1η Ιουλιου:H Eλλαδα σβηνει το τσιγαρο

Ειστε συμφωνοι με την απαγορευση του καπνισματος στους κλειστους χωρους;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Υπερ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κατα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν εχω αποψη

    Ψήφοι: 0 0.0%

psit

Νεοφερμένος

Ο psit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

χαχαχαχαχα.....
-----------------------------------------
Η ελευθερία σου(στη συγκεκριμενη περιπτωση η διασκεδαση με εναν ανωμαλο τρόπο) σταματαει εκει που αρχιζουν τα δικαιώματά μου(δεν γουσταρω ουτε καρκινο να παθω, ουτε να μην μπορω να αναπνευσω)

καρκινο δεν παθαινεις ωντας παθητικος καπνιστης...η πισσα δημιουργει τον καρκινο και ο καπνος δεν περιεχει πισσα
-----------------------------------------
"Απλως λυπαμαι τους καπνιστες που δεν καπνιζουν περιστασιακα αλλα είναι εξαρτημενοι... Αλλα ηρθε η ωρα και αυτοι να κανουν μια προσπαθεια. Μονο καλο θα κανουν στον εαυτο τους."

Όντως σε αυτό συμφωνώ πλέον...ήδη το έχω ελαττώσει κατα πολύ το κάπνισμα και μακάρι να το ελαττώσουν όλοι οι νέοι..

φιλε εγω μονο απο αντιδραση καπνιζω πολυ περισσοτερο απ οσο καπνιζα....μου βγαινει αυθορμητα δεν το κανω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
χαχαχαχαχα.....
-----------------------------------------


καρκινο δεν παθαινεις ωντας παθητικος καπνιστης...η πισσα δημιουργει τον καρκινο και ο καπνος δεν περιεχει πισσα
-----------------------------------------


φιλε εγω μονο απο αντιδραση καπνιζω πολυ περισσοτερο απ οσο καπνιζα....μου βγαινει αυθορμητα δεν το κανω εγω

Aυτό τώρα είναι εξυπνάδα,μαγκιά,τί ακριβώς;
Από αντίδραση γι αυτό το μέτρο,λες ότι καπνίζεις περισσότερο.Πάρα πολύ ωραία.Και εις ανώτερα.Αν θες να "καταστρέψεις" τον εαυτό σου,συνέχισε.Πάντως να ξέρεις ότι μ'αυτό που κάνεις,δεν πρόκειται ν' αλλάξει κάτι.Το μόνο που πετυχαίνεις είναι να βάζεις σε κίνδυνο την υγεία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psit

Νεοφερμένος

Ο psit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Aυτό τώρα είναι εξυπνάδα,μαγκιά,τί ακριβώς;
Από αντίδραση γι αυτό το μέτρο,λες ότι καπνίζεις περισσότερο.Πάρα πολύ ωραία.Και εις ανώτερα.Αν θες να "καταστρέψεις" τον εαυτό σου,συνέχισε.Πάντως να ξέρεις ότι μ'αυτό που κάνεις,δεν πρόκειται ν' αλλάξει κάτι.Το μόνο που πετυχαίνεις είναι να βάζεις σε κίνδυνο την υγεία σου.

επαναλαμβανω....ασυναισθητα βγαινει...δεν το επιδιωκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Να φύγετε να πάτε αλλού οι καπνιστές.
Δεν υπάρχει μόνο ο καρκίνος, υπάρχει το άσθμα, η δυσκολία να αναπνεύσεις κι άλλα παλικάρι. (ψιτ)
Δεν τίθεται θέμα ισότητας. Όταν έχεις δυνατά την μουσική σε ώρα κοινής ησυχίας εσύ την χαμηλώνεις, δεν πάνε οι μπάτσοι σε όσους κάνουν παράπονα να τους δώσουν ωτοασπίδες. Έτσι και τώρα. Θες να καπνίσεις; Με γειά σου με χαρά σου. Έξω. Όχι που σε όποιο καταγώγι πας να δείς κανένα λαιβ δεν μπορείς ν'ανασάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psit

Νεοφερμένος

Ο psit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Να φύγετε να πάτε αλλού οι καπνιστές.
Δεν υπάρχει μόνο ο καρκίνος, υπάρχει το άσθμα, η δυσκολία να αναπνεύσεις κι άλλα παλικάρι. (ψιτ)
Δεν τίθεται θέμα ισότητας. Όταν έχεις δυνατά την μουσική σε ώρα κοινής ησυχίας εσύ την χαμηλώνεις, δεν πάνε οι μπάτσοι σε όσους κάνουν παράπονα να τους δώσουν ωτοασπίδες. Έτσι και τώρα. Θες να καπνίσεις; Με γειά σου με χαρά σου. Έξω. Όχι που σε όποιο καταγώγι πας να δείς κανένα λαιβ δεν μπορείς ν'ανασάνεις.

