Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδιά μας!

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Πόσες φορές περπατάω στο δρόμο και αγχώνομαι γιατί νομίζω ότι μου έφυγε και δεν το πήρα είδηση. Όλα τα μαύρα γατιά είναι ίδια 😧
Άμα είναι βράδυ, εύκολα καλύπτεται από τα χρώματα της νύχτας.
Αν όμως περπατάς μέρα, φαίνεται ολοκάθαρα το μαύρο το γατί.;)

135735.jpg
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,464 μηνύματα.
Άμα είναι βράδυ, εύκολα καλύπτεται από τα χρώματα της νύχτας.
Αν όμως περπατάς μέρα, φαίνεται ολοκάθαρα το μαύρο το γατί.;)

View attachment 119869
Εννοώ ότι τον μπερδεύω με άλλα μαύρα αδέσποτα στη γειτονιά. Είναι 2-3 που είναι ολόιδια, ίσως να είναι και αδέρφια ποιος ξέρει
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.
Πόσες φορές περπατάω στο δρόμο και αγχώνομαι γιατί νομίζω ότι μου έφυγε και δεν το πήρα είδηση. Όλα τα μαύρα γατιά είναι ίδια 😧
Αμάν αμάν… Εγώ ευτυχώς δεν έχω τέτοιο θέμα. Ξεμαλλιασμένο, ασπρόμαυρο και καθυστερημένο; Δικό μου.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.
View attachment 119852
Έφτιαξα σπιτική πίτσα και τον είδα να μάθετε στην καρέκλα υπομονετικά, δε μπόρεσε να μη του δώσω ένα κομματάκι!!💟😆
Όλα τα ζωάκια, εδώ μέσα, είναι πανέμορφα (και τα γατάκια που "παίζουν πολύ" τελευταία...)...

Αλλά είναι τόσο...κύριος, που πραγματικά τον θαύμασα !!! Τί τρόποι είναι αυτοί !!!

Να τον χαίρεσαι...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,347 μηνύματα.
Στην παραλία της Χίου ήρθε αυτό το σκυλάκι δίπλα μου και καθόταν για καμία ώρα.

IMG_0255.jpeg
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,347 μηνύματα.
Ψυχούλα, μωρέ. Ματάκια μου...

Αδεσποτάκι ήταν, Φώτη ; Για την σκιά ήρθε, προφανώς...

Είχε ένα μπλε λουράκι όμως έκανε βόλτες σε όλην την παραλία, παίζει να το εγκατέλειψαν οι ιδιοκτήτες του. Του έβαλα σε ένα ποτηράκι νερό πιει καθώς εκείνη την ημέρα είχε 34 βαθμούς.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,498 μηνύματα.
403DB2F7-13CD-4D2D-A560-5979F6C157F1.jpeg
 

Γιαννουλάκης

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος Γιαννούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 116 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,494 μηνύματα.
Κοίτα που μ'έβαλες εν μέσω διακοπών στο τριπάκι να ψάχνω για τις scottish fold. :P πόσο τέλειο το γατί αυτό!
Ναι...ειναι πανεμορφα! Εχει και καλυτερα βεβαια...
Ραγκντολλ....:hypno::hypno::hypno:
1692897369068.jpeg


Αλλα το πιο ομορφο γατι ειναι αυτο που θα σε διαλλεξει...και σιγουρα θα ειναι αδεσποτακι...

Αλλη αισθηση...αλλη ικανοποιηση οταν το σωζεις...

1692897659810.jpeg


Ειμαστε οφ οκ.Το ξερω.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,603 μηνύματα.
Παγκόσμια ημέρα σκύλου

Χρόνια πολλά Ούμπι Τούμπι

D0C62216-8F23-4F63-9EEC-CEEBEAC050FB.jpeg
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στα σκυλιά
IMG_20230826_125807.jpg


Εδώ αφού βούτηξε στη θάλασσα και μετά τριβόταν στην άμμο ηρέμησε μετά από το ενθουσιασμό της που την πήγα στη παραλία. Αυτή η παραλία είναι γνωστή για ιδιοκτήτες με σκυλιά και φέρνουμε τα σκυλιά επειδή είναι παραλία σε μικρό κόλπο και είναι ήσυχη. Μου έκανε εντύπωση ότι παρολο που είχε σκυλιά στη παραλία που παλιά θα χαλαγε το κόσμο για να παίξει με τα άλλα σκυλιά και ανθρώπους φέτος ήταν πολύ ήρεμη και δεν έδωσε σημασία και καθόταν κοντά μου.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,347 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στα σκυλιά
View attachment 120502

Εδώ αφού βούτηξε στη θάλασσα και μετά τριβόταν στην άμμο ηρέμησε μετά από το ενθουσιασμό της που την πήγα στη παραλία. Αυτή η παραλία είναι γνωστή για ιδιοκτήτες με σκυλιά και φέρνουμε τα σκυλιά επειδή είναι παραλία σε μικρό κόλπο και είναι ήσυχη. Μου έκανε εντύπωση ότι παρολο που είχε σκυλιά στη παραλία που παλιά θα χαλαγε το κόσμο για να παίξει με τα άλλα σκυλιά και ανθρώπους φέτος ήταν πολύ ήρεμη και δεν έδωσε σημασία και καθόταν κοντά μου.
Πολύ ωραίο σκυλάκι 😊😊.

Ερώτηση είναι κάποιας ράτσας ή ημίαιμο;; Ρωτάω καθώς είναι πολύ ιδιαίτερο σκυλί και δεν έχω δει πολλά σαν αυτό.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,832 μηνύματα.
Πολύ ωραίο σκυλάκι 😊😊.

Ερώτηση είναι κάποιας ράτσας ή ημίαιμο;; Ρωτάω καθώς είναι πολύ ιδιαίτερο σκυλί και δεν έχω δει πολλά σαν αυτό.
Ημίαιμο, ούτε με τη μάνα μου δεν ξέρουμε τι ακριβώς είναι. Στη αρχή νόμιζα κρητικός ιχνηλάτης, μετά golden retriever με ανάμειξη κόκκονι; Τέλος πάντων δεν ψάξαμε παραπάνω.
Μια πιο καθαρή φωτό
IMG_20230622_143717.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,347 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,933 μηνύματα.
Ημίαιμο, ούτε με τη μάνα μου δεν ξέρουμε τι ακριβώς είναι. Στη αρχή νόμιζα κρητικός ιχνηλάτης, μετά golden retriever με ανάμειξη κόκκονι; Τέλος πάντων δεν ψάξαμε παραπάνω.
Μια πιο καθαρή φωτό
View attachment 120503
Ελληνική ποιμενικουλα είναι ημιαμη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η έκφραση του Άρμιν όταν βλέπει τέτοια σχόλια (φωτο απ οταν ηταν 2 ετών - 2013)



View attachment 121435
IMG_20230130_153918.png

Τι σκέφτεται ο Αρμιν.😂
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top