Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,016 μηνύματα.

Antonia Alexandra

Νεοφερμένος

Η Antonia Alexandra αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λατρευω ολα τα ζωακια..βεβαια η αληθεια ειναι οτι μια παραπανω αδυναμια στα ψιψινια την εχω..Στο σπιτι μεσα εχω 5..τα αδεσποτουλια που ταιζω δεν τα εχω φωτογραφια.
Οποτε τα του οικου τα παραθετω σε σειρα:
1η φωτογραφια:Αλεκος-ετων 8-τον εβγαλα μωρο απο μηχανη αυτοκινητου

2η φωτογραφια:Πάκι(μαυρη) Πίτσα ασπρομαυρη.6 ετωνΑδελφουλες.Τις ειχαν πεταξει μωρακια στο γυμνασιο οπου φοιτουσε η κορη μου.Δυστυχως η Πακούλα μου εφυγε απο αιμομπαρτονελλα πριν 2 χρονια.

3η φωτογραφια:Spookie ..5 ετων .Τον παρατησαν στην γατοαποικια που σιτιζω...μωρο 1 μηνα...love at first site.. ειναι οργιο τρελλο..κι γιουχου οσο δεν παει κι απίστευτος γουργουρης

4η φωτογραφια: 8 μηνων αδελφάκια.
Το ασπρο κιτρινο ειναι ο Λουκουμάς,το ασπρομαυρο η Λαιδη Πέτουλα. Σιτιζα τη μαμα αλλα τη δηλητηριασαν..καταφεραμε με την κορη μου βρηκαμε που τα ειχε ηταν δεν ηταν 1 μηνα τοτε..με μπιμπερο κι ξενυχτια τα μεγαλωσαμε..σκοπευοντας να τα δωσουμε για υιοθεσία αλλα καταλληλοι κηδεμονες δεν βρεθηκαν..οποτε εμειναν κι αυτα
 

Συνημμένα

  • IMG-96ba4c1ecd47e948680d8b97cf73abaf-V.jpg
    IMG-96ba4c1ecd47e948680d8b97cf73abaf-V.jpg
    320 KB · Εμφανίσεις: 37
  • IMG-a340d331733e78e119027dcef9e90e08-V.jpg
    IMG-a340d331733e78e119027dcef9e90e08-V.jpg
    389.4 KB · Εμφανίσεις: 24
  • IMG-ba54abcb054a0178f91cb93d791e6dbc-V.jpg
    IMG-ba54abcb054a0178f91cb93d791e6dbc-V.jpg
    37.2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • IMG-37def24795770620a7ba464e8ec42b5c-V.jpg
    IMG-37def24795770620a7ba464e8ec42b5c-V.jpg
    437.2 KB · Εμφανίσεις: 35

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,016 μηνύματα.
Καλά το μαύρο το τρίτο ειναι μούτρους μούτρους μεγκάλι.-
 

Antonia Alexandra

Νεοφερμένος

Η Antonia Alexandra αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλά το μαύρο το τρίτο ειναι μούτρους μούτρους μεγκάλι.-
Τρελλα ομως..πηδαει μέχρι να λυγισει το πομολο κι ανοιγει ολες τις πορτες..(ουτε στην τουαλέτα δεν μπορεις να πας με την ησυχια σου)
Τεντωνει τα χερακια να τον παρεις αγκαλια κι οταν θελει να κοιμηθει ερχεται κι κουρνιαζει στο λαιμο σου βαζοντας το ποδαρακι του.
Οταν μπαινεις στο σπιτι έρχεται στην πορτα κι ξαπλωνει ανασκελα να τον χαιδεψεις..ακομα κι ο Ηλιας Κανατης (μουρμουρα) λιγοτερο γιουχου ειναι
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,960 μηνύματα.
2024-01-20_23-12-44-206.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,016 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.
Το παιδί μου ❤️❤️
Screenshot_20240128_191511_Gallery.jpg
Screenshot_20240128_191507_Gallery.jpg
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.
Οπα οπα για δώσε μας μερικές πληροφορείς για το παιδί. Είναι αρσενικό η θηλυκό;; Ποσό ετών είναι;; Είναι ράτσα η ημίαιμο;;

Σε ζάλισα όμως είναι πολύ γλυκό ❤️❤️.
Είναι αρσενικό σχεδόν 3 μηνών φατσουλίνι
Τον λένε Έκτορ
Είναι μπασταρδεμενο αυτός που το έδωσε στη γιαγιά είπε πως δεν θα γίνει πολύ μεγάλος αλλά εγώ νομίζω θα γίνει 🤣
Δεν μας είπαν αλλά κοκονι με τσομπανι κάτι τέτοιο περίεργο με φέρνει
Μας το έδωσαν και εμβολιασμενο όταν πάμε κτηνίατρο θα επιβεβαιώσω