εγω δεν θελω να σε διωξω...εδω διαφερουμε....εγω θελω να βρουμε μια λυση να μην σ ενοχλω και να μη με ενοχλείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτό που θες εσύ, είναι ανέφικτο. Τράβα και ζήτα από το κράτος να πληρώσει για να γίνουν όλα τα μαγαζιά κατάλληλα και για τους 2 μας. Όλα, γιατί όπως είπες πιο πριν, ανεξαρτήτως μεγέθους. Ξέρεις πόσα φράγκα χρειάζεται αυτό; Άσε που νομίζω η προηγούμενη απαγόρευση του καπνίσματος πάνω σε αυτό πατούσε, τραπεζάκια καπνιστών και μη. Ναι, είδαμε πόσο καλά λειτούργησε.

Α! Δεν είμαι αντικαπνίστρια, δεν με ενοχλεί να καπνίζει ο άλλος στο δίπλα τραπέζι, ναι όταν ο χώρος είναι ντουμάνι ενοχλούμαι, αλλά αυτό γίνεται σε μέρη που δεν συχνάζω τόσο ώστε να το ζω καθημερινά. Σέβομαι όμως ότι κι αυτό το ένα τσιγάρο στο δίπλα τραπέζι μπορεί κάποιον να τον ενοχλεί κι έχει χίλια δίκια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
εγω δεν θελω να σε διωξω...εδω διαφερουμε....εγω θελω να βρουμε μια λυση να μην σ ενοχλω και να μη με ενοχλείς

https://ischool.gr/showpost.php?p=417313&postcount=314


Εχεις ακούσει ποτέ για τον αυτοέλεγχο ;

Aκριβώς.:iagree::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psit

Νεοφερμένος

Ο psit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Άσε που νομίζω η προηγούμενη απαγόρευση του καπνίσματος πάνω σε αυτό πατούσε, τραπεζάκια καπνιστών και μη. Ναι, είδαμε πόσο καλά λειτούργησε.

το οτι δεν λειτουργησε δεν σημαινει οτι δεν ηταν το σωστο...τι να κανουμε...αν δεν εφαρμοστει και αυτος ο νομος τι θα κανουμε θα σκοτωσουμε τους καπνιστες? (δινω και ιδεες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
το οτι δεν λειτουργησε δεν σημαινει οτι δεν ηταν το σωστο...τι να κανουμε...αν δεν εφαρμοστει και αυτος ο νομος τι θα κανουμε θα σκοτωσουμε τους καπνιστες? (δινω και ιδεες)

Όχι,απλά οι καπνιστές δε θα καπνίζουν σε αυτούς τους χώρους.Όπως είπε και ο Ορέστης αυτοσυγκράτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psit

Νεοφερμένος

Ο psit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Όχι,απλά οι καπνιστές δε θα καπνίζουν σε αυτούς τους χώρους.Όπως είπε και ο Ορέστης αυτοσυγκράτηση.

γιατι δεν κρατας εσυ την αναπνοη σου? Οπως λεω και γω συγκρατηση αναπνοης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
καρκινο δεν παθαινεις ωντας παθητικος καπνιστης...η πισσα δημιουργει τον καρκινο και ο καπνος δεν περιεχει πισσα
-----------------------------------------

Σε παρακαλω, μην το παίζεις ξερόλας όταν οι αποψεις σου δεν ειναι επιστημονικα ορθές,

ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΛΕΙ ΜΟΝΟ Η ΠΙΣΣΑ ΚΑΡΚΙΝΟ. Προκαλουν και οι νιτροζαμινες, και οι πολυκυκλικοι αρωματικοι υδρογονανθρακες(εχουμε ΔΙΔΑΧΤΕΙ το μηχανισμο που γίνεται αυτο) και μια απειρη ακομη λιστα με ουσιες που περιεχει το τσιγαρο. Στις ΗΠΑ εχει γινει μεχρι και δικη, οπου μια γυναικα κατηγορησε τον αντρα της οτι μεσω του παθητικου καπνισματος επαθε καρκινο.

Επομενως απο τι στιγμη που μου κανεις κακο, εμμεσως εισαι και εγκληματιας. Δεν ειναι λογικο να στερησεις το οξυγονο στους υπολοιπους, επειδη εσυ απλως "γουσταρεις καφε με τσιγαρακι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
γιατι δεν κρατας εσυ την αναπνοη σου? Οπως λεω και γω συγκρατηση αναπνοης

ρε αντε απο δω....

Τόσα χρόνια αυτό κάνω.Καιρός λοιπόν να αναπνεύσουμε ελεύθερα.
Εξάλλου,σιγά την "καταπίεση" που δέχεστε εσείς.Να μην καπνίσετε για λίγο.Δηλαδή εντάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ελπιζω να μην εχεις την απαιτηση και το παιδι σου να κραταει την αναπνοη του https://www.medlook.net.cy/article.asp?item_id=2293
https://www.medlook.net.cy/article.asp?item_id=1770
κι αν εμεις σου τα σπαμε απλα, εσυ μας τα σπας και παραλληλα καταστρεφεις την υγεια μας. Δεν ειναι μονο ο καρκινος αλλωστε.. Κι αυτα τα μετρα δεν ειναι επειδη νοιαστηκαν για το αν θα παθουμε καρκινο ολοι μας,απλα να μειωσουν το κοστος για τη θεραπεια ασθενειων απ το καπνισμα.. συνεπως βλαπτεις και την τσεπη μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psit

Νεοφερμένος

Ο psit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σε παρακαλω, μην το παίζεις ξερόλας όταν οι αποψεις σου δεν ειναι επιστημονικα ορθές,

ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΛΕΙ ΜΟΝΟ Η ΠΙΣΣΑ ΚΑΡΚΙΝΟ. Προκαλουν και οι νιτροζαμινες, και οι πολυκυκλικοι αρωματικοι υδρογονανθρακες(εχουμε ΔΙΔΑΧΤΕΙ το μηχανισμο που γίνεται αυτο) και μια απειρη ακομη λιστα με ουσιες που περιεχει το τσιγαρο.

ποτε δεν το παιξα ξερολας...ο,τι εχω πληροφορηθει αναπαραγω...εσυ φαινεται πως το χεις ψαξει (η διδαχτει) και ξερεις πολυ περισσοτερα γι αυτο και εισαι χρησιμη για τη συζητηση

ειλικρινα ομως πες μου η τηλεοραση δεν τα μεγαλοποιει? η ειναι χειροτερα απ οσο φανταζομαστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Φίλε psit, οι απόψεις σου είναι απαράδεκτες. Όντας κι εγώ καπνιστής στο παρελθόν, ξέρω πόσο πάει ο καφές με το τσιγάρο. Ωστόσο, συνειδητοποίησα ότι μπορώ να τον γευτώ και να καταλάβω τη γεύση του καλύτερα χωρίς αυτό, αφού το τσιγάρο προκαλεί απώλεια της γεύσης και όχι μόνο. Δεν θα σου απαγορέψω να καπνίζεις. Αν θες να καταστρέψεις την υγεία σου, να σου πέσουν όλα τα δόντια, να βγάλει τρίχες η γλώσσα σου, τα παιδιά σου να είναι μονίμως άρρωστα από ασθένειες που εγώ τις περνάω σε 1 μέρα, δικαίωμά σου είναι. Δικαίωμά μου όμως είναι και να μην πληρώσω εγώ με τη ζωή μου τις δικές σου βλακείες. Και πιο σημαντικό, είναι υποχρέωσή μου να φροντίσω για μικρά παιδιά, που ο καπνός είναι πιο επιβλαβής για αυτά, να μην πεθάνουν στα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
εννοειται ψηφηζω κατα του ρατσιστικου νομου που ικανοποιει μονο τη μια πλευρα και στην προκειμενη περιπτωση τη μειονοτητα

Γιατί είναι ρατσιστικός ο νόμος;

ναι αλλα βγαλε τα παιδια κατω των 13 που δεν πανε σε καφε, βγαλε τους γερους ανω των 60 που δεν πανε σε καφε, βγαλε βγαλε βγαλε

εγω εννοουσα (νταξει λιγο υπερβολικα) οτι οι καπνιστες ειναι πιο πολλοι στα καφε παρα οι μη καπνιστες

Ναι, είναι πιο πολλοί, διότι τους αναγκάζουν οι συνθήκες να καπνίσουν. Όταν είναι κάποιος κάθε μέρα σε μπαράκια και κλαμπ και φουμάρεται, στο τέλος θα αρχίσει να καπνίζει και ο ίδιος, ή θα ελαττώνει τις επισκέψεις του.

δηλαδη ετσι θα λειτουργουμε πλεον? η ζωη σου ο θανατος μου?

Είναι η ζωή των καπνιστών και ο μερικός θάνατος των μη καπνιστών, ή η ζωή και των δύο.

δεν μπορουμε να βρουμε μια λυση που να ικανοποιει ολους?

Όταν οι καπνιστές θέλουν να μπορούν να καπνίζουν εκεί που υπάρχουν και άνθρωποι που θέλουν να αναπνέουν καθαρό αέρα, όχι.


