Φράσεις απο χωρισμούς που σας σημάδεψαν

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
το πιο σκληρό πιστεύω είναι όταν έρχεται και σου λέει "πιστεύω ότι με ήθελες μόνο και μόνο για την κ...α σου!" ...
και δεν νομίζω ότι μπορώ να το ξεχάσω..
:(

χμμμ..εμενα μου ειχε πει χωριζουμε και οταν τον ρωτησα γιατι?τι εγινε?επαψες μεσα σε μια μερα να μ αγαπας? η απαντηση του ηταν "οι φιλοι δεν εχουν κοπελες και εγω ειμαι σαν τη μυγα μες το γαλα" ντουβ:confused:

Τι έπρεπε να τους είχατε πει, ακόμα κι αν δεν το ενοούσατε, αλλά έπρεπε να το πείτε:

Natsud94: "Ναι, κάποτε μπορεί να σε ήθελα μόνο και μόνο γι αυτό. Τώρα είσαι ανίκανη να με κάνεις να νιώσω ακόμα και αυτό. Στο καλό και μη μας γράφεις, ακρίβυναν τα sms".

Mirana_neko: "Ελπίζω οι φίλοι σου να πέσουν σύντομα από γκρεμό για να ακολουθήσεις. Αν όχι, τότε γύρνα σε μένα, θα έχω αγοράσει μυγοσκοτώστρα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
χμμμ..εμενα μου ειχε πει χωριζουμε και οταν τον ρωτησα γιατι?τι εγινε?επαψες μεσα σε μια μερα να μ αγαπας? η απαντηση του ηταν "οι φιλοι δεν εχουν κοπελες και εγω ειμαι σαν τη μυγα μες το γαλα" ντουβ:confused:

Έλα παραδέξου το, θεός ο τύπος... Δεν υπάρχει αυτό που έκανε... Μπορεί για σχέση να ήταν άθλιος, αλλά για φίλος αξίζει...

Looool!!

Τι έπρεπε να τους είχατε πει, ακόμα κι αν δεν το ενοούσατε, αλλά έπρεπε να το πείτε:

Natsud94: "Ναι, κάποτε μπορεί να σε ήθελα μόνο και μόνο γι αυτό. Τώρα είσαι ανίκανη να με κάνεις να νιώσω ακόμα και αυτό. Στο καλό και μη μας γράφεις, ακρίβυναν τα sms".

Mirana_neko: "Ελπίζω οι φίλοι σου να πέσουν σύντομα από γκρεμό για να ακολουθήσεις. Αν όχι, τότε γύρνα σε μένα, θα έχω αγοράσει μυγοσκοτώστρα".


Ρε συ, μήπως να αφήσεις τα οικονομικά και να γίνεις σύμβουλος σχέσεων???Αφού το χεις έμφυτο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τι έπρεπε να τους είχατε πει, ακόμα κι αν δεν το ενοούσατε, αλλά έπρεπε να το πείτε:

Natsud94: "Ναι, κάποτε μπορεί να σε ήθελα μόνο και μόνο γι αυτό. Τώρα είσαι ανίκανη να με κάνεις να νιώσω ακόμα και αυτό. Στο καλό και μη μας γράφεις, ακρίβυναν τα sms".

Mirana_neko: "Ελπίζω οι φίλοι σου να πέσουν σύντομα από γκρεμό για να ακολουθήσεις. Αν όχι, τότε γύρνα σε μένα, θα έχω αγοράσει μυγοσκοτώστρα".


όντως καλή ιδέα.. αλλά τότε ήμουν τόσο χάλια που δεν μπορούσα να σκεφτώ καθαρά και καθόμουν και την παρακάλαγα.. τέλοσπαντων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
μου ζητησε να βγουμε για να μου μιλησει........
και μου ειπε οτι ζητησε απο τους γονεις του να κανουν αιτηση για αποσπαση στο εξωτερικο (ηταν στρατιωτικοι) για να δωσει με το συστημα ομογενων πανελληνιες και να περασει στην σχολη που ηθελε!!!!!!!!!!!......και μου ειπε οτι με χωριζει γιατι εγω ετσι και αλλιως θα περνουσα ενω αυτος επρεπε να κανει κατι , επρεπε να φυγει ωστε αργοτερα να μην αισθανεται κατωτερος μου........
τοτε εκλαιγα περιπου μια εβδομαδα ,τωρα το σκεφτομαι και γελαω.......ποσα κομπλεξ μπορει να εχει καποιος για να ημουν μαζι του σημαινε πως τον ηθελα ετσι οπως ηταν...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Φράσεις από χωρισμούς που με σημάδεψαν δεν υπάρχουν...
Μου την βάρεσαν, όμως, οι ¨μη φράσεις¨ κάποιου χωρισμού, όπου ο τύπος ενώ όλα ήταν μια χαρά, και δεν τρέφω ψευδαισθησεις σχετικά με αυτό, απλά.... εξαφανίστηκε!
Ξαφνικά δεν σήκωνε τηλέφωνα, δεν απαντούσε σε μηνύματα, .... εξοργιστικό μου φαινόταν σαν στάση!
υγ. υποψιάζομαι τον λόγο, αλλά θα μείνω με τις υποψίες -όχι ότι το έχω και νταλκά να μάθω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new_day*

Νεοφερμένος

Η new_day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Είχε εξαφανιστεί για δυο-τρεις μέρες, ώσπου με ενημέρωσαν πως στο προφίλ του στο facebook, άλλαξε το status του σε "single". Μιας και εγώ μπαίνω σπάνια στο fb, το είχαν ήδη μάθει όλοι εκτός απο εμένα. Τι όμορφα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Φρασεις απο χωρισμους δεν με εχουν σημαδεψει
Μου την εδωσε ομως το : ''καλυτερα να χωρισουμε γτ αν δεν περασεις στο πανεπιστημιο θα φερω τεραστιο φορτιο ευθυνης'' που ακουσα πριν 4-5 χρονια...και το...

- ''σου προσφερα τα παντα και εσυ ξερεις τι μου προσφερες;τιποτα''
-''Μα πως δεν σου αγορασα την πανακριβη μπλουζα που ειδες στη βιτρινα;''

:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
"Σου αξίζει κάποιος καλύτερος, εγώ είμαι ενας αλήτης"
Δε με σημάδεψε ακριβώς, απλά ακόμα γελάω!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
"Σου αξίζει κάποιος καλύτερος, εγώ είμαι ενας αλήτης"
Δε με σημάδεψε ακριβώς, απλά ακόμα γελάω!!!!!!!!!!!!!!
....Και εμεις που το αναγιγνωσκουμε....θυμιζει και ολιγο απο παλια ελληνικη ταινια :)(Κουρκουλος ...Φουντας....κα...:))

-
''σου προσφερα τα παντα και εσυ ξερεις τι μου προσφερες;τιποτα''
-''Μα πως δεν σου αγορασα την πανακριβη μπλουζα που ειδες στη βιτρινα;''
:slourp:
Δικιο ειχε.....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δικιο ειχε αλλα εγω ξεπαραδιαστικα:P

(ακομα τα κλαιω τα ευρω:whistle:)
μ@μωτι μου αναποδα το καταλαβα....εσυ ξεπαραδιαστηκες;;;;;;;;;;;;;;;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μ@μωτι μου αναποδα το καταλαβα....εσυ ξεπαραδιαστηκες;;;;;;;;;;;;;;;:/:

ναι :P

καλα τωρα το θυμαμαι και γελαω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
"Σου αξίζει κάποιος καλύτερος, εγώ είμαι ενας αλήτης"
Δε με σημάδεψε ακριβώς, απλά ακόμα γελάω!!!!!!!!!!!!!!
Καλά το ''σου αξίζει κάποιος καλύτερος'' έχει γίνει καραμέλα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
"Δεν μπορούμε να συνεχίσουμε για δικούς μου λογους" τους οποίους δεν εμαθα ποτέ...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
"Πρέπει να χωρίσουμε γιατί περνάω μία δύσκολη φάση αυτή την περίοδο"


(την προηγούμενη εβδομάδα είχε πεθάνει ο γάτος του, αυτό εννοούσε; :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοντός123

Νεοφερμένος

Ο Κοντός123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
"Θέλω να μείνω λίγο μόνη μου " Δεν ταιριάζουμε " "Θέλω λίγο χώρο για τον εαυτό μου " και όλα τα σχετικά .

Με λίγα λόγια αντί να σου πει ότι ξέρεις κάτι ρε παιδί μου .. Δεν θέλω να είμαστε άλλο μαζί γιατί βαρέθηκα ή γιατί δεν μου φέρεσαι καλά ή τουλάχιστον κάτι πιστικό λένε τις γνωστές βλακείες ..

Πόσο σπαστικό είναι .. Η ανωριμότητα στο μεγαλείο της , άκουσε εκεί θέλω λίγο χωρο για τον εαυτό μου " ( συγγνώμη δηλαδή που δεν νοίκιασα μεεγάλο σπίτι να φιλοξενίσω και εσένα ..) Οτι να ναι ? !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32kate

Νεοφερμένος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
"Δεν φτανει που σε ανεχομαι!" Αυτο ηταν το αποκορυφομα και φυσικα μια απο τις αιτιες του χωρισμου μας με τον πρωην μου!
ΕΛΕΟΣ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
"Από την πρώτη στιγμή που γνώρισες την μαμά μου δεν την σεβάστηκες και ήθελες να μας χωρίσεις"... Την συνέχεια από μεριά μου πιστεύω την φαντάζεστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
"Από την πρώτη στιγμή που γνώρισες την μαμά μου δεν την σεβάστηκες και ήθελες να μας χωρίσεις"... Την συνέχεια από μεριά μου πιστεύω την φαντάζεστε :P

Ω Χριστέ μου!!! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top