Φτάνουμε στους 10.000! Πώς θα γιορτάσουμε;

athanasiad

Νεοφερμένος

Η athanasiad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
χρονια μας πολλα και καλα!!!!!!:up::up::up:
εγω θελω να ευχαριστησω τη Μισελλ και οποιον εχει συμβαλει για την δημιουργια αυτου του σαιτ...νιωθω πραγματικα ευτυχισμενη που υπαρχει ενας διαδικτυακος τοπος οπου μπορω να μοιραζομαι μαζι με τοσα αλλα ατομα την αγαπη μου ,τα προβληματα μου...και οτι τελος παντων εχει να κανει με αυτα τα υπεροχα πλασματα,τις γατουλες...αλλα και οχι μονο...:D
μακαρι να υπαρχει για παρα πολλα χρονια ακομη...να ειμαστε γριουλες...και να γραφουμε ακομα εδω!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
ΥΓ.......να συμπληρωσω...οτι ειμαι επισης παρα πολυ χαρουμενη,που εξαιτιας αυτου του σαιτ...γνωρισα τοσα υπεροχα ατομα...:D
Κοίταξε, συμπεθέρα μου, εμείς ειδικά, δεν θα γεράσουμε ποτέ.Σ΄όλα τα άλλα που γράφεις, συμφωνώ:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNA KATΣΑΡΟΥ

Νεοφερμένος

Η ANNA KATΣΑΡΟΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
χρονια μας πολλα και καλα!!!!!!:up::up::up:
εγω θελω να ευχαριστησω τη Μισελλ και οποιον εχει συμβαλει για την δημιουργια αυτου του σαιτ...νιωθω πραγματικα ευτυχισμενη που υπαρχει ενας διαδικτυακος τοπος οπου μπορω να μοιραζομαι μαζι με τοσα αλλα ατομα την αγαπη μου ,τα προβληματα μου...και οτι τελος παντων εχει να κανει με αυτα τα υπεροχα πλασματα,τις γατουλες...αλλα και οχι μονο...:D
μακαρι να υπαρχει για παρα πολλα χρονια ακομη...να ειμαστε γριουλες...και να γραφουμε ακομα εδω!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
ΥΓ.......να συμπληρωσω...οτι ειμαι επισης παρα πολυ χαρουμενη,που εξαιτιας αυτου του σαιτ...γνωρισα τοσα υπεροχα ατομα...:D
Τώρα το είδα κι εγώ η ανοιχτομάτα....:lol::lol::lol:Μας σκέφτεσαι γριές με μασέλα και μπαστούνι...τι ιστορίες θα χουμε να λέμε...:lol::lol::lol:20.000 γατιά πάντως δεν είναι και λίγα...Γιούπι...:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,819 μηνύματα.
Κοίταξε, συμπεθέρα μου, εμείς ειδικά, δεν θα γεράσουμε ποτέ.Σ΄όλα τα άλλα που γράφεις, συμφωνώ:lol:

κοιτα....αυτο,το θεωρω δεδομενο...για τις αλλες μιλαω!!!!!!:lol::lol::lol::lol::P
Τώρα το είδα κι εγώ η ανοιχτομάτα....:lol::lol:Μας σκέφτεσαι γριές με μασέλα και μπαστούνι...τι ιστορίες θα χουμε να λέμε...:lol::lol::lol:20.000 γατιά πάντως δεν είναι και λίγα...Γιούπι...:up::up::up:

ανοιχτοματα μου εσυ!!!!!!!:lol::lol::P...καλα,θα εχει πολυ γελιο η εικονα....θα εχουμε ανοιξει και θεμα....με την πιεση μας...ξερεις...διαγωνισμος πιεσης!!!!!!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
χρονια μας πολλα και καλα!!!!!!:up::up::up:
εγω θελω να ευχαριστησω τη Μισελλ και οποιον εχει συμβαλει για την δημιουργια αυτου του σαιτ.....νιωθω πραγματικα ευτυχισμενη που υπαρχει ενας διαδικτυακος τοπος οπου μπορω να μοιραζομαι μαζι με τοσα αλλα ατομα την αγαπη μου ,τα προβληματα μου...και οτι τελος παντων εχει να κανει με αυτα τα υπεροχα πλασματα,τις γατουλες...αλλα και οχι μονο.:D
μακαρι να υπαρχει για παρα πολλα χρονια ακομη...να ειμαστε γριουλες...και να γραφουμε ακομα εδω!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol:
ΥΓ.......να συμπληρωσω...οτι ειμαι επισης παρα πολυ χαρουμενη,που εξαιτιας αυτου του σαιτ...γνωρισα τοσα υπεροχα ατομα...:D


Συμφωνώ με την κουμπαρούλα μου, χαίρομαι και εγώ πάρα πολύ που έχω βρεί μια υπέροχη γατοπαρέα...δεν βλέπω την ώρα κάθε μέρα να μπώ στο φόρουμ!;):lol:..... Μάλλον έχω εθιστεί στο mycat!:blink:;):lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,819 μηνύματα.
Συμφωνώ με την κουμπαρούλα μου, χαίρομαι και εγώ πάρα πολύ που έχω βρεί μια υπέροχη γατοπαρέα...δεν βλέπω την ώρα κάθε μέρα να μπώ στο φόρουμ!;):lol:..... Μάλλον έχω εθιστεί στο mycat!:blink:;):lol::lol::lol:


καμμια κλινικη,παιδια,για απεξαρτηση...γνωριζετε???????:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΤΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η ΜΑΤΟΥΛΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θα ηταν ομορφο και χρησιμο μια φορα τον χρονο στον εορτασμο των δεκα χιλιαδων μελων να υπαρχει ενας λογαριασμος οπου θα καταθετουμε ολα τα μελη απο 1 ευρω...
Αν υπαρχει συμμετοχικοτητα,το ποσο που θα μαζευτε θα πηγαινει για τις αναγκες ολων των πιτσιρικιων που περνανε κατα την διαρκεια της χρονιας και χρηζουν αμεσης αναγκης...
Φιλικα...Σπυρος

καλε...για εικονικο παρτυ μιλαω...εδω!!!!!!!:lol::lol::lol:

Λοιπόν απ' ότι βλέπω φτάσαμε τα 9.999μέλη!!!:up::up::up:
Μιά εγραφή μας έμεινε και μπορούμε να αρχίσουμε το πάρτυ!!!;):up::lol:

Εγώ ετοιμάστηκα για το πάρτυ...με θέλετε;;;
Άρης

Καλησπερα και Χρονια μας Πολλα !!!
Γιναμε 10000 μελη ... Μπραβο μας !!!
Θα συμφωνησω με τον Σπυρο να ανοιξουμε εναν λογαριασμο του My cat και οι διαχειριστες του φορουμ να μοιρασουν ισοποσα το ποσο που θα μαζευτει σ ολους τους συλλογους για τα αδεσποτα ζωακια .
Παρτυ ??? μεσα ειμαι και οχι στο φορουμ αλλα να το διοργανωσουμε καπου εξω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Καλησπερα και Χρονια μας Πολλα !!!
Γιναμε 10000 μελη ... Μπραβο μας !!!
Θα συμφωνησω με τον Σπυρο να ανοιξουμε εναν λογαριασμο του My cat και οι διαχειριστες του φορουμ να μοιρασουν ισοποσα το ποσο που θα μαζευτει σ ολους τους συλλογους για τα αδεσποτα ζωακια .
Παρτυ ??? μεσα ειμαι και οχι στο φορουμ αλλα να το διοργανωσουμε καπου εξω ...

Παιδιά έχω την εντύπωση ότι δεν είναι τόσο απλό να ανοιχτεί λογαριασμός σε "όνομα" του mycat.Θα μπλέξουμε διαδικαστικά με τις τράπεζες....:hmm::hmm:
Καλύτερα να καταθέσουμε στους ήδη υπάρχοντες λογαριασμούς.:)
Το ίδιο δεν είναι εξάλλου;:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,819 μηνύματα.
Παιδιά έχω την εντύπωση ότι δεν είναι τόσο απλό να ανοιχτεί λογαριασμός σε "όνομα" του mycat.Θα μπλέξουμε διαδικαστικά με τις τράπεζες....:hmm::hmm:
Καλύτερα να καταθέσουμε στους ήδη υπάρχοντες λογαριασμούς.:)
Το ίδιο δεν είναι εξάλλου;:):)

θα συμφωνησω απολυτα με την κουμπαρουλα μου...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelynkar

Νεοφερμένος

Η evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
γιατι βρε παιδια, μπορει ο διαχειριστης να ανοιξει λογαριασμο στο paypal που δεν θα μπλεξουμε με τραπεζες, και οσοι μπορουν να βαζουν εκει..πολλα σαιτς εχουν donation button!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Το πιάσαμε το δεκαχίλιαρο, ε; Άντε, με τις υγείες μας και σ' ανώτερα! :up::up:
Είναι πραγματικά πολύ ενθαρρυντικό το ότι υπάρχουν τόσοι άνθρωποι που φροντίζουν και ενδιαφέρονται να μάθουν για τις γατούλες, μακάρι να γίνουμε ακόμα περισσότεροι :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Κοίταξε, συμπεθέρα μου, εμείς ειδικά, δεν θα γεράσουμε ποτέ.Σ΄όλα τα άλλα που γράφεις, συμφωνώ:lol::lol:

Μου θύμισες ένα ωραίο που έχω ακούσει: "όταν πεθάνω, αν πεθάνω":D

Η Μισέλ είχε γράψει κάπου ότι, όταν πρωτόφτιαξε το σάιτ, δεν περίμενε να ξεπεράσει τα 2000 μέλη... πού να φανταζόταν.:P

Και εις ανώτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,819 μηνύματα.
Μου θύμισες ένα ωραίο που έχω ακούσει: "όταν πεθάνω, αν πεθάνω":D

Η Μισέλ είχε γράψει κάπου ότι, όταν πρωτόφτιαξε το σάιτ, δεν περίμενε να ξεπεράσει τα 2000 μέλη... πού να φανταζόταν.:P

Και εις ανώτερα!

και εις ανωτερα,και εις ανωτερα!!!!!!!:up::up::up:...
κοιτα να δεις ρουλα...ειναι σωστο αυτο που ειχες ακουσει...διοτι...οσο ζουμε...δεν πεθαινουμε....οταν πεθανουμε...δεν θα ζουμε!!!!!!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Δεν το είχα σκεφτεί έτσι!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,819 μηνύματα.
Δεν το είχα σκεφτεί έτσι!:lol::lol::lol:


ουτε και εγω...:lol::lol::lol:...να σου πω την αληθεια,ενας διασημος φιλοσοφος( οχι αρχαιος) το εχει πει...αλλα δεν θυμαμαι ποιος..:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ο Επίκουρος το είχε πει! ;)
(για την ακρίβεια, είχε πει ότι ο θάνατος δεν πρέπει να μας απασχολεί, γιατί είναι αδύνατο να συνυπάρχουμε -όσο είμαστε ζωντανοί δεν υπάρχει θάνατος, όταν έρθει ο θάνατος, δεν υπάρχουμε εμείς)

Πολύ υπαρξιακή τροπή πήρε το πανηγυρικό θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μυρτω4038

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ο Επίκουρος το είχε πει! ;)
(για την ακρίβεια, είχε πει ότι ο θάνατος δεν πρέπει να μας απασχολεί, γιατί είναι αδύνατο να συνυπάρχουμε -όσο είμαστε ζωντανοί δεν υπάρχει θάνατος, όταν έρθει ο θάνατος, δεν υπάρχουμε εμείς)

Πολύ υπαρξιακή τροπή πήρε το πανηγυρικό θέμα :P


Συμφωνώ!!! :P:lol::lol::lol:
Εγώ λέω να προλάβουμε να σας ευχηθούμε πρώτοι δια ...στόματος Μυρτουλάς!:blink::cool::happy::happy::happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Εγώ λέω να προλάβουμε να σας ευχηθούμε πρώτοι δια ...στόματος Μυρτουλάς!:blink::cool::happy::happy::happy:

Αγάπη μου!!!:inlove::inlove::inlove::inlove:
Τι καταπληκτικό ταρταρουγίσιο βλέμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,819 μηνύματα.
Ο Επίκουρος το είχε πει! ;)
(για την ακρίβεια, είχε πει ότι ο θάνατος δεν πρέπει να μας απασχολεί, γιατί είναι αδύνατο να συνυπάρχουμε -όσο είμαστε ζωντανοί δεν υπάρχει θάνατος, όταν έρθει ο θάνατος, δεν υπάρχουμε εμείς)

Πολύ υπαρξιακή τροπή πήρε το πανηγυρικό θέμα :P

Τελικα....αρχαιος το ειχε πει....:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top