χωροι καπνιζοντων και μη σε ολα τα μαγαζια ανεξαρτητως μεγεθους

Ακόμη και διαχωριστικό να υπάρχει, ο καπνός εισέρχεται στο χώρο των μη καπνιστών μέσα από τις πόρτες που ανοίγουν. Για την οικονομική επιβάρυνση, έχουμε ήδη μιλήσει. Ακόμη, ο σερβιτόρος που θα πρέπει να εισέρχεται στο θάλαμο αερίων τί φταίει;

κοιτα η υγεια των καπνιστων δεν προφυλασσεται απο το νομο αφου αν δεν το αποφασισει μονος του ο ανθρωπος δεν το κοβει, και η υγεια των παθητικων καπνιστων δεν κινδυνευει αφου για να καπνισει ενα τσιγαρο ενας παθητικος καπνιστης πρεπει να δεχεται τον καπνο ενος καπνιστη για 100 ωρες (το νουμερο δεν ειναι υπερβολικο)

https://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&artid=275735&ct=33&dt=28/06/2009

Ακριβώς το αντίστροφο, όπως είπε και η Κρου, 3 ώρες ισοδυναμούν με 100 τσιγάρα.

αρα συμφωνουμε οτι πρεπει να δημιουργηθουν χωροι καπνιζοντων και μη ωστε να μην μυριζουν τον καπνο....εμενα γιατι να με διωξεις δλδ?

Δε σε διώχνει κανείς. Το τσιγάρο διώκεται.

το οτι δεν λειτουργησε δεν σημαινει οτι δεν ηταν το σωστο...τι να κανουμε...αν δεν εφαρμοστει και αυτος ο νομος τι θα κανουμε θα σκοτωσουμε τους καπνιστες? (δινω και ιδεες)

Δε λειτούργησε, διότι δεν είναι δυνατόν να καπνίζουν στο διπλανό τραπέζι, κι εσύ να μη το μυρίζεις. Και σε μέτρα μακριά, και σε εσωτερικό χώρο, πάλι μυρίζει. Ο καθαρός αέρας είναι αδιαμφισβήτητο δικαίωμα που δόθηκε από τη φύση και που δεν έχει κανείς το δικαίωμα να μου το στερήσει. Κι οι καπνιστές, σαφώς, έχουν δικαίωμα να βλάψουν την υγεία τους καπνίζοντας, αλλά εφόσον επιλέγουν να το κάνουν, θα πρέπει να το κάνουν χωρίς να είναι υποχρεωμένοι οι άλλοι να υποστούν τις δυσμενείς και βλαβερές συνέπειές του.

γιατι δεν κρατας εσυ την αναπνοη σου? Οπως λεω και γω συγκρατηση αναπνοης

Α, με την ίδια λογική, ας πετάω αμπούλες βρώμας ή αέριο της μουστάρδας συνέχεια γιατί γουστάρω να μυρίζω τη μυρωδιά των κοπράνων ή να αυτοκτονώ, κι εσύ να κλείσεις τη μύτη σου.

ποτε δεν το παιξα ξερολας...ο,τι εχω πληροφορηθει αναπαραγω...εσυ φαινεται πως το χεις ψαξει (η διδαχτει) και ξερεις πολυ περισσοτερα γι αυτο και εισαι χρησιμη για τη συζητηση

ειλικρινα ομως πες μου η τηλεοραση δεν τα μεγαλοποιει? η ειναι χειροτερα απ οσο φανταζομαστε?

Δε νομίζω πως οι περισσότεροι εδώ μέσα βλέπουν πάνω από μία ώρα την ημέρα τηλεόραση. Εγώ προσωπικά βλέπω ελάχιστα λεπτά τη βδομάδα. Και μόνο η ανυπόφορη μυρωδιά που προκαλεί η καύση του τσιγάρου είναι υπεράρκετη για να με κάνει να το απεχθανθώ. Άλλο όμως το τσιγάρο, άλλο αυτοί που το καπνίζουν, για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Επομενως απο τι στιγμη που μου κανεις κακο, εμμεσως εισαι και εγκληματιας. Δεν ειναι λογικο να στερησεις το οξυγονο στους υπολοιπους, επειδη εσυ απλως "γουσταρεις καφε με τσιγαρακι"[/quote]


Συμφωνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Δε νομίζω πως οι περισσότεροι εδώ μέσα βλέπουν πάνω από μία ώρα την ημέρα τηλεόραση.

Το αμφισβητώ εντονότατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psit

Νεοφερμένος

Ο psit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Επομενως απο τι στιγμη που μου κανεις κακο, εμμεσως εισαι και εγκληματιας. Δεν ειναι λογικο να στερησεις το οξυγονο στους υπολοιπους, επειδη εσυ απλως "γουσταρεις καφε με τσιγαρακι"


Συμφωνω....[/QUOTE]

εγκληματιας ειναι η μανα σου που δεν αλλαζει τον καταλυτη του αυτοκινητου της, εγκληματιας ειναι ο πατερας σου που δεν κανει ανακυκλωση, κλπ
ποιος σου στερει περισσοτερο οξυγονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top