Πολύ ήσυχος, χαδιαρης και φαγανος
Με τη γιαγιά δίπλα δύσκολα να μην ήταν 🤣❤️❤️
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Καλέ τι μπουμπουκι είναι αυτό;;; ❤️❤️❤️❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι αρσενικό σχεδόν 3 μηνών φατσουλίνι
Τον λένε Έκτορ
Είναι μπασταρδεμενο αυτό που το έδωσε στη γιαγιά είπε πως δεν θα γίνει πολύ μεγάλος αλλά εγώ νομίζω θα γίνει 🤣
Δεν μας είπαν αλλά κοκονι με τσομπανι κάτι τέτοιο περίεργο με φέρνει
Μας το έδωσαν και εμβολιασμενο όταν πάμε κτηνίατρο θα επιβεβαιώσω

Πολύ ήσυχος, χαδιαρης και φαγανος
Με τη γιαγιά δίπλα δύσκολα να μην ήταν 🤣❤️❤️
Δεν θα γίνει πολύ μεγάλος 15-20 κιλά Μαξ. Φαίνεται από τα πατουσακια του
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,825 μηνύματα.
Καλέ τι μπουμπουκι είναι αυτό;;
Τον κάνανε και σπιτάκι δίπλα στις κότες και τον έφερα μέσα στη σόμπα να ζεσταθεί.. κοιμηηηηθηκε πόση ώρα

Εμένα με έχει αδυναμία γιατί τον κάνω πολλά χάδια και παίζουμε συνέχεια

Επίσης είναι και πανέξυπνος κατάλαβε ότι ο χώρος είναι σπίτι και πήγαινε στη πόρτα κοντά όταν ήθελε να κατουρησει 🥰
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Είναι αρσενικό σχεδόν 3 μηνών φατσουλίνι
Τον λένε Έκτορ
Είναι μπασταρδεμενο αυτός που το έδωσε στη γιαγιά είπε πως δεν θα γίνει πολύ μεγάλος αλλά εγώ νομίζω θα γίνει 🤣
Δεν μας είπαν αλλά κοκονι με τσομπανι κάτι τέτοιο περίεργο με φέρνει
Μας το έδωσαν και εμβολιασμενο όταν πάμε κτηνίατρο θα επιβεβαιώσω

Πολύ ήσυχος, χαδιαρης και φαγανος
Με τη γιαγιά δίπλα δύσκολα να μην ήταν 🤣❤️❤️

Είναι πανέμορφος ❤️❤️.

Δεν θεωρώ ότι θα γίνει πάνω από 20 κιλά.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,016 μηνύματα.
Πέραν του ότι έχει κάνει το κάλυμμα του καναπέ χάλια αλλά αυτή είναι η δουλειά του έστω, ορίστε πώς κοιμάται (υπόψιν στο κεφάλι του είναι το κρεβατάκι του και κοιμάται έξω από αυτό):

IMG_20240131_213727.jpg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Πέραν του ότι έχει κάνει το κάλυμμα του καναπέ χάλια αλλά αυτή είναι η δουλειά του έστω, ορίστε πώς κοιμάται (υπόψιν στο κεφάλι του είναι το κρεβατάκι του και κοιμάται έξω από αυτό):

View attachment 128934
Αχ ρε συ..ίδιος η γάτα μου!! Αχ αγόρι μου 😘😘😘😘
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,598 μηνύματα.
Πέραν του ότι έχει κάνει το κάλυμμα του καναπέ χάλια αλλά αυτή είναι η δουλειά του έστω, ορίστε πώς κοιμάται (υπόψιν στο κεφάλι του είναι το κρεβατάκι του και κοιμάται έξω από αυτό):

View attachment 128934
Απίστευτη κοιλίτσα ότι πρέπει να ακουμπήσεις πάνω της για χουζούρι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,016 μηνύματα.
Απίστευτη κοιλίτσα ότι πρέπει να ακουμπήσεις πάνω της για χουζούρι
Το χω κάνει. Πέρασαν χρόνια για να γίνει, αλλά με αφήνει.

Και στα πισω ποδια με αφηνει αν παω να ξαπλωσω ή να δωσω φιλάκι στα μπουτάκια ψηλά. Χέρια δεν αφηνει εκει.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,598 μηνύματα.
Το χω κάνει. Πέρασαν χρόνια για να γίνει, αλλά με αφήνει.

Και στα πισω ποδια με αφηνει αν παω να ξαπλωσω ή να δωσω φιλάκι στα μπουτάκια ψηλά. Χέρια δεν αφηνει εκει.
Με τα πίσω πόδια έχουν ένα θέμα.. Μην αγγίζετε
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top