Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
1a40f973882aabcf21aaed272823b148.jpg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
εντωμεταξυ @Himela η γάτα είναι περίπου ίδια...

1704063002343.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Πράγματι! Νομίζω @Valder βρήκαμε το ταίρι του Αρμίν! Εγώ εγκρίνω! :clapup:
Άρμιν το λεν το παιδί! <3

Την ξερω την κουκλιτσα απο πάνω, πανέμορφες θηλυκες ματαρες και ζουμερή όπως θα την ήθελε κι ο διάδοχος κατα τα γούστα του πατέρα του.

Την συμπεθέρα φοβάμαι.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Άρμιν το λεν το παιδί! <3

Την ξερω την κουκλιτσα απο πάνω, πανέμορφες θηλυκες ματαρες και ζουμερή όπως θα την ήθελε κι ο διάδοχος κατα τα γούστα του πατέρα του.

Την συμπεθέρα φοβάμαι.
Την συμπεθέρα να την φοβάστε, γιατί έτσι και πληγωθεί η γατούλα μου, ούτε ο "Μπάμπα Γιαγκα" δεν σας σώζει :bleh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Άρμιν το λεν το παιδί! <3

Την ξερω την κουκλιτσα απο πάνω, πανέμορφες θηλυκες ματαρες και ζουμερή όπως θα την ήθελε κι ο διάδοχος κατα τα γούστα του πατέρα του.

Την συμπεθέρα φοβάμαι.
Μπορεί να είναι ζευγάρι που δε θα έχει σχέσεις με τα συμπεθέρια. Εσείς τί περιμένετε, να σας καλούν κάθε Κυριακή για τσάι και χαρτάκι; Θα είναι μοντέρνο ζευγάρι τα γατιά! :inlove:
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
IMG_20240210_092836.jpg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Έλα βρε glayki, μια κούκλα,τι νάζι είναι αυτό; απίστευτη!
Με αδυναμία σε ο, τι είναι ζεστό ( κατά προτίμηση αυτοκόλλητη στο ανθρώπινο σώμα) , αλλά δε βαριέσαι, όταν οι άνθρωποι σηκώνονται ,και το καλοριφέρ μας κάνει.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,822 μηνύματα.
Ο Εκτοράκος μου μεγαλώνει ❤️
20240210_151212.jpg
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,265 μηνύματα.
Έψαχνε τα πουλάκια πίσω από την τηλεόραση, I’m done. :P

IMG_7947.jpeg


IMG_7948.jpeg
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Ηδ
Έψαχνε τα πουλάκια πίσω από την τηλεόραση, I’m done. :P

View attachment 130538

View attachment 130539
Η δική μου (καλοκαίρι στο χωριό) εξαφανιζόταν κάποιες ώρες μερικές μέρες... Και τι έκανε το τέρας.. Πήγαινε σε παρακάτω κήπο .. 👀παρακολουθούσε κόβοντας κίνηση ... Ένα κλουβί... Και μου έφερε δυο καναρίνια σε δυο ξεχωριστές μέρες που τα έβγαλε και τα σκότωσε... Με περηφάνεια "δες μαμά"
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,426 μηνύματα.
Ηδ

Η δική μου (καλοκαίρι στο χωριό) εξαφανιζόταν κάποιες ώρες μερικές μέρες... Και τι έκανε το τέρας.. Πήγαινε σε παρακάτω κήπο .. 👀παρακολουθούσε κόβοντας κίνηση ... Ένα κλουβί... Και μου έφερε δυο καναρίνια σε δυο ξεχωριστές μέρες που τα έβγαλε και τα σκότωσε... Με περηφάνεια "δες μαμά"
Ετσι κανιυν οι σωστες οι γατες! Μας φερνουν δωρακια μωρε! :hehe:
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Ετσι κανιυν οι σωστες οι γατες! Μας φερνουν δωρακια μωρε! :hehe:
Έχει φέρει ποντίκια, σαύρες στο στόμα, αφού τις κατακρεούργησε, σκορπιούς και πουλιά... Και εγώ να είμαι σε φάση.. Περσαααααααααα τι έκανες πάλι ...;; Το καημένο το ψυχάκι το ρήμαξες


Ο δολοφόνος
IMG_20240309_210135.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,426 μηνύματα.
Έχει φέρει ποντίκια, σαύρες στο στόμα, αφού τις κατακρεούργησε, σκορπιούς και πουλιά... Και εγώ να είμαι σε φάση.. Περσαααααααααα τι έκανες πάλι ...;; Το καημένο το ψυχάκι το ρήμαξες
Τα ιδια..αλλα οταν μου αναποδογυριζουν τις κατσαριδες που σπανια.αλλα εχει συμβει..εχουν μπει σπιτι..οποτε και δεν μπορουν να κουνηθοιυν και τις σκοτωνω...εκει ειμαι ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΜΗΤΕΡΑ!

:drunk:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top