Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Dreamweaver

Well-known member

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,171 μηνύματα.

Sowjetisches Ehrenmal im Tiergarten
Τι διαολο ρε, τα κομμουνια παντου εχουν μνημεια? Εχω πετυχει και σε Βιεννη και Βουδαπεστη

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,665 μηνύματα.

miketython

Active member

Ο miketython αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
μια γατα με ετεροχρωμια

Agaphbou

Well-known member

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,623 μηνύματα.
Ουρανοί - ηλιοβασιλέματα

Καλοκαιρινές

Dreamweaver

Well-known member

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,171 μηνύματα.
Kyoto Kinaku-ji

Edit: γιατι μου γυρναει τις υπολοιπες φωτογραφιες που ανεβαζω αναποδα?

Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Well-known member

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 1,623 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,665 μηνύματα.
Έχεις πάει Ιαπωνία; Είναι το όνειρο ζωής μου. :'( Βάλε κι άλλες πλιζ!

Και η Νότια Κορέα είναι καταπληκτικό μέρος!Ο πατέρας μου έζησε 3 χρόνια Ιαπωνία-Νοτια Κορέα όταν επεβλεπε την κατασκευή πλοίων και μου λέει τα καλύτερα!

Agaphbou

Well-known member

Και η Νότια Κορέα είναι καταπληκτικό μέρος!Ο πατέρας μου έζησε 3 χρόνια Ιαπωνία-Νοτια Κορέα όταν επεβλεπε την κατασκευή πλοίων και μου λέει τα καλύτερα!

Καλά από Ασία θέλω να πάω Ιαπωνία, Κίνα, Νότια Κορέα, Σιγκαπούρη, Μαλαισία, Καμπότζη, Βιετνάμ και Ταϊλάνδη! Αστο, ας πάμε έστω Ιαπωνία. :laugh:

Volkswagen Fan

Well-known member

Καλά από Ασία θέλω να πάω Ιαπωνία, Κίνα, Νότια Κορέα, Σιγκαπούρη, Μαλαισία, Καμπότζη, Βιετνάμ και Ταϊλάνδη! Αστο, ας πάμε έστω Ιαπωνία. :laugh:

Εγώ Ιαπωνία,Νότια Κορέα και Κίνα!!Παντως στον πατέρα μου περισσότερο του άρεσε η Νότια Κορέα.

Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Well-known member

Βολ 2 στις φωτογραφίες μου με πιο ραντομ αυτή τη φορά.

Dreamweaver

Well-known member

Volkswagen Fan

Well-known member

Μόναχο

i_lie_us

Well-known member

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
London

Tower Bridge

British Museum

City Of London

Millenium Bridge

AELTC (Wimbledon): Centre Court

Green Park

City Hall / The Shard / HMS Belfast

Tower of London

Churchill War Rooms: Number 10 Door

City Of London

Trafalgar Square / National Gallery

AELTC (Wimbledon): Court No. 1

British Museum: The Parthenon Galleries

St. Paul's Cathedral

:sly:

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,112 μηνύματα.
84095298_216200306090744_1923701678486323200_n.jpg

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 1,215 μηνύματα.
83515607_513321529327328_532680290934456320_n.jpg

TheRottingPoet

New member

Ο TheRottingPoet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
84737724_520045821964801_1793161245650583552_n.jpg

Λιλαία Παρνασσού λίγο πριν την Πρωτοχρονιά.

i_lie_us

Well-known member

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Kraków (Wieliczka - Oświęcim/Brzezinka) - Warszawa

Kopalnia soli Wieliczka

Auschwitz I (Oświęcim)

view from Pałac Kultury i Nauki

Auschwitz II – Birkenau (Brzezinka)

Łazienki Park

Bazylika Mariacka

Pomnik Fryderyka Chopina (Łazienki Park)

Pałac Kultury i Nauki

Pomnik Powstania Warszawskiego

:redface: φωτάκια :redface:

Nelliel

Well-known member

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.

Προχθες. Θα δουμε σε 2 βδομαδες που θα εχουν φτασει τα κρουσματα :ermm:
Τωρα θυμηθηκαν ολοι να βγουν για πικνικ.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,112 μηνύματα.
20200724_130913.jpg

Όλυμπος

Agaphbou

Well-known member

Οι καλλιτεχνικές ανησυχίες μας στην παρέα:

2020-07-18 05.14.38 1.jpg

Χρήστες Βρείτε παρόμοια