Χορεύετε;

Χορεύετε?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 88)
  • Ναι για να κάνω τους άντρες/γυναίκες να με κοιτούν

    Ψήφοι: 0 0.0%

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Εεε συγνώμη υπάρχουν και οι ζεμπεκιές!
Χθες χόρεψα και ζεμπεκιά και ένας φίλος μου σταυροκοπιόταν που έβλεπε γυναίκα να το χορεύει....Η ατάκα ..."ε...Βικάκι....να...είναι αντρικός χορός....να το ξέρεις " :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Χορευώ πάρα πολύ και παντού....στο σπίτι, στο αυτοκίνητο, στο δρόμο,....με το που θα ακούσω μουσική είμαι σαν την σούστα.....πετάγομαι και δεν μπορώ να σταματήσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πρίν μια αιωνιότητα είχα γραφτεί σε χορευτικό σύλλογο για παραδοσιακούς χορούς. (Τσάμικα, καλαματιανά και τα συναφή) Ποτέ δεν το αγάπησα πραγματικά αυτό, αλλά ο πατέρας υπέρμαχος των παραδόσεων με εξανάγκασε. :( Πολύ λίγα μου έχουν μείνει στο μυαλό από τότε που σταμάτησα στο Γυμνάσιο και ακόμα λιγότερα στη πράξη. Γενικά δεν μου αρέσει να χορεύω. Το κάνω σπάνια και αν δεν έχω άλλη επιλογή. (Κοινωνικές εκδηλώσεις, γιορτές κ.α.) Από μοντέρνους χορούς προτιμώ να βλέπω από μακριά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Χορευώ πάρα πολύ και παντού....στο σπίτι, στο αυτοκίνητο, στο δρόμο,....με το που θα ακούσω μουσική είμαι σαν την σούστα.....πετάγομαι και δεν μπορώ να σταματήσω....
λολ!! μαρεσειιιιι!!!:clapup: σουστακι μου εσυ!!!!:whistle: :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χορεύω,αμέ..! :clapup: και μάλιστα,τα πάντα..από τανγκό μέχρι..καγκέλι! :P το γέλιο πέφτει όμως,όταν πηγαίνω για χορό με την παρέα μου..κλασσική τους ατάκα για να με περιγράψουν σε τέτοιες φάσεις,είναι η εξής:"εκεί που οι άλλοι σταματούν,η duracell συνεχίζει"..!! :redface: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Παλαιότερα χώρευα..., ειδικά πολύ χωρό έχω ρίξει στην "'Ομπρε",
προ αμνημονεύτων ετών, βέβαια...

Ο χωρός για μένα, είναι συνδεδεμένος μόνο με τη μουσική, που καταφέρνει
να με αποσπά εντελώς από το περιβάλλον...
[σ΄ αυτό όμως πρέπει να βοηθούν και οι συνθήκες...] ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
όταν θέλω να χορέψω θα χορέψω αν δνε θέλω δεν χορεύω και αν με τραβάνε νευριάζω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
όταν θέλω να χορέψω θα χορέψω αν δνε θέλω δεν χορεύω και αν με τραβάνε νευριάζω:mad:

Ειδικά αν την τραβάνε απο τα αυτιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
όχι εκεί δαγκώνω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εγω ξερω οτι πρεπει να σε πιανουν απο το σβερκο!!!!!;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
σωστά ξέρεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria

Νεοφερμένος

Η Aria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Κι εγώ, πάντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ο χορος ειναι η αδυναμια μου. Οποτε βγαινω σε κλαμπ δεν καθομαι ποτε ησυχα και μπορω να χορευω ασταματητα επι 4-5 ωρες!! Ειναι ο τροπος που με εκφραζει απολυτως και δεν με νοιαζει αν με κοιτανε οι αλλοι, ουτως και αλλιως εκεινη τη στιγμη βρισκομαι στη κοσμαρα μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οταν εχω κεφι, ναι!Και μιλαμε τα παντα!:P
Αλλα ειναι να με τραβηξει και η πρωτη εικονα το μαγαζιου που θα μπω...αν δηλαδη μπω και δω την κλασσικη (κοντευει να γινει ετσι) εικονα με ολους να κρατανε ενα ποτο στο χερι και να κουνανε ρυθμικα το ποδι...τοτε ειναι πολυ πιθανον να ξενερωσω και να μην χορεψω ουτε εγω...
Ενω αντιθετα στη Ιταλια σ' οποιο μαγαζι κι αν εχω μπει βλεπεις τα 3/4 αυτου να χορευουν και δεν κρατιεσαι...ξεσηκωνεσαι!
Aλλα αν η παρεα ειναι καλη...τοτε που λεει ο λογος και σε ρεμπεταδικο να παω θα χορεψω!!!:D
Καταλληγουμε οτι ειναι θεμα κυριως διαθεσης!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Οταν εχω κεφι κ μου αρεσει η μουσικη δεν σταματάω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Αν μιλάμε για χορό στην έξοδο θα έλεγα ότι κουνιέμαι αλλά αν δεν πιω το κατιτις μου δε σηκώνομαι εύκολα... Αν εννοούμε αν ξέρουμε κάποιο χορό η απάντηση είναι ακόμα πιο παράξενη αφού ξέρω λίγο τάνγκο αλλά από την πλαυρά του καβαλιέρου... ΛΟΛ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαλαρά, αν έχω κέφια θα χτυπηθώ μέχρι αηδίας, αν είμαι κουρασμένη και δεν είναι η μουσική μου, κάνω πέρα-δώθε τον ποπό και πατ-πατ το πόδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
μέχρι τελικής πτώσεως :jumpy: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βασικά δεν είμαι και η καλύτερη χορευταρού, αλλά αν το μέρος και η φάση με εμπνέει δεν σταματάω καθόλου. Ας πούμε στα μαγαζιά στυλ '80s με disco μουσική πορώνομαι, αισθάνομαι ότι είμαι σε ταινία με Γαρδέλη και Στάθη Ψάλτη και δεν μπορώ να σταματήσω!:P Κι επίσης τρελαίνομαι να χορεύω με καβαλιέρο(που την βρήκα αυτή την λέξη!:) ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
O δικος μου χορος περιοριζετε στο headbanging.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top