν μου λέει προσωπικά κάτι.

Εγώ απορώ γιατί τον λες από χιλιόμετρα αθώο... Τον ήξερες από χθες; Εγώ απλώς λέω την αλήθεια. Δεν θα μάθουμε ποτέ την αλήθεια.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
εντωμεταξυ τρομερη αηδια αυτο που κανει η δικηγορος της heard που εχει παρει τις εκπομπες με την σειρα και κατηγορει τους ενορκους και οτι η αποφαση ειναι setback για γυναικες που κακοποιουνται.., επισης και η δηλωση της ιδιας της heard..

Γιατί πςριμενες κατι καλυτερο; από αυτόν το παλιοχαρακτηρα; την καλυτερη κουβέντα την είπε ο Gaspar την πατησε σαν πρωταρης ήταν μια ζωή μέσα στις γκόμενες και πηγε κ παντρευτηκς μεν κριτήριο το σεξ κ μόνο.

Εγώ είδες τι είπα... Αν εισαι ωραίος από μόνος σου στο σεξ θα τα βρεις με κάποια... Αλλά μετράνε.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Και για τον Λιγνάδη και για το Φιλιππίδη το ίδιο θα πω ανεξάρτητα από την έκβαση της δίκης. Από τη στιγμή που στους βιασμούς δεν υπήρχαν μάρτυρες, ιατροδικαστική εξέταση και δεν υπάρχει καν ομολογία πρέπει να τους αθωώσουν λόγω αμφιβολιών.

Το να έρχονται πρώην, οι συνεργάτες του κατηγορούμενου και να λένε πόσο σκατοχαρακτήρα ή πόσο καλό χαρακτήρα έχει δεν μου λέει προσωπικά κάτι.

Εγώ απορώ γιατί τον λες από χιλιόμετρα αθώο... Τον ήξερες από χθες; Εγώ απλώς λέω την αλήθεια. Δεν θα μάθουμε ποτέ την αλήθεια.
Αυτο θα μπορουσε να ειπωθει για τον καθε εναν που δικαζεται..ετσι δεν βγαζουμε ακρη.

Τον λεω αθωο διοτι καταρχην αποφασισε το δικαστηριο που εχει τα στοιχεια και ξερει..εγω σεβομαι την αποφαση του δικαστηριου συν ομως και την προσωπικη μου αποψη καθαρα απο θεμα ψυχολογιας κια βλεπονατς την συγκεκριμενη.
Το εχω το δικαωμα χαιρεται...Και συμπιπτει με την αποφαση.

Ομως ξαναλεω..το σημαντικοτερο ειναι η αποφαση του δικαστηριου που κατι παραπανω ξερει απο εμας.

Οποτε πληζ..μην ξαναπεις σε εμας που λεμε την αποψη μας πριν την δικη να περιμενουμε τις δικες,διοτι εγω σεβομαι τις αποφασεις,εσυ ουτε καν..οποτε ειναι ατοπο να μας λες να περιμενουμε τις δικες να εκφρασουμε απλα ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ μας για μια υποθεση,ενω εσυ βγαζοντας το δικαστηριο την αποφαση την εχεις χεσμενη.
Απλα πραγματακια και ενα συν ενα κανει δυο και οχι τρια ακικε.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Αυτο θα μπορουσε να ειπωθει για τον καθε εναν που δικαζεται..ετσι δεν βγαζουμε ακρη.
Δεν διαφωνώ. Χωρίς αποδείξεις σοβαρές δεν πρέπει να καταδικάζεται κανένας. Όχι μόνο σε καποποιήσεις αλλά και σε δολοφονίες.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ότι μιλάτε για σεξ για αυτή την κατηγορία ανθρώπων που φυσικά είναι ένα απέραντο κρεβάτι και γιατί χωρίζουν από την μία και πάνε στην άλλη πραγματικά με ξεπερνά..

Έχει ο Τζακ ανάγκη την κάθε μία για σεξ?
Θα τρελαθούμε τελείως τώρα?

Ποιο ζευγάρι σε αυτή την κατηγορία στεριώνει ρε σεις ..

Εδώ παντρευονται μονο και μονο για να προωθήσουν μία ταινία ή ένα δίσκο και μιλάμε για την σημασία του σεξ όταν σε αυτούς παίζουν κοκες και ναρκωτικά? :lol: :lol:

Έλα συνεχίστε με ενδιαφέρει να ακούσω πως θα αντιδρούσε ένας δικός μας ΑΝ είχε γυναίκα μια από αυτές που σας πληροφορώ ούτε να σας κοιτάξει δεν θα γυρνούσε γιατί ούτε καλό στην καριέρα της θα κάνατε ούτε τα λεφτά του έχετε....

