17 χρόνια e-steki.gr

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Λοιπόν ποιοι είστε οι αρχαίοι εδώ μέσα;;; :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ αν δε το μάθω αυτό δε θα κοιμηθώ σήμερα.
Ουτε γω
Έφαγα κ μια τσίπουρα ολόκληρη πριν δέκα λεπτά
Μου μυρισε... 😁😁😁
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Εγώ είμαι έξτρα ευγνώμων στο στέκι γιατί εδώ γνώρισα τον άντρα μου αλλά και πολύ αξιόλογους ανθρώπους, πέρασα πολύ όμορφες στιγμές αλλά και στεναχώριες. Χρόνια πολλά στέκι, εύχομαι να ζήσουμε κι άλλες όμορφες στιγμές και να δημιουργηθούν πάρα πολλές ακόμα φιλίες και πολλοί ακόμα έρωτες!!! :birthday::clapup::clapclap:<3
Ωχ δεν το ήξερα αυτό 😱😱.


Χρόνια πολλά στο Esteki και σε όλα τα μέλη του.🥳🥳
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:P :P Κάντε giveaway ή άρση των bans για 17 μέρες.
Βλεπω να μην μένει ρουθούνι κλειστό αυτές τις μέρες ,βέβαια εκεί θα δεις και πραγματικούς χαρακτήρες :P

Χρόνια σας πολλά, χρόνια δημιουργικά γεμάτα με νέες ιδέες και μεγαλύτερη πρόσβαση σε άτομα που ίσως φτιαχουν ένα εικονικό κόσμο ιδανικό για εκείνους, μιας που ο πραγματικός κόσμος τους είναι λιγάκι μη προσβάσιμος λόγου κάποιου προβλήματος υγείας...

Απίστευτη παρεουλα τα φόρουμ για όλα αυτά τα άτομα που απλά δεν μπορούσα να βγουν έξω από την πόρτα του σπιτιού τους !!!

Καλή δύναμη και υπομονή την χρειάζεστε!!!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,839 μηνύματα.
Λοιπόν ποιοι είστε οι αρχαίοι εδώ μέσα;;; :)
Τυχαίνει να είμαι από τους πιο αρχαίους εδώ. :redface:
10/6/2005 ιδρύθηκε το e-steki, 30/6/2005 έκανα εγγραφή (με το ψευδώνυμο Petros) ενώ το παρακολουθούσα μέρες!

Εγώ να πω ότι στο e-steki πέρασα επίσης και τα δύσκολα εφηβικά μου χρόνια! :P

Ακολουθούν ιστορικές εικόνες:
forum22.PNG



e-steki_1230681895709.png
 

Aether

Νεοφερμένος

Ο Aether αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
φερτε πισω το forum με τις γατες :D :D
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρόνια πολλά στο στέκι, που μας συντροφεύει καθημερινά...:)

Καλό κουράγιο σ' εσένα Πέτρο (που από το λίγο που σε ξέρω, έχω να πω ότι είσαι ένα ευγενέστατο παιδί...) και σε όλους τους διαχειριστές...

Ας ακολουθήσουν πολλά πολλά χρόνια ακόμα...
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο στέκι!! Ελπίζω και στα επόμενα 17 χρόνια να είμαστε πάλι εδώ και να τα γιορτάσουμε πάλι όλοι μαζί!
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Κι ένα αγαπημένο μου τραγούδι που έλεγα πάντα στο τέλος κάθε Παλέρμο:
Να μας έχει ο Θεός γερούς πάντα ν' ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε βρε!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,794 μηνύματα.
Τυχαίνει να είμαι από τους πιο αρχαίους εδώ. :redface:
10/6/2005 ιδρύθηκε το e-steki, 30/6/2005 έκανα εγγραφή (με το ψευδώνυμο Petros) ενώ το παρακολουθούσα μέρες!

Εγώ να πω ότι στο e-steki πέρασα επίσης και τα δύσκολα εφηβικά μου χρόνια! :P

Ακολουθούν ιστορικές εικόνες:
View attachment 103716


View attachment 103717
Wish we could turn back time..... To the good old days.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top