Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,109 μηνύματα.
Εμένα έχει κολλήσει κοιμάται πάνω μου όχι τίποτα άλλο έχω πιαστεί να κοιμάμαι σε μια θέση μόνο για να μη του χαλάσω τον υπνο :laugh:

τα ίδια μου κάνει κι εμένα, μόλις με ακούσει να ξαπλώνω. αλλά δεν έχει... αλλάζω πλευρό και την ξεβολεύω. ε, μου ρίχνει καμιά δαγκωνιά και είμαστε πάτσι. :beach:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Της στρώνω το ροζ σκισμένο πάπλωμα κι αυτή το κάνει πέρα για να κάτσει στο από κάτω like a queen. :smoke::dog:
271649697_919694088702443_8017688699780499249_n.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Οι γάτες μου στο χωράφι, new pets:

IMG_20220115_120818.jpg
IMG_20220115_120752.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Παναγία μου τι κοιλιά έχει η γκριζοασπρη(πάνω φωτο, η πισω γάτα);
Τρώει καλά :laugh:

Λες να ναι έγκυος και να μην έχω πάρει χαμπάρι; έχει γούστο τώρα να γεμίσουμε και γατάκια...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ειναι εκεινα τα μικρα αν θυμαμαι καλα που μας εδειχνες?
Εγιναν απιστευτα κουκλια!! :clapup: :clapup:

Οχιιι, εκείνα είναι ενός φίλου μου κι έχουν γίνει έτσι:



received_650153236344663.jpeg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

αν δεν τις εχεις στειρωσει πολυ πιθανον

Πού να τις στειρωσω, πριν κάνα μήνα ήρθαν στο χωράφι από μόνες τους κι εγκατασταθηκαν, δεν έχω καταφέρει να τις πιάσω καλά καλά :laugh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.
Look of guilt
DA8CD488-BC96-4D93-B24A-15CA21B4D462.jpeg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.
Σε λίγο δεν θα βλέπει αν δεν κουρευτεί. Αλλά ομολογώ πως την αγαπώ λίγο παραπάνω με αυτή την τρίχα.
BB8182EC-263C-4079-9469-52ECF95AA004.jpeg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,636 μηνύματα.
Καλέ πριν μια βδομάδα δεν τον κουρεψες;
Βέβαια η κάθε ράστα είναι διαφορετική.

Γλύκας είναι πάντως :inlove:
Όντως ανέβασα πριν λίγες ημέρες φωτογραφία που ήταν φρεσκοκουρεμένη αλλά ήταν από τον Αύγουστο. Πρέπει να ξανά πάει τώρα όμως έστω για τις αφέλειες που εγώ δεν μπορώ να τις κόψω μόνη μου.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.
Όντως ανέβασα πριν λίγες ημέρες φωτογραφία που ήταν φρεσκοκουρεμένη αλλά ήταν από τον Αύγουστο. Πρέπει να ξανά πάει τώρα όμως έστω για τις αφέλειες που εγώ δεν μπορώ να τις κόψω μόνη μου.
Κατάλαβα

Ιιι είναι κορίτσι;
Συγγνώμη :redface:

Πάω να διορθώσω το Γλύκας
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top