Δεν το πήραν μόνο για τα γλυκά του μάτια :bleh:

Τα σεξιστικό σχόλια όμως δεν μπορώ να πω , την τιμητική τους παλι σήμερα :lol:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Το ότι μιλάτε για σεξ για αυτή την κατηγορία ανθρώπων που φυσικά είναι ένα απέραντο κρεβάτι και γιατί χωρίζουν από την μία και πάνε στην άλλη πραγματικά με ξεπερνά..

Έχει ο Τζακ ανάγκη την κάθε μία για σεξ?
Θα τρελαθούμε τελείως τώρα?

Ποιο ζευγάρι σε αυτή την κατηγορία στεριώνει ρε σεις ..

Εδώ παντρευονται μονο και μονο για να προωθήσουν μία ταινία ή ένα δίσκο και μιλάμε για την σημασία του σεξ όταν σε αυτούς παίζουν κοκες και ναρκωτικά? :lol: :lol:

Έλα συνεχίστε με ενδιαφέρει να ακούσω πως θα αντιδρούσε ένας δικός μας ΑΝ είχε γυναίκα μια από αυτές που σας πληροφορώ ούτε να σας κοιτάξει δεν θα γυρνούσε γιατί ούτε καλό στην καριέρα της θα κάνατε ούτε τα λεφτά του έχετε....

Δεν το πήραν μόνο για τα γλυκά του μάτια :bleh:

Τα σεξιστικό σχόλια όμως δεν μπορώ να πω , την τιμητική τους παλι σήμερα :lol:

Αυτο πλήρωσε οτι εγκατέλειψε την Κέιτ και πηγε κ έμπλεξε με την άλλη τη μέγαιρα. Ευτυχως δεν θα τη πληρώνει για μια ζωή οπως έγραψαν και άλλοι πιο πάνω.

Στα ειπα κ τις προαλλες οταν μιλάγαμε για χωρισμούς κ σχέσεις αλλα δεν ήθελες να το καταλάβεις... τα πιο πολλα κοριτσάκια εκει έξω εχουν μεγαλομανία και τρελαίνονται.... βρισκουν μια σωστή σχέση σε πολλά αλλα ψάχνουν αφορμές να βρουν ζητήματα. Και τρώγονται απο ενα σημείο κ μετά.... το ιδιο φυσικά ισχυει κ απο τους άντρες για να μη λέτε οτι ειμαι μισο΄γυνης.

Δεν μπορω να πιστεψω οτι μια κοπελα 32-33 χρονων που ειχε 3-4 χρονια σταθερή σχέση και ενω ο αλλος δεν την απατησε ή δεν την κακοποιούσε λεκτικά , ξαφνικά της ήρθε να τον χωρίσει επειδη δεν ταιριάζανε.

Δεν φταιει μόνο ο άλλος ειναι κ αυτη ιδιότροπη και δεν έχει υπομονή και κατανόηση. Για αυτο τις βλέπεις μονες τους μετά ή με σχέσεις οτι να ναι....

Εχω ενα κάρο παραδειγματα η άλλη τον χωρισε επειδη λέει δεν πηγε να τη πάρει μια μέρα με το αμάξι... της εξηγησε ο ανθρωπος οτι ηταν κουρασμένος.

η άλλη χώρισε επειδη λέει αυτος πηρε μετάθεση σε ένα μέρος και αυτη δεν ηθελε να πάει... δεν ειχε εν τω μεταξυ δουλειά στην Αθήνα αλλα ήθελε να κάτσει επειδη ο πατερας της έχει γράψει το σπιτι.

μια αλλη χώρισε επειδη λέει ο γκομενος της ειχε στενές σχέσεις με τους γονεις του κ νομιζε οτι αυτοι θα παρεμβαινουν. Ενω ακομη καλα καλα δεν συζούσαν του την έλεγε για αυτους.

Και περιμενεις τωρα εσυ να πάρει κάποιος α΄ντρας μετά τον πρώην ολες τις παραπάνω στα σοβαρά οταν θα βγει ενα ραντεβού μαζι τους ; τα ιδια και ο Ντέπ χωρισε την Κειτ για μαλακιες... κ τωρα παραλιγο να καταστρεψει τη ζωη του , έμπλεξε σε εναν απιστευτο ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ... παλι καλα που δεν την αφησε έγκυο.

Φερθηκε άδικα σε αυτη τη κοπέλα και ο θεος του το χρωστούσε.

Οι μαλακιες πληρώνονται. Και η μεγαλομανία.

Βρισκεις εναν άνθρωπο με τον οποιο ειστε μαζί και τα βρίσκετε στα περισσοτερα , γάμησε τον εγωισμο κ το να θές να τον κάνεις ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΕΣΥ... και κοιταξτε να περνάτε ομορφα μαζί.

Οι πιο πολλες αυτο ψάχνουν να φτιαξουν εναν κομενο κ ραμένο στα μέτρα τους. Αγαπη ειναι αυτο ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top