1η Ιουλιου:H Eλλαδα σβηνει το τσιγαρο

Ειστε συμφωνοι με την απαγορευση του καπνισματος στους κλειστους χωρους;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Υπερ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κατα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εχω αποψη

    Ψήφοι: 0 0.0%

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Και οι 700 είναι μόνο στην Ελλάδα. :D
28 έλληνες κατασκευαστές πλυντηρίων συνιστούν skip?


Είτε είναι 1 στην Ελλάδα ,είτε 543651312 το ίδιο κάνει.Τώρα αν εσένα σου φαίνεται τόσο αστείο βάλε πλυντήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Είτε είναι 1 στην Ελλάδα ,είτε 543651312 το ίδιο κάνει.Τώρα αν εσένα σου φαίνεται τόσο αστείο βάλε πλυντήριο.

Να βάλεις υποψηφιότητα για βουλή των εφήβων τότε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Υπάρχει και μια άλλη διαφήμιση. Λέει: 29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνηστούν skip.

Το κάπνισμα σκοτώνει κάποιον που είδη έχει πρόβλημα, αλλά είναι αδύνατον να βγούν στατιστικά στοιχεία που αποδεικνύουν ότι το παθητικό κάπνισμα ευθύνεται για τον θάνατο.

Και εκτός αυτού, στην Ελλάδα δεν έχουμε στατιστική απόσο ξέρω :D

Ξέρεις λάθος.
Οι 29 κατασκευαστές σαφώς και το συνιστούν, αλλά εκεί υπάρχει μια τεχνική marketing, αυτή της αμφίδρομης διαφήμισης. Οι 29 το συνιστούν και το απορρυπαντικό συνιστά τους 29 κατασκευαστές. Που κολλάει το παράδειγμα;
Από κει και πέρα, υπάρχουν τεχνολογίες ανίχνευσης της αιτίας θανάτου κι αν ακόμη δεν ευσταθεί το νουμεράκι, δεν είσαι σε καμία θέση να πεις ότι το παθητικό κάπνισμα είναι ασφαλές και γι'αυτό ο νόμος δεν πρέπει να εφαρμοστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Υπάρχει και μια άλλη διαφήμιση. Λέει: 29 κατασκευαστές πλυντηρίων συνηστούν skip.

Το κάπνισμα σκοτώνει κάποιον που είδη έχει πρόβλημα, αλλά είναι αδύνατον να βγούν στατιστικά στοιχεία που αποδεικνύουν ότι το παθητικό κάπνισμα ευθύνεται για τον θάνατο.

Και εκτός αυτού, στην Ελλάδα δεν έχουμε στατιστική απόσο ξέρω :D


εννοειται οτι μπορουν να βρουν τις αιτιες θανατου και να βγαλουν στατιστικες


τι εννοεις δεν εχουμε στατιστικη;;:what::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καιρός ήταν...αν και δε νομίζω να εφαρμοστεί...παρόλα αυτά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ειμαι υπερ.....πολλοι ανθρωποι εχουν προβλημμα και σε δημοσιως χωρουσ δε νιωθουν καλα οταν καπνιζουν ολοι.....

βεβαια θα επιτρεπεται σε παραδοσιακα καφενεια και παραδοσιακεσ ταβερνεσ....βλεπω ολα τα μαγαζια να γινονται κεφενεια η ταβερνεσ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
Εγω πιστεύω ότι είναι δικαίωμα του καθενός να επιλέξει το αν θα καπνίζει ή όχι. Όμως, υπάρχουν και κάποια όρια. Η ελευθερία του ενός, τελειώνει εκεί που αρχίζει η ελευθερία του άλλου, όπως έχει ειπωθεί. Δεν μπορείς κύριέ μου, επειδή εσύ γουστάρεις να φουμάρεις, να μου χώνεις κι εμένα τον καπνό στη μάπα. Το άλλο που άκουγα, γινόταν μια δημοσκόπηση, για το αν θα "πετύχει" ο νόμος. Ε, το 90% των καταστηματαρχών είπε ότι είναι κατά γιατί θα μειωθεί λέει η πελατεία. Σόρρυ κιόλας, αλλά για να μη μειωθεί η πελατεία η δική σου, πρέπει εγω να πάθω καρκίνο; Να μου πείτε, αν δε σ'αρέσει, μην πας. Ναι, αλλά τότε, αν τα πάντα λειτουργούσαν κατ'αυτόν τον τρόπο θα ζούσαμε υπό τον διαρκή εκβιασμό των πολλών(όχι ότι τώρα δε ζούμε). Όπου και να πήγαινες, θα ήταν χώρος καπνιστών, άντε μια γωνίτσα στο βάθος για τους μη καπνιστές. Κι αν σ'αρέσει... Βέβαια, άκουσα και το εξής αισιόδοξο. Ότι στα νυκτερινά κέντρα διασκέδασης, τα πρώτα τραπέζια θα κλείνονται αποκλειστικά από μη καπνιστές. Τώρα, κατά πόσο θα ισχύσει το παραπάνω δεν ξέρω.
Πραγματικά, ελπίζω από 1η Ιουλίου, να μη ξαναχρειαστεί να κρατήσω την αναπνοή μου λόγω ανυπόφορης τσιγαρίλας και καπνιάς του δίπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ξέρεις λάθος.
Οι 29 κατασκευαστές σαφώς και το συνιστούν, αλλά εκεί υπάρχει μια τεχνική marketing, αυτή της αμφίδρομης διαφήμισης. Οι 29 το συνιστούν και το απορρυπαντικό συνιστά τους 29 κατασκευαστές. Που κολλάει το παράδειγμα;
Από κει και πέρα, υπάρχουν τεχνολογίες ανίχνευσης της αιτίας θανάτου κι αν ακόμη δεν ευσταθεί το νουμεράκι, δεν είσαι σε καμία θέση να πεις ότι το παθητικό κάπνισμα είναι ασφαλές και γι'αυτό ο νόμος δεν πρέπει να εφαρμοστεί.

To παράδειγμα κολλάει στο ότι οι 29 κατασκευαστές δεν συνιστούν skip, αλλά είναι ένα καλοστυμένο ψέμα για καθαρά σκοπούς προώθησης. Tα περι αμφίδρομης διαφήμισης υπάρχουν μόνο στο μυαλό σου. You really fell for it mate? Sorry. :D

Εγώ είμαι υπερ του νόμου και δεν είμαι καπνιστής, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να πάω full out emotional για το θέμα. Υπάρχουν πολλές οπτικές.

Το παθητικό κάπνισμα αυξάνει κατα κάποιο ποσοστό την πιθανότητα να πάθεις κάτι αν έχεις προδιάθεση ούτως ή άλλως. Το καυσαέριο είναι πολύ χειρότερο από το παθητικό κάπνισμα αλλά δεν το σκεύτεται κανείς πλέον. Και προσωπικά χέστηκα γιαυτούς τους αριθμούς. Μιλάμε για το απειροελάχιστο % που κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι καν έγκυρο.

εννοειται οτι μπορουν να βρουν τις αιτιες θανατου και να βγαλουν στατιστικες


τι εννοεις δεν εχουμε στατιστικη;;

Εννοώ αυτό που είπα. Η στατιστική δεν αναπτύσσεται στην χώρα μας και η βιβλιογραφία στις σχολές στατιστικής είναι μερικά αναμασημένα βιβλία ενός μαθηματικού νομίζω, με συνχωρείς δεν θυμάμαι το ονομά του, μπορώ να ρωτήσω και να σου πω αν ενδιαφέρεσαι.

Χρησιμοποιείται σε πρωτόγονες μορφές μόνο και μόνο για προπαγάνδα των media.

Και εσένα ας πούμε, σου φαίνεται λογικό η νεκροψία να έδειξε ότι πέθανε από "ΠΑΘΗΤΙΚΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ"? Το πέθανε από καρκίνο του πνεύμονα και δεν ήταν καπνιστής δεν μεταφράζεται σε θάνατο από παθητικό κάπνισμα. Μπορείς να το πάθεις για ένα σωρό λόγους, όπως πχ το περιβάλλον της εργασίας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
To παράδειγμα κολλάει στο ότι οι 29 κατασκευαστές δεν συνιστούν skip, αλλά είναι ένα καλοστυμένο ψέμα για καθαρά σκοπούς προώθησης. Tα περι αμφίδρομης διαφήμισης υπάρχουν μόνο στο μυαλό σου. You really fell for it mate? Sorry. :D

Εγώ είμαι υπερ του νόμου και δεν είμαι καπνιστής, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να πάω full out emotional για το θέμα. Υπάρχουν πολλές οπτικές.

Το παθητικό κάπνισμα αυξάνει κατα κάποιο ποσοστό την πιθανότητα να πάθεις κάτι αν έχεις προδιάθεση ούτως ή άλλως. Το καυσαέριο είναι πολύ χειρότερο από το παθητικό κάπνισμα αλλά δεν το σκεύτεται κανείς πλέον. Και προσωπικά χέστηκα γιαυτούς τους αριθμούς. Μιλάμε για το απειροελάχιστο % που κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι καν έγκυρο.



Εννοώ αυτό που είπα. Η στατιστική δεν αναπτύσσεται στην χώρα μας και η βιβλιογραφία στις σχολές στατιστικής είναι μερικά αναμασημένα βιβλία ενός μαθηματικού νομίζω, με συνχωρείς δεν θυμάμαι το ονομά του, μπορώ να ρωτήσω και να σου πω αν ενδιαφέρεσαι.

Χρησιμοποιείται σε πρωτόγονες μορφές μόνο και μόνο για προπαγάνδα των media.

Και εσένα ας πούμε, σου φαίνεται λογικό η νεκροψία να έδειξε ότι πέθανε από "ΠΑΘΗΤΙΚΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ"? Το πέθανε από καρκίνο του πνεύμονα και δεν ήταν καπνιστής δεν μεταφράζεται σε θάνατο από παθητικό κάπνισμα. Μπορείς να το πάθεις για ένα σωρό λόγους, όπως πχ το περιβάλλον της εργασίας σου.
Ωραία.Έστω οτι το παθητικό κάπνισμα δεν προκαλεί καρκίνο.
Εγώ γιατί να είμαι υποχρεωμένη να τρώω στη μάπα το καπνό του άλλου εφόσον δεν μου αρέσει;
Όπως εγώ σέβομαι και δεν προσβάλλω τον συνάθρωπο δίπλα μου έτσι απαιτώ να με σέβεται κι αυτός.Δεν είναι λογικό να κάθομαι στη στάση του λεωφορείου και φυσάνε από τρεις μεριές τα τσιγαρα τους πάνω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ωραία.Έστω οτι το παθητικό κάπνισμα δεν προκαλεί καρκίνο.
Εγώ γιατί να είμαι υποχρεωμένη να τρώω στη μάπα το καπνό του άλλου εφόσον δεν μου αρέσει;
Όπως εγώ σέβομαι και δεν προσβάλλω τον συνάθρωπο δίπλα μου έτσι απαιτώ να με σέβεται κι αυτός.Δεν είναι λογικό να κάθομαι στη στάση του λεωφορείου και φυσάνε από τρεις μεριές τα τσιγαρα τους πάνω μου.

Μα γιαυτόν ακριβώς τον λόγο είμαι και εγώ υπέρ του νόμου :jumpy:
Μποοο, δεν συνεννοούμαστε εδω πέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μα γιαυτόν ακριβώς τον λόγο είμαι και εγώ υπέρ του νόμου :jumpy:
Μποοο, δεν συνεννοούμαστε εδω πέρα.
Ωχ.Συγγνώμη!!
Μες στην νύστα μου διάβασα οτι ήσουν κατά.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εννοώ αυτό που είπα. Η στατιστική δεν αναπτύσσεται στην χώρα μας και η βιβλιογραφία στις σχολές στατιστικής είναι μερικά αναμασημένα βιβλία ενός μαθηματικού νομίζω, με συνχωρείς δεν θυμάμαι το ονομά του, μπορώ να ρωτήσω και να σου πω αν ενδιαφέρεσαι.

Χρησιμοποιείται σε πρωτόγονες μορφές μόνο και μόνο για προπαγάνδα των media.

Και εσένα ας πούμε, σου φαίνεται λογικό η νεκροψία να έδειξε ότι πέθανε από "ΠΑΘΗΤΙΚΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ"? Το πέθανε από καρκίνο του πνεύμονα και δεν ήταν καπνιστής δεν μεταφράζεται σε θάνατο από παθητικό κάπνισμα. Μπορείς να το πάθεις για ένα σωρό λόγους, όπως πχ το περιβάλλον της εργασίας σου.


Δεν υπαρχουν σχολες στατιστικης...
η Εθνικη Στατιστικη Υπηρεσια νομιζεις οτι ασχολειται τοσο με τα ΜΜΕ;;

Κοιτα, αν και δεν ειμαι ιατρος (βλεπω πολυ CSI ομως :D ), μπορω να σκεφτω οτι θα φαινεται αν στους πνευμονες του ασθενη υπαρχουν ιχνη απο τα χημικα που υπαρχουν στον καπνο του τσιγαρου, και φυσικα αν υπαρχουν πολλα ωστε να προκαλεσουν βλαβη ενω ο νεκρος δεν ειναι καπνιστης μπορουν να αποφανθουν οτι πεθανε εξαιτιας παθητικου καπνισματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δεν υπαρχουν σχολες στατιστικης...

Είμαι σίγουρος πως υπάρχει μια, δεν θυμάμαι το ολόκληρο όνομα, πρέπει να είναι στο παπει.

Κατάλοιπα του τσιγάρου υπάρχουν στον πνεύμονα σαφέστατα, αλλά ο καρκίνος δεν φυτρώνει από το τίποτα. Ένας άνθρωπος με τόση προδιάθεση θα μπορούσε έυκολα να πάθει άπο κάποιον άλλο παράγοντα, και κάθε μέρα τρώμε ΠΟΛΥ πράμα.

Προσπαθώ να βρω reports και δεν βρίσκω τίποτα. Όλα αυτά τα εύκολα νούμερα από που βγαίνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος πως υπάρχει μια, δεν θυμάμαι το ολόκληρο όνομα, πρέπει να είναι στο παπει.

Κατάλοιπα του τσιγάρου υπάρχουν στον πνεύμονα σαφέστατα, αλλά ο καρκίνος δεν φυτρώνει από το τίποτα. Ένας άνθρωπος με τόση προδιάθεση θα μπορούσε έυκολα να πάθει άπο κάποιον άλλο παράγοντα, και κάθε μέρα τρώμε ΠΟΛΥ πράμα.

Προσπαθώ να βρω reports και δεν βρίσκω τίποτα. Όλα αυτά τα εύκολα νούμερα από που βγαίνουν?

Βασικά απ' όσο ξέρω, Στατιστική κάνουν στις Μαθηματικές σχολές και μάλιστα είναι και απαιτητικό μάθημα.

Σίγουρα δεν πρέπει όμως να επιβαρύνουμε τον οργανισμό μας με οτιδήποτε άχρηστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος πως υπάρχει μια, δεν θυμάμαι το ολόκληρο όνομα, πρέπει να είναι στο παπει.

Κατάλοιπα του τσιγάρου υπάρχουν στον πνεύμονα σαφέστατα, αλλά ο καρκίνος δεν φυτρώνει από το τίποτα. Ένας άνθρωπος με τόση προδιάθεση θα μπορούσε έυκολα να πάθει άπο κάποιον άλλο παράγοντα, και κάθε μέρα τρώμε ΠΟΛΥ πράμα.

Προσπαθώ να βρω reports και δεν βρίσκω τίποτα. Όλα αυτά τα εύκολα νούμερα από που βγαίνουν?

αν ο καρκινος προκληθηκε απο το παθητικο καπνισμα θα πρεπει να υπαρχουν μεγαλες συγκεντρωσεις απο τα χημικα του καπνου και τουλαχιστον θα ειναι απο τις πιθανοτερες αιτιες.

η σχολη που λες ειναι η Στατιστικης και Ασφαλιστικης, αλλα εννοειται δε βγαινουν ολοι οι στατιστικοι απο εκει, αλλα και απο το μαθηματικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gtdead

Νεοφερμένος

Ο Gtdead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Είναι η Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης. Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη. Και την συζητούσα με τον οικονομολόγο μου στο φροντηστήριο. Έτσι έμαθα για την κατάσταση της στατιστικής στην Ελλάδα και για τα βιβλία. Δεν είναι δικιά μου έρευνα.

αν ο καρκινος προκληθηκε απο το παθητικο καπνισμα θα πρεπει να υπαρχουν μεγαλες συγκεντρωσεις απο τα χημικα του καπνου και τουλαχιστον θα ειναι απο τις πιθανοτερες αιτιες.

Αν ήταν τόσο απλό, τότε οι καπνιστές που έχουν ολόκληρα κιλά μαυρίλα στα πνευμόνια τους, θα είχαν πεθάνει προ πολλού. Είναι απόλυτα λογική η σκέψη σου, αλλά νομίζω πως κάτι δεν κολλάει. Δεν έχω δει ποτέ report για παθητικό κάπνισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
υπαρχει η εθνικη στατιστικη υπηρεσια παντως που εχει κανει διαφορες ερευνες. δε νομιζω οτι ειναι ετσι οπως τα ειπε ο οικονομολογος σου.σε αυτη τη σχολη ισως κανουν χαλια βιβλια δε ξερω, αλλα δεν κανουν σε ολες τις σχολες τα ιδια βιβλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Υπέρ του νόμου που κατά τη γνώμη μου ψηφίστηκε πολύ ΑΡΓΑ .
Σε σχέση με άλλες χώρες της Ε.Ε. (π.χ. Γαλλία που ξέρω) είμαστε ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ πίσω ...
Και αφήνει και παράθυρα :(
Τεσπα ελπίζω να εφαρμοστεί και προτρέπω όλους σας να συμβάλετε σε αυτό
Και λίγος τσαμπουκάς ενάντια στους καπνιστές δεν βλάπτει :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Υπερ!Θέλω να αναπνέω με την άνεσή μου!επιτέλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top