Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
DSCN4387.JPG
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
IMG_20201230_172025.jpg


Χάπενινγκ ναου
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.
Όταν κατάλαβε ότι δεν έχει άλλη λιχουδια
IMG_20210102_145943.jpg

Η συνηθισμένη βόλτα
IMG_20210102_142145.jpg
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ναι την λένε Άλμα ψυχή στα ισπανικά, είναι 8 μηνών και της αρέσει πολύ οι αγκαλίτσες

Τρέφω μια ιδιαίτερη αδυναμία στα μεγαλόσωμα μπεζ σκυλάκια τύπου λαμπραντόρ και γκολντεν ριτρίβερ. Κι εγώ αν είχα σπίτι με κήπο ένα τέτοιο θα έπαιρνα, ααχχχ!!!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
D4336(blue).JPG
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.
Τρέφω μια ιδιαίτερη αδυναμία στα μεγαλόσωμα μπεζ σκυλάκια τύπου λαμπραντόρ και γκολντεν ριτρίβερ. Κι εγώ αν είχα σπίτι με κήπο ένα τέτοιο θα έπαιρνα, ααχχχ!!!
Θα γίνει μεσαίου μεγέθους έχει το σωματότυπο ενός κρητικού ιχνηλάτη αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς ράτσα είναι αλλά την αγαπάω πολύ
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Aleksa, φοβερή φωτογραφία. Δεν την περνάς για ζωντανό, λες κι είναι κι η ίδια μπιμπελό. :kitty:
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
'Οταν ανάβει το καλοριφέρ...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Όταν η πηγή θερμότητας είναι φυσική...

DSCN4286.JPG
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
....
Αχου το! 😂👍θα ανεβασω κι εγω, η πλακα ειναι οτι το δικο μου κρυβεται κατω απο κρεβατι καναπε και δεν βγαινει😂
Το δικο σου ειναι κουκλακι! Να το χαιρεσαι! 😂👍
Ευχαριστούμε. :)
Άντε, περιμένουμε πως και πως να θαυμάσουμε και το δικό σου τετράποδο αγαπάκι.:jumpy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top