Φοιτητικό camping στο Ποσείδι

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Και όσοι είχαν κάποτε φίλες-φίλους φοιτητές στην Θεσσαλονίκη :cry_x:

αχ αυτό ξαναπές το :cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

Αχ Ποσειδάκι σου 'ρχομαιιιιι!

Άντε να έρθει το καλοκαιράκιιι! :D

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Παιδιά, λίγο βοήθεια. Εγώ δεν έχω ιδέα τι είναι το camping και θέλω πληροφορίες ειδικά για το ποσείδι. 1)Όποιος θέλει πάει?,2)Δηλώνεις κάπου συμετοχή?3) Απο ότι ξέρω είναι με σκηνές, τις στήνεις εσύ η είναι έτοιμες και ότι πληροφορία δώσετε καλοδεχούμενη καθότι δεν βρήκα τπτ στο internet για το συγκεκριμένο camping,πως είναι, και γενικά τί ισχύει.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
εγώ πήγα το καλοκαίρι που μας πέρασε (2008 ) δύο φορές.:clapup:
Πρώτη : μόλις άνοιξε που εμείς πήγαμε πρωί κι ήταν άδειο κι απογοητευτήκαμε και στήσαμε σκηνές...και κατά τις 2 το μεσημέρι ήρθαν ΔΕΝ ξέρω πόοοσα λεωφορεία και γινόταν πανικός.σκηνές παντού..χαχαχα 1000άδες κόσμος.για μένα..το καλύτερο κομμάτι του καλοκαιριού σαν το Ποσείδι ΔΕΝ ΕΧΕΙ.τέλος χαχαχα
μακάρι όλα τα πανεπιστήμια της Ελλάδας να είχαν ένα τέτοιο κάμπιγκ.:(είμαστε πραγματικά πολύ τυχεροί...
ενδείκνυται για οτιδήποτε:D.από κιθαροκατάσταση κάθε βράδυ στο ξέφωτο,από χαρτοπαιξία στην κλειστή λέσχη,ως βραδυνό μπάνιο στο "μπιτς-ο-μπαρο" ή ξενύχτι ξύδια και χτύπημα ως το πρωί.:D ένα είναι το γεγονός.ποτέ δεν είχα διαταράξει το εσωτερικό μου ρολόι έτσι χαχαχα
το θέμα κοινής τουαλέτας είναι όντως ένα θέμα.αλλά φέτος είχε βελτιωθεί πολύ η κατάσταση.καθάριζαν συνέχεια κι ήταν πολύ καθαρά,πραγματικά.σπάνια πλέον να συναντήσεις πρόβλημα..τα ντουζ ΟΟΟΚ,δεν έχουν πάντα ζεστό νερό αλλά νταααξ μωρέεε...σε κάμπιγκ πας όχι σε ξενοδοχείο 10αστέρων.αυτά που κάνουν την κατάσταση πιο χύμα είναι που κάνουν το Ποσειδάκι μας πιο ωραίο...;)
εγώ πάντως φέτος θα πάω για 2 βδομάδες τουλάχιστον.δεν το χάνω αυτό...και φυσικά με το που τελειώνει η εξεταστική,την πρώτη μέρα που ανοίγει.όχι ότι κι ότι χαχαχα :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosT

Νεοφερμένος

Ο NikosT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εγω μολις επεστρεψα απο εκει κ περασα καταπληκτικα..δεν πιστευω οτι στην αρχη του ιουλιου εχει περισσοτερο κοσμο, εγω και τωρα που πηγα γινοταν της τρελης και θα ξαναπαω συντομα... οι τουαλετες που ειναι το πιο σημαντικο προβλημα στο καμπινκγ αυτο εχουν γινει πολυ καλυτερες και οι καθαρισμοι περισσοτεροι..το συνιστω σε ολους,αφοβα να πανε και να περασουν καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas2288

Νεοφερμένος

Ο andreas2288 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια σε αυτο το camping μπορει να παει οποιοσδηποτε φοιτητης?η πρεπει να ειναι του αριστοτελειου?και αυτος που ειναι του αριστοτελειου ποσα ατομα μπορει να παρει μαζι του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Πρέπει να είναι του ΑΠΘ (στην πύλη κανεις εγγραφη με το βιβλιάριο σπουδών όχι με το πάσο που είναι ίδιο για όλους) και κάθε φοιτητής έχει δικαίωμα να βάλει μέσα έναν μονο φιλοξενούμενο. Πάντως ως γνωστόν οι κανόνες φτιάχτηκαν για να παραβιάζονται και υπάρχει τρόπος να μπει κανεις από την παραλια ακόμα κι αν δε βρεί κάποιον να τον γράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilert

Νεοφερμένος

Η vasilert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γνωρίζετε αν ο "φιλοξενούμενος" πληρώνει κάποιο χρηματικό ποσό για να μπει στο camping ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Γνωρίζετε αν ο "φιλοξενούμενος" πληρώνει κάποιο χρηματικό ποσό για να μπει στο camping ;;

Ναι. 1,5 euro / ημέρα..

Αλλά μπορείς και να μην πληρώσεις τίποτα. Απο εκεί γύρισα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liakossss

Νεοφερμένος

Ο liakossss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά,το Ποσείδι μετράει απίστευτα! Σήμερα γύρισα όποιος δεν εχει πάει απλά δεν ξέρει τι χάνει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tempo

Νεοφερμένος

Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πω, τι μου θυμίσατε τώρα. Πήγαινα το 1990+ που ήμουν φοιτητής....απο τότε δεν έχω ξαναπάει.
Πάντως τότε θυμάμαι το τρομερό φαϊ που είχε και τις χάλια τουαλέτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S_telios

Νεοφερμένος

Ο S_telios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μοοοοοοόλις γύρισα από Ποσείδι και εγώ.Πάρα πολύ καλά και πολύ οργανωμένα.Μόνο το προηγούμενο ΣΚ λόγο υπερβολικού κόσμου (13000-15000 λένε οι φήμες) έκοψαν για λίγο το νερό στις τουαλέτες.Κατά τα άλλα έχει ανακαινισθεί πάρα πολύ και όλα είναι πολύ καλά.Παραλία, beach bar και γενικά όλη η κατασκήνωση πολύ οργανωμένα και με τρελό κέφι.

Μία συμβουλή μόνο...Για ποτό ή πίνετε πριν το beach bar ή τουλάχιστον πέρνετε μπουκάλια εκεί.Ένα ένα ποτό δεν λέει από χρήματα...Αλλά η όλη φάση είναι...:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoKi

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ένας μήνας απ'το καλοκαίρι μας φεύγει ποσείδι.
Γουστάρουμε την ηλιθιότητα του "dj" που παίζει καρρά μετά από maya και πριν απο dmx.
Όποιος δεν το έχει επισκεφθεί κάνει τεράαααααστιο λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Συμφωνώ απολύτως!!!!Εγώ πήγα και με τον κόσμο και τώρα μετά τον 15αυγουστο που εόχαν φύγει οι περισσότεροι και αξίζει..Είτε είσαι φοιτητής είτε όχι :P
Και συμφέρει και από άποψη λεφτών!Άλλο να είσαι τσάμπα τόσες μέρες και άλλο να πληρώνεις μέχρι και 15Ε την βραδιά..Από του χρόνου όσοι μπορείτε να το δοκιμάσετε:)

Και οι τουαλέτες είναι μια χαρά!Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πρωτη φορα το ακουω αυτο το καμπινγκ
Μονο για φοιτητες? Πολυ καλο ακουγεται!
Μονο που τωρα... μεγαλωσα
:P


Τσαμπα ειναι?:eek: Φαντασου τι θα γινεται....:wacko:
Παντως μη τα χανετε αυτα, να πηγαινετε κι ας ειναι χαλια, η παρεα μετραει! Μες το χαλι μπορεις να περασεις τελεια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Είναι πανεπιστημιακό κάμπινγκ του ΑΠΘ.Απ'ότι γνωρίζω είναι για φοιτητές και για καθηγητές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Με πάσο από το ΑΠΘ δεν μπαίνεις όμως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ναι αποκλειστικα!Αλλά να πω την αλήθεια,οι περισσότεροι μπαίνουμε από παραλία..Κι εγώ μαζί,μέχρι να αποκτήσω το πάσο:P
Κανείς δεν λέει τίποτα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Με πάσο από το ΑΠΘ δεν μπαίνεις όμως;
ναι :)

πω, τι μου θυμίσατε τώρα. Πήγαινα το 1990+ που ήμουν φοιτητής....απο τότε δεν έχω ξαναπάει.
Πάντως τότε θυμάμαι το τρομερό φαϊ που είχε και τις χάλια τουαλέτες!

κακός συνδυασμός :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ναι αποκλειστικα!Αλλά να πω την αλήθεια,οι περισσότεροι μπαίνουμε από παραλία..Κι εγώ μαζί,μέχρι να αποκτήσω το πάσο:P
Κανείς δεν λέει τίποτα!!;)
Αυτό δεν το ήξερα! :redface:

Τhanks Sid για την απάντηση. :redface:
(Μην κλάψεις :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Πρόσφατα είχαν πάει κάτι γνωστοί μου. Τους άρεσε το μέρος και το φαγητό και κυρίως η θάλασσα. Βέβαια δεν μπόρεσαν να κοιμηθούν άνετα αλλά αυτό έχει σχέση με το camping γενικότερα, οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top