Ψεύτικα νύχια

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,067 μηνύματα.
Μία μπουκιά είπα να φάω βραδιάτικα, μόλις μου την έβγαλες από την μύτη..

Τι θέλω και μπαίνω🥺
Και μετα θα παω και στων ποδιώνε να της τα κανω μιαμ μιαμ μιαμ κι αυτά, νο-στι-μιές νοστιμιές νοστιμιές!:akkor:

ΥΓ: Εχω πεθανει απο το γελιο. Οκ σκάω.
 

Fernando_A

Δραστήριο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 407 μηνύματα.

Phoenix_

Νεοφερμένος

Η Phoenix_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ειναι της μόδας και τώρα αυτό το μακιγιάζ, η νέα γενιά το λέει "no make up, make up" ή "clean girl make up"
Τώρα ξανά αλλάζει μόδα και γυρνάμε πάλι στο βαρύ σιγα σιγα δυστυχώς, αλλά προσωπικά εμένα ήταν το αγαπημένο μου αυτό το καθαρό, υγιές πρόσωπο.

Μου αρέσει πολύ το μακιγιάζ που απλά αναδεικνύει όμορφα τα χαρακτηριστικά μας χωρίς υπερβολές.

Όπως και τα μακριά νύχια.. Παναγία μου.
Όμορφα νυχάκια με ωραία χρώματα, οχι αυτές οι δαγκανες που σκέφτομαι τι βρωμιά κουβαλούν μέσα τους όταν τα βλέπω.
Εγώ απορώ με αυτά τα νύχια πώς κάνουν δουλειές. 😂

Ούτε να ανοίξεις ένα αναψυκτικό δεν μπορείς! 🙃
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,296 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Και το πραγματικό νύχι απο κάτω μετά οταν τα αφαιρείς είναι σαν τσιγαρόχαρτο χάλια
Ναι, φυσικά αν τα φτιάχνει κάποιος συνέχεια. Η φύση τους είναι να αναπνέουν.

Μια περίοδο τα έκανα ημιμονιμο στο φυσικο του μηκος αρκετά, και μετά ήταν πολύ ευαίσθητα.

Τώρα τα έχω αφήσει στην ησυχία τους.

Αλλά ένα μακρύ νύχι τεχνητό ή φυσικο από κάτω μαζεύει μικρόβια όσο και να τα πλένεις.

Βλέπω και στη δουλειά μου πλέον κοπέλες που τις αφήνουν να δουλεύουν με τέτοια νύχια και τραβάω τα μαλλιά μου.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,979 μηνύματα.
τα μακρυά νύχια μάγισσας είναι χάλια αισθητικά. τελεία και παύλα. :xtipao:
 

Phoenix_

Νεοφερμένος

Η Phoenix_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Βλέπω και στη δουλειά μου πλέον κοπέλες που τις αφήνουν να δουλεύουν με τέτοια νύχια και τραβάω τα μαλλιά μου.
🤯🤯

Θυμάμαι, στη σχολή, είχα δει (τυχαίως, καθώς κινουσαν τα χέρια τους) σε κάποιες κοπέλες να είναι βρώμικα από κάτω και ήμουν σε φάση "ιουυυ" 😨🤢
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,750 μηνύματα.
Εγώ απορώ με αυτά τα νύχια πώς κάνουν δουλειές. 😂

Ούτε να ανοίξεις ένα αναψυκτικό δεν μπορείς! 🙃
Πες τα ρε φίλη. Την ίδια απορία έχω και εγώ.
Εμένα με ενοχλούν πάρα πολύ σε πρακτικά πράγματα, πχ διάβασμα (όταν ακουμπάνε στο χαρτί ανατριχιάζω και νομίζω ότι θα γυρίσουν) και στο γράψιμο, όταν μακραίνουν πιο πολύ από ένα συγκεκριμένο σημείο.
Άλλο να τα περιποιούμαστε, εννοείται, και άλλο να τα αφήνεις δέκα μέτρα. Εγώ αναρωτιέμαι πως δε φοβούνται μην τους σπάσουν.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.
Α εμένα αν τα αφήσω χωρίς να τα φτιάξω σπάνε. Αυτή τη στιγμή από τα 10, τα 3 είναι σπασμένα.0
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ουτε εμένα μου αρέσουν τα πολυ μακριά! Εγώ τα κανω ημιμόνιμο αυτή την εποχή αλλά λίγο έχουν αδυνατισει οπότε άλλη μια το Πάσχα κ μετα ως τον Ιουνιο θα τα αφήσω ήσυχα. Βάζω προιοντα της podia για θρέψη
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Ουτε εμένα μου αρέσουν τα πολυ μακριά! Εγώ τα κανω ημιμόνιμο αυτή την εποχή αλλά λίγο έχουν αδυνατισει οπότε άλλη μια το Πάσχα κ μετα ως τον Ιουνιο θα τα αφήσω ήσυχα. Βάζω προιοντα της podia για θρέψη
Το καλοκαίρι για εμένα πιο απαραίτητο είναι μια περιποίηση στα πόδια, να φανεί το πεδιλακι 😝

Αλλά έχω ένα θέμα με τις νυχουδες, όλες όσες έχω πάει κανουν φοβερή δουλειά και καθαρίζουν τα πάντα τέλεια, πρέπει να είναι η ανατομία μου τέτοια, πάντα μου δημιουργούν μια μικρή φλεγμονή σε ένα από τα δάχτυλα, σαν μια μικρή πληγή με πυον, η οποία σε 2 μέρες φεύγει

Δεν ξέρω γιατί, τους το έχω αναφέρει και όλες απορούν 🤷🏼‍♀️

Νομίζω επειδή έχω "λεπτό" δέρμα γενικά. 🤷🏼‍♀️
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Το καλοκαίρι για εμένα πιο απαραίτητο είναι μια περιποίηση στα πόδια, να φανεί το πεδιλακι 😝

Αλλά έχω ένα θέμα με τις νυχουδες, όλες όσες έχω πάει κανουν φοβερή δουλειά και καθαρίζουν τα πάντα τέλεια, πρέπει να είναι η ανατομία μου τέτοια, πάντα μου δημιουργούν μια μικρή φλεγμονή σε ένα από τα δάχτυλα, σαν μια μικρή πληγή με πυον, η οποία σε 2 μέρες φεύγει

Δεν ξέρω γιατί, τους το έχω αναφέρει και όλες απορούν 🤷🏼‍♀️

Νομίζω επειδή έχω "λεπτό" δέρμα γενικά. 🤷🏼‍♀️
Καλημερα
Εφόσον το ξέρεις ότι συμβαίνει να σαι δίπλα προσεχτικη να ζητάς να αποστειρωνουν μπροστά σου τα εργαλεία τους κ στο τέλος να αποστειρωνεις κ εσυ την περιοχή
Δε θέλω να σε τρομάξω αλλά πολλα νυχαδικα έχουν κλείσει γιατί είχαν μολύνσεις ακόμα και ηπατίτιδες και είτζ
Πόσο μάλλον αυτές που πανε μαυρα στα σπίτια, εγώ δεν τις θέλω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top