Φωτογραφίες που τραβήξαμε

akikos

Well-known member

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,218 μηνύματα.
Φωτογραφία με τίτλο "Φωτιά στη Μπόχαλη".

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

Mhtrogoal

Well-known member

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.
Κάπου έξω απο την Πορταριά Χαλκιδικής, Ιούλιος 2017

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
Είχα πάει στην Έδεσσα για την άδεια άσκησης επαγγέλματος πριν 1,5 μήνα και την είδα λίγο τουρίστρια αν και έχω ξαναπάει 2 φορές (χειμώνα και άνοιξη). Αυτός ο τοίχος μου τράβηξε αμέσως την προσοχή: :D

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,471 μηνύματα.
Είσαι από την Έδεσσα;

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Την αγαπάω πολύ την πόλη σου :happy:

Mhtrogoal

Well-known member

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.
Βουδαπέστη 2017, Central European University

Nelliel

Well-known member

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,412 μηνύματα.

Καλγκαρι απο ψηλα

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,679 μηνύματα.
Ποιο μέρος;

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,998 μηνύματα.

Μου τραβηξε την προσοχή η κουρτίνα :P

Muxu Su

Well-known member

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,208 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, τι κάνετε; Πάει αρκετός καιρός που έχω να ανεβάσω εδώ καποια φωτογραφία μου. Ωστόσο, επανέρχομαι με μία που δεν ειναι καθόλου της εποχης. Απο τις πιο ομορφες φωτογραφίες που έχω τραβήξει !

paps.jpeg

Dreamweaver

Well-known member

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,035 μηνύματα.
Tian Tan Buddha, Hong Kong

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια