Φτηνά βιβλία στην Αθήνα;

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,179 μηνύματα.
Έξω απο ενα περίπτερο που περπατούσα στο μακρινό παρελθόν θυμάμαι χαρακτηριστικά να βλέπω ενα βιβλίο χημείας παλιό που κόστιζε 2 ευρώ ολο κι όλο. Και τώρα, σκεφτομαι να πάρω κιαλλα, κάτι είχα ακούσει στο τικτοκ για book thrifting? και αναρωτιόμουν αν υπάρχουν τετοια δω στην Αθήνα

παρόλο που λογικα θα σκονίζει στη βιβλιοθήκη μου και δε θα το διαβάσω ποτε :bleh: :bleh:

αμα υπάρχει ανάλογο νήμα παρακαλώ να μεταφερθεί εκει. Ευχαριστώ
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,603 μηνύματα.
Δεν έχω ψωνίσει, αλλά έχει πάρει αρκετά τέτοια το μάτι μου κοντά στη σχολή μου, στην οδό Σόλωνος. Κοντά στον σταθμό του μετρό Πανεπιστήμιο.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,528 μηνύματα.
Έξω απο ενα περίπτερο που περπατούσα στο μακρινό παρελθόν θυμάμαι χαρακτηριστικά να βλέπω ενα βιβλίο χημείας παλιό που κόστιζε 2 ευρώ ολο κι όλο. Και τώρα, σκεφτομαι να πάρω κιαλλα, κάτι είχα ακούσει στο τικτοκ για book thrifting? και αναρωτιόμουν αν υπάρχουν τετοια δω στην Αθήνα

παρόλο που λογικα θα σκονίζει στη βιβλιοθήκη μου και δε θα το διαβάσω ποτε :bleh: :bleh:

αμα υπάρχει ανάλογο νήμα παρακαλώ να μεταφερθεί εκει. Ευχαριστώ
Και στην Ασκληπιού θα βρεις. Στο 11...Με το που τελειώνει η Πολιτεία...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top