Φωτογραφίζουμε τον χριστουγεννιάτικο στολισμό μας!

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Φωτακια...βασικα ειναι αυτο που δινει την πιο γιορτινη διαθεση...και χωρις δεντρο καμια σημασια δεν εχει.
Αυτό σκέφτηκα μήπως βάλω φωτάκια στο λαμπατερ ή στο κρεβάτι και θά πάω σε ένα τύπου second hand επιπλαδικο και θα δω τί έχει , δε θέλω να ξοδέψω πολλά άλλα αφού θά κάνω γιορτές χωρίς οικογένεια ε το θέλω λίγο γιορτινό :)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,489 μηνύματα.
Αυτό σκέφτηκα μήπως βάλω φωτάκια στο λαμπατερ ή στο κρεβάτι και θά πάω σε ένα τύπου second hand επιπλαδικο και θα δω τί έχει , δε θέλω να ξοδέψω πολλά άλλα αφού θά κάνω γιορτές χωρίς οικογένεια ε το θέλω λίγο γιορτινό :)
Ε ναι μαναρακι μου,φτιαχνει την διαθεση ρε συ! :hug:
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ε ναι μαναρακι μου,φτιαχνει την διαθεση ρε συ! :hug:
Χριστούγεννα στην ξενιτιά με μπόλικη δουλειά, ελπίζω χωρίς χρωστούμενα μαθήματα! Ελπίζω να μείνουν κάποιοι φίλοι μου ή να με επισκεφθούν ή να επισκεφθώ εγώ άλλα μέρη :)
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
IMG_20211130_161450.jpg
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χριστούγεννα στην ξενιτιά με μπόλικη δουλειά, ελπίζω χωρίς χρωστούμενα μαθήματα! Ελπίζω να μείνουν κάποιοι φίλοι μου ή να με επισκεφθούν ή να επισκεφθώ εγώ άλλα μέρη :)
Αυτό καθαρά από μια μανούλα και σε εσένα και στην δική σου μανούλα , γιατί αυτοματα στην θέση σου έβαλα το δικό μου κορίτσι και με συγκίνησες :bigarmhug
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αυτό καθαρά από μια μανούλα και σε εσένα και στην δική σου μανούλα , γιατί αυτοματα στην θέση σου έβαλα το δικό μου κορίτσι και με συγκίνησες :bigarmhug
Άστα βραστα Μαργαρίτα! Η δική μου η μανούλα αυτές τις μέρες πολύ αγχωμενη είναι και με τον κορονοϊο καί τό lockdown εδώ και με την πιθανή ανερχόμενη μετακόμιση μου και με τις γιορτές και με όλα. Μια αγκαλιά σε όλες τις μανουλες που σας παιδευουμε αλλά μας αγαπάτε,!
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άστα βραστα Μαργαρίτα! Η δική μου η μανούλα αυτές τις μέρες πολύ αγχωμενη είναι και με τον κορονοϊο καί τό lockdown εδώ και με την πιθανή ανερχόμενη μετακόμιση μου και με τις γιορτές και με όλα. Μια αγκαλιά σε όλες τις μανουλες που σας παιδευουμε αλλά μας αγαπάτε,!
Φυσικά σας αγαπάμε πλάκα κάνεις και ακόμα περισσότερο όταν μας παιδεύεται γιατί παιδεύεστε και εσείς μαζί και μεσα από αυτό ξέρουμε ότι δυναμώνεται ακόμα πιο πολύ και σας κάνει περισσοτερο καλό!
Δυνατά και γεμάτα υγεία και εμπειρίες θέλουμε να είναι τα παιδιά μας και όσο μπορούμε και εμείς από δίπλα να βοηθάμε!

Μακάρι να είστε καλά από θέμα υγείας και θα την βγάλετε την άκρη και με την μετακόμιση και με ολα ,να σκέφτεσαι μόνο ότι είναι για καλό και για λίγο όλο αυτό και όχι για πάντα, αυτο λέω και σε εμένα και στην δικιά μου και καπως ετσι προχωράμε,αλλιώς δεν θα βγει ;)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,489 μηνύματα.
Να δειξουμε και εμεις τον στολισμο μας.
Κλασσικα τα τελευταια χρονια παριολο που εχω δεντρο για καποιον λογο δεν το στολιζω,εχω ομως αη βασιλη μεσα και διαφορα διακοσμητικα και βεβαια τον στολισμο στη βεραντα.

Εσωτερικα στην τραπεζαρια βρηκα κατι πολυ ωραια σπιτακια που εχουν φωτακια μπαταριας μεσα,μου αρεσαν και το πηρα.
Τα κηροπηγιακια μας και τον αγιο Βασιλη μας με τα φωτακια,μπαταριας και αυτα.


20211127_181116 (2).jpg


20211127_181851 (2).jpg


20211127_181307 (2).jpg


20211127_181355 (2).jpg


20211127_181913 (2).jpg
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Storισε κανεις κορονοδεντρο ? :P
1639076062075.png
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,489 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,332 μηνύματα.
Αγορασα και καρυοθραυστες που εβαλα πανω στο καλοριφέρ (δεξια στη φωτο).
20211205_205538.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,861 μηνύματα.
Και του χρόνου παιδιά!!
Εμείς δεν έχουμε στολίσει ακόμα, θα το δούμε τις επόμενες μέρες. :)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,332 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,584 μηνύματα.
Πολύ όμορφοι στολισμοί! Και του χρόνου! :happy:

Οι καρυοθραύστες, Φώτη, εξαιρετική επιλογή. Από τα αγαπημένα μου στολίδια.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,332 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Στόλισα κι εγώ (επιτέλους!)



Καλές γιορτές να έχουμε, με υγεία!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,332 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,489 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,489 μηνύματα.
Μιας και επιασα παλι τις φωτο,ξεχασα προχτες να βαλω το στολισμα απο την κρεβατοκαμαρα.
Εκμεταλευτηκα τις πολυ ωραιες,η αληθεια ειναι,κουρτινες που εβαλα προσφατα.Ασπρη δαντελα και μαυρο ψιλοδιχτυοδαντελωτο για σκιαση το καλοκαιρι ,πιασμενο τωρα.Εβαλα στην κορδελα που εχω πιασει την μαυρη κουρτινα φωτακια με μπαταριες παιδια,φανταστικα! Οσοι το ειδαν μου ειπαν οτι ειναι εξαιρετικο! Κι φαινεται και απο εξω!
Voila! Οσο φαινεται δηλαδη..απλα η αισθηση φαινεται!

20211202_181309 (2).jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top