17 χρόνια e-steki.gr

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Σήμερα το e-steki κλείνει 17 χρόνια από τη μέρα που ιδρύθηκε!!

Ιδρυτές είναι η Λία Βέρου και ο Παναγιώτης Γιαννακάς, που σαν σήμερα το καλοκαίρι του 2005 αποφασίσανε να ιδρύσουν ένα forum όπου θα εφαρμόσουν τη δική τους θέαση για τα πράγματα στο συντονισμό και στη διοίκηση, αλλά και στα τεχνικά/ σχεδιασμό.
Μιλάμε για εποχές που τα fora σαν μέσο επικοινωνίας ήταν δημοφιλής οδός.
Λίγο αργότερα το 2007 ξεκίνησε και το iSchool από εμένα.

Ο σχεδιασμός του design που έχουμε ακόμα και σήμερα, είναι κατά 90% της Λίας Βέρου (από το 2010! ναι κι όμως εξακολουθεί να φαίνεται σύγχρονο, έβλεπε μπροστά η Λία!!), με κάποιες μικρές τροποποιήσεις λόγω της μετάβασης που έγινε από vBulletin 3 σε xenForo 2 το 2020. Η επιμέλεια της έκδοσης για κινητά μόνο είναι δική μου (όσο κουτσά στραβά προσπάθησα :P ).

Χρόνια Πολλά e-steki!! :birthday::birthday::birthday:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,145 μηνύματα.
Απο τα βαθη της καρδιας μου ΧΡΟΝΙΑ πολλα στο στεκυ μας! Μακαρι να μας συντροφευει για πολλα χρονια ακομα,και ας ειναι δυσκολα για τα φορουμς οι εποχες!
Φορουμς και ξερο ψωμι,καμια σχεση με φεεις και αλλα

 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Εγώ είμαι έξτρα ευγνώμων στο στέκι γιατί εδώ γνώρισα τον άντρα μου αλλά και πολύ αξιόλογους ανθρώπους, πέρασα πολύ όμορφες στιγμές αλλά και στεναχώριες. Χρόνια πολλά στέκι, εύχομαι να ζήσουμε κι άλλες όμορφες στιγμές και να δημιουργηθούν πάρα πολλές ακόμα φιλίες και πολλοί ακόμα έρωτες!!! :birthday::clapup::clapclap:<3
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,145 μηνύματα.
Να πουμε βεβαια οτι δεν ειναι μονο το design που κανει το στεκυ μοναδικο.
Ας μην ξεχναμε οτι σε καποια φαση η Λια το αφησε,και καλα εκανε απο τη μερια της.
Ηταν εδω ο Πανος...που εδωσε τα παντα με πολυ κοπο και χρονο και με οσους τον βοηθησαν βεβαια.
Και με το ανεπαναληπτο ''συνταγμα'' του,που αποτελεσε οδηγο για τα αλλα φορουμς! :D
ΥΓ Εννοω ορους χρησης.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.
Να πουμε βεβαια οτι δεν ειναι μονο το design που κανει το στεκυ μοναδικο.
Ας μην ξεχναμε οτι σε καποια φαση η Λια το αφησε,και καλα εκανε απο τη μερια της.
Ηταν εδω ο Πανος...που εδωσε τα παντα με πολυ κοπο και χρονο και με οσους τον βοηθησαν βεβαια.
Και με το ανεπαναληπτο ''συνταγμα'' του,που αποτελεσε οδηγο για τα αλλα φορουμς! :D
ΥΓ Εννοω ορους χρησης.
Γιατί έκανε καλά Η Λια που λετε και το άφησε;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,145 μηνύματα.
Γιατί έκανε καλά Η Λια που λετε και το άφησε;
Μονο απο την αποψη οτι αφου ηθελε να ασχοληθει με κατι αