• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Φροντίζετε τον εαυτό σας;

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εσείς φροντίζετε τον εαυτό σας; Και αν ναι σε τι βαθμό; είστε δηλαδή απλά προσεκτικοί, διατηρείτε μια σχετικά καλή διατροφή, αθλείστε, έχετε κόψει το κάπνισμα;;
Οκ, εγώ είμαι κάπου στη μέση, ναι μεν καπνίζω αλλά θεωρώ οτι αυτό είναι το σημαντικότερο σφάλμα που κάνω και φυσικά το οτι δεν αθλούμαι, παρ'όλα αυτά περπατάω με την πρώτη ευκαιρία που θα μου δωθεί.
Έχω ακούσει όμως και για ακραίες καταστάσεις, για ανθρώπους που πίνουν πολύ, που καπνίζουν πολύ, που οδηγούν μεθυσμένοι (καλα εδώ βέβαια μιλάμε για πλήρη ανευθυνότητα), που δεν τρώνε ή που τρώνε συνεχώς απ'έξω... Και δυστυχώς αυτοί οι άνθρωποι είναι στην ηλικία μου. Δεν είμαι κατά του να πιεί κάποιος, κι εγώ έχει τύχει να μεθύσω αρκετές φορές, αλλά όχι να πιείς τόσο που να βρεθείς στο νοσοκομείο π.χ.
Πιστεύω οτι κάποιοι άνθρωποι δεν εκτιμούν το μεγαλύτερο δώρο που τους δώθηκε: τη ζωή.
Ποιά η γνώμη σας για όλα αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Πιστεύω οτι κάποιοι άνθρωποι δεν εκτιμούν το μεγαλύτερο δώρο που τους δώθηκε: τη ζωή.

αυτο ξαναπες το.. :|
εγω σχετικα μπορω να πω πως φροντιζω τον εαυτο μου.. δλδ δεν καπνιζω, πινω σπανια (αν και προσπαθω και αυτο να το σταματησω τελειως), πού και πού γυμνάζομαι και τρωω γενικα καλα..δεν εχω δλδ ιδιαιτερες διακυμανσεις βαρους.. επισης ξεκινησα να κανω και μανικιουρ.. :P
περα απ'την πλακα, καποια πραγματα τα θεωρώ το λιγοτερο χαζα.. οπως το να πιεις μεχρι να σε μαζευουνε με το κουταλακι, να εισαι σε τετοια κατασταση και να οδηγας (ηλιθιοτητα το λεω εγω, οχι ανευθυνοτητα), να παιρνεις ναρκωτικα κτλ.. αλλα πιστευω οτι σε καποια πραγματα παιζει ρολο και ο τροπος που εχει μεγαλωσει ο καθενας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Δυστυχώς, τα τελευταία χρόνια, μία λόγω φοιτητικής ζωής μία λόγω στρατού, τρώω από πολύ εώς πάρα πολύ άσχημα. Φρούτα μηδέν, λαχανικά μηδέν. Το μόνο που κάνω είναι να τρώω τη μία μέρα πίτσα και την άλλη σουβλάκια...:worry:
Επίσης, έχω να γυμναστώ χρόνια.
Τώρα που το συνειδητοποιώ με πιάνει ένα ψυχοπλάκωμα. ελπίζω ότι όλα θα φτιάξουν μόλις επανέλθω στην πραγματικότητα μετά τη θητεία.
Δεν κάπνιζα ποτέ και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με κιλά. Πάλι καλά. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ελπίζω ότι όλα θα φτιάξουν μόλις επανέλθω στην πραγματικότητα μετά τη θητεία.
μουχαχά:P:P:P

μα γιατί, τι κακό έχουν τα χορταράκια του καψιμί?:P:D



όσον αφορά εμένα, προ εγκυμοσύνης, αθλούμουν, δεν κάπνιζα, δεν έπινα, αλλά δεν είχα πολλούς φραγμούς στη διατροφή. Εν μέσω εγκυμοσύνης, αλλά και μετά τον τοκετό, η διατροφή γίνεται σωστά για καλό δικό μου και του μωρού. Από άθληση, δυστυχώς μόνο περπάτημα (φέρτε μου πίσω το τέννις μουυυυυυυυυυυ:'( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πιστευω οτι φροντιζω αρκετα τον εαυτο μου απο αποψη ισορροπημενης διατροφης. αποφευγω γενικα οσα πρεπει να αποφευγονται στο φαγητο, τρωω μεν εξω αλλα οχι αηδιες, και την επομενη προσεχω τι θα φαω στο σπιτι, δεν καπνιζω, δεν πινω, αθλουμαι ελαχιστα αλλα σκοπευω απο φετος να ξεκινησω πιο συστηματικα και ολα αυτα τα καλα :)

απο εμφανιση δεν παστωνομαι στο μεικ απ, δεν βαφομαι πολυ και οταν το κανω φροντιζω παντα για σωστο καθαρισμο...
και το ακραιο της προστασιας-αλλα βασικο για εμενα -προσεχω τι θα φορεσω (πχ ειδικα εσωρουχα η υφασματα) ωστε να εκμηδενιζεται πιθανοτητα μολυνσης -ειδικα σε ευαισθητες περιοχες..

γενικα θεωρω οτι με προσεχω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμμ.... Μάλλον δεν με προσέχω πολύ... Αν εξαιρέσουμε ότι προσέχω -στο μέτρο που μπορώ- τι κρέμες και καλυντικά βάζω πάνω μου [και να τα αφαιρώ καλά!] δεν αθλούμαι (καλά καλά δεν περπατάω πλέον!], καπνίζω [αν και το έχω μειώσει σε σχέση με παλαιότερα] και από φαγητό με μικρά διαστήματα φωτεινών εξαιρέσεων τρώω αηδίες και πίνω πολλούς καφέδες. "Παρηγορούμαι" μόνο με το να μην πίνω σχεδόν καθόλου πλέον και να μην έχω πιεί ΠΟΤΕ αναψυκτικά (η coca-cola δεν ξέρω τι γεύση έχει!)

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμόγελο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Νομίζω πως όχι όσο θα έπρεπε. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν με προσέχω καθόλου. Καπνίζω σαν φουγάρο (ευτυχώς πολύ ελαφριά τσιγάρα), τρώω ακατάστατα και ο,τι να'ναι, κοιμάμαι τελειώς άστατες ώρες και πίνω πολλή καφείνη, είτε σε μορφή καφέ είτε σε μορφή Red Bull. "Φύσικα" δεν αθλούμαι καθόλου :P
To καλό είναι οτι δεν πίνω παρά εξαιρετικά σπάνια, περπατάω μεγάλες αποστάσεις όταν χρειαστεί (μια φορά είχα πάει Άνω Πατήσια - Λυκόβρυση με τα πόδια!) και πίνω πάρα πολύ νερό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Κι εγώ κάπου στη μέση είμαι.
Δεν καπνίζω, δεν πίνω αλλά παράλληλα δεν αθλούμαι [περπατάω ωστόσο πάρα πολύ] και δε μπορώ να πω πως προσέχω ιδιαίτερα τη διατροφή μου [ότι βρω σαβουρώνω :P ].
Σκοπεύω ωστόσο από μέσα Σεπτέμβρη να ξεκινήσω γυμναστήριο. :D

Έχω συναντήσει αρκετούς ανθρώπους που δεν εκτιμούν τη ζωή τους (πχ είναι ένας γέρος που είναι όλη μέρα σαν μπάστακας στο καφενεία και παραμιλάει από το μεθύσι - δράμα εντελώς η κατάστασή του).

Όταν ο καιρός περνάει και το άτομο δεν προσέχει τον εαυτό του, αργότερα, αν συμβεί μια στραβή τότε το μετανοιώνει και καταλαβαίνει το λάθος του όταν βρίσκεται στη χάλια κατάσταση, και αναπολεί τους καιρούς που ήταν καλά. :)

Υγεία πάνω απ' όλα. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Γυμνάζομαι αρκετά, τρώω λαχανικά και φρούτα αλλά παράλληλα καπνίζω αρκετά, πίνω καφέδες και όταν βγαίνω θα πιω. Για μένα το να προσέχω τον εαυτό μου δεν σημαίνω ότι δεν μπορώ να απολαμβάνω όποτε έχω τη διάθεση αυτό που θέλω (πχ φαγητό ότι να ναι, σοκολάτες κτλ), όλα με μέτρο αλλά μερικές απολαύσεις δεν τις κόβω με την καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Περίπτωση Αφροντισιάς και παραμέλησης εαυτού μιας συναδέλφου:
ύψος 1.60. βάρος απο 80-90 κιλά (δε ξέρω ακριβώς και δε ρώτησα απο τακτ). Παρόλο που γνωρίζει το πρόβλημά της, τρώει ότι σαβούρα βρίσκει μπροστά της.
μένει έγκυος.
Συνεχίζει να τρώει ότι σαβούρα βρίσκει μπροστά της...πέφτει με τα μούτρα στα γλυκά. Δε μπορώ να φανταστώ πόσα κιλά πήρε με τη γέννα....
Εδώ και 7 μήνες θηλάζει το παιδί της. Η σαβουροφαγία όμως ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ.
(παράδειγμα: στο φούρνο της γειτονιάς, καταβροχθίζει hamburger, τυροκούλουρο, αναφυκτικό και 10 παγωτίνια τύπου Oreo cookies...το βράδυ θα παραγγείλει τυλιχτά!)

όλοι της λέμε δυο τρεις κουβέντες, αλλά υπάρχουν και τα όρια προσβολής. Εγώ λυπάμαι πραγματικά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Δεν καπνίζω και δεν πίνω σχεδόν ποτέ (δε μου αρέσει τπτ από τα δύο κιόλας :P) οπότε από αυτή την άποψη όλα καλά. Η διατροφή μου είναι κάπου στο ενδιάμεσο. Το καλό είναι ότι δεν τρώω σχεδόν ποτέ απ' έξω. Το κακό είναι ότι καταναλώνω και εγώ πολλή καφεϊνη (ε την τραβάει ο προγραμματισμός:pc: ε Michelle :crazy: ; ). Γυμνάζομαι όποτε θυμάμαι :whistle:και όποτε βρίσκω χρόνο. Το χειρότερο που κάνω είναι κατά περιόδους να ακολουθώ πολύ άστατο ωράριο ύπνου :|.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Όχι.. Μερικές φορές ακριβώς το αντίθετο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

icfan

Νεοφερμένος

Ο icfan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Απεχθάνομαι τη γυμναστική όσο τίποτα άλλο ! Αποστρέφομαι τα περισσότερα “υγιεινά” φαγητά-λατρεύω κάθε είδους junk food-και όσον αφορά τα γλυκά μπορώ να φάω μέχρι σκασμού (Η λέξη μέτρο για μένα είναι άγνωστη :redface:) . Το μόνο θετικό της υπόθεσης είναι πως όσο και να γουρουνιάσω (σχεδόν) ποτέ δεν παίρνω κιλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Απεχθάνομαι τη γυμναστική όσο τίποτα άλλο ! Αποστρέφομαι τα περισσότερα “υγιεινά” φαγητά-λατρεύω κάθε είδους junk food-και όσον αφορά τα γλυκά μπορώ να φάω μέχρι σκασμού (Η λέξη μέτρο για μένα είναι άγνωστη :redface:) . Το μόνο θετικό της υπόθεσης είναι πως όσο και να γουρουνιάσω (σχεδόν) ποτέ δεν παίρνω κιλά

Δυστυχώς το "γουρούνιασμα" δεν έχει επιπτώσεις μόνο στο βάρος κάποιου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ να σας πω...

Δεν καπνίζω και δεν κάπνισα ποτε μου.
Δεν πίνω, αν τύχει με το ζόρι θα τελειώσω ένα πω τυρί.
Κάνω γυμναστική 2-3 φορες την εβδομάδα και οποτε μπορώ σπίτι κοιλιακούς για τι μέση μου.
Τρώω μεν απ' έξω, αλλα είναι σπανια κάτι "ανθυγιεινό" (δηλαδή κάποια πίτα), ποτε junk food και κατά προτίμηση σαλάτες η από το σπίτι κάτι μαγειρεμένο υγιεινά.

Τρώω γλυκα αλλα όχι τακτικά...
Δυστυχώς όμως έχω την τάση που και που να του δίνω και να καταλαβαίνει, ειδικά στις σοκολάτες...
Παλιά επιβάρυνα πολύ τον οργανισμό μου με κανονικές υπερφαγίες και ακόμα έχω τα παρατράγουδα των διατροφικών διαταραχών στο σώμα μου. Πάει καλύτερα όμως.

Τέλος, ποτε δεν ήμουν του ύπνου αν και τελευταία τον ζητάει ο οργανισμός μου.

Περπατάω όσο μπορώ, γιατί πολύ κάθομαι στο γραφείο, κι αν έχει καλή μέρα παίρνω το ποδήλατο.

Καφέ... 3 μέσο ορο, στοχεύω τώρα για 2 τι μέρα και τον τρίτο μονο αν δεν αντέχω.
Σπανια 4.

Αναψυκτικά και είδη περιπτερου σχεδόν ποτε...

Αγοράζω φυτικά καλλυντικά η όσα δεν έχουν πολλή χημικά και ορισμένες ουσίες (Parabens) και βάφομαι λίγο, μονο μάσκαρα. Ξεβάφομαι πάντα και γενικά θέλω να προσέχω το σώμα μου χωρίς να το φορτώνω πολύ.

Έμαθα να αγαπάω τον εαυτό μου και δε χαρίζομαι πια... Ούτε στερήσεις ούτε υπερβολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

icfan

Νεοφερμένος

Ο icfan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δυστυχώς το "γουρούνιασμα" δεν έχει επιπτώσεις μόνο στο βάρος κάποιου :(

ΛΟΛ , το γνωρίζω αλλά που να πάω για εξετάσεις αίματος... :redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπορώ να πώ με ασφάλεια ότι πρίν τον γάμο είμουν υπερβολικά προσεκτική, μετά τον γάμο αλλα αφού πήρα τα απαρέτητα εφόδια σε όλη την μικρή και εφηβική μου ηλικία τα έχω κάνει πάρα πολλύ θάλασσα.Ετσι

ΠΡΙΝ ....................... ΜΕΤΑ
Περπάτημα ............. Αν τύχει τα καταφέρνω ακόμα
2 καλά γέυματα.......... Ότι βρώ σαβουρώνω
Ποτέ φαί έτοιμο ............φαί έτοιμο
δεν έπινα................. πίνω καθημερινά
Όχι αναψυκτικά .............Πινω καθημερινά
όχι γαριδάκια ...............σπάνια
όχι γλυκα................... σχεδόν ποτέ
κάπνιζα ελάχιστα ..............καπνίζω μισό πακ. Την ημέρα
Κοιμόμουν καλά ...................δεν κοιμάμε
Αδύνατη....................... Παχιά
Εξετάσεις γενικές κάθε 6-9 μήνες........ Εξετάσεις γενικές κάθε 6-9 μήνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πρέπει να σκεφτώ σοβαρά να ελλατώσω κάποια πράγματα. Ειδικά με το αλκοόλ ξεφεύγω εύκολα...
Γενικά, πίνω και καπνίζω οκ. Δε γυμνάζομαι και σίγουρα κάτι πρέπει να κάνω γι' αυτό. Δε θα έλεγα πάντως ότι σκέφτομαι τον εαυτό μου :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κάπου στη μέση και εγώ... δεν πινω, δεν καπνίζω, αθλουμαι σπάνια, αναλογα με τα κέφια μου προσέχω τη διατροφή μου...
βάφομαι μόνο όταν είναι να βγω βράδυ με λιγο σκιά και λιπ γκλος, αλλά προσέχω σχετικά το πρόσωπο....γενικά το καλοκαίρι βάζω πάντα αντηλιακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top