Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.
Εδώ η Άλμα με τους νέους φίλους μας που συναντήσαμε στη βόλτα.

IMG_20210523_182111.jpg

Πάρτε και μια καλλιτεχνική φωτογραφία της (είναι ένα κλαδι από δένδρο και το χρησιμοποιώ ως παιχνίδι της το πετάω και αυτή μου το φέρνει το κλαδί και επαναλαμβάνεται το παιχνίδι)
IMG_20210515_152158.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εδώ η Άλμα με τους νέους φίλους μας που συναντήσαμε στη βόλτα.

View attachment 81521
Πάρτε και μια καλλιτεχνική φωτογραφία της (είναι ένα κλαδι από δένδρο και το χρησιμοποιώ ως παιχνίδι της το πετάω και αυτή μου το φέρνει το κλαδί και επαναλαμβάνεται το παιχνίδι)
View attachment 81522
Αχ τι υπεροχα τα αρνακια!!!!! :clapup: :clapup: :clapup: Η Άλμα κουκλαρα και παιχνιδιαραααα!!!!!!❤️❤️❤️
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
84946AD9-A6B6-4C79-8919-97277F80BDB5.jpeg

Ερωτεύτηκα 😍
Η σκυλίτσα μιας φίλης γέννησε αυτά τα δυο πανέμορφα κουτάβια.
Όπως καταλαβαίνετε γλυκοκοιτάζω να υιοθετήσω το ένα (όταν απογαλακτιστεί κτλ).
ΥΓ: ελάτε, πείτε τωραααα...
Δεν σκάσατε χαμογελακι βλέποντας τις μπουκίτσες;
Εμένα μου έφτιαξαν την μέρα ❤️
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
DSCN4133b.JPG
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
DSCN4607b2.JPG
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,443 μηνύματα.
Μάγια κουτσομπολευοντας το εξω.
20200824_192304.jpg  νεο μεγ.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
IMG_20210615_211302.jpg
IMG_20210618_235830.jpg
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
received_877084723053759.jpeg
IMG_20210509_012933.jpg

Η μία μέσα και ο άλλος έξω, γιατί δυστυχώς τα πάνε "σαν τον σκύλο με τη γάτα.":bleh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Αγκύρας, και η γιατρός το χει γράψει στο βιβλιάριό του, αν και μου πε πρέπει να έχει και λίγο από περσία ίσως (για το μακρύ τρίχωμα).

Τι να σου πω, δεν ξέρω αν έχει κι απο άλλα, εγω το αγαπώ το ίδιο, δηλαδή απίστευτα πολύ.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Αγκύρας, και η γιατρός το χει γράψει στο βιβλιάριό του, αν και μου πε πρέπει να έχει και λίγο από περσία ίσως (για το μακρύ τρίχωμα).

Τι να σου πω, δεν ξέρω αν έχει κι απο άλλα, εγω το αγαπώ το ίδιο, δηλαδή απίστευτα πολύ.
Μα είναι πανέμορφο, ειδικά στην δεύτερη φωτό. :give_rose:Υπέθεσα ότι έχει και maine coone λόγω των αυτιών, του τριχώματος και του μεγέθους.Ό, τι κι αν είναι να τον χαίρεσαι!!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Μα είναι πανέμορφο, ειδικά στην δεύτερη φωτό. :give_rose:Υπέθεσα ότι έχει και maine coone λόγω των αυτιών, του τριχώματος και του μεγέθους.Ό, τι κι αν είναι να τον χαίρεσαι!!!

Να σαι καλά αδερφέ!! Σκλαβώνομαι όταν ακούω τέτοια λόγια για το παιδί μου. Να σαι καλά!
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,443 μηνύματα.
Αγκύρας, και η γιατρός το χει γράψει στο βιβλιάριό του, αν και μου πε πρέπει να έχει και λίγο από περσία ίσως (για το μακρύ τρίχωμα).

Τι να σου πω, δεν ξέρω αν έχει κι απο άλλα, εγω το αγαπώ το ίδιο, δηλαδή απίστευτα πολύ.
θεάρας! :D
Αχτενιστο το εχεις το παιζι! :bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top