Φωτογραφίες που τραβήξαμε

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,576 μηνύματα.
κλασσικη ινσταγκραμικη φωτο σε απολυτη αρμονια με τις τωρινες καιρικες συνθηκες
IMG_20171205_100826.jpg

Ίντα

New member

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
[/url][/IMG]

με ακολουθούσαν

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

ανατολή πριν 2 βδομάδες

XristosDim

New member

Ο XristosDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ηλιοβασίλεμα.... :happy::) (Φλόριντα, Ηνωμένες Πολιτείες)

Συνημμένα

Τελευταία επεξεργασία:

pluton

New member

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ωραίες φωτογραφίες, μπράβο, πριν δύο δεκαετίες, είχα ασχοληθεί δραστήρια με την ασπρόμαυρη φωτογραφία, μάλιστα είχα φτιάξει και σκοτεινό θάλαμο και έκανα τις εμφανίσεις μόνος μου, έκανα κόλπα με διπλές εμφανίσεις (η μία πάνω στην άλλη) κλπ πράγματα (παιχνίδια με το φως, το πάγωμα της εικόνας).... κάπου έχω αυτές τις εργασίες μου, σίγουρα όχι εδώ που είμαι τώρα... γιατί τα σταμάτησα;

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

pluton

New member

Χτες με το ηλιοβασίλεμα από το μπαλκόνι του σπιτιού μου (η φωτογραφίες βγήκαν από το κομπιούτερ)....

Συνημμένα

pluton

New member

Να και μία πρωινή ...

Συνημμένα

Deutsch... Lover

New member

Ο ήλιος και η βροχή

Καστοριά, νότια πλευρά της λίμνης

akikos

Well-known member

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,079 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,798 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,798 μηνύματα.

Έχω ένα θέμα με το ηλιοβασίλεμα. :redface:
Παραλία Θεσσαλονίκης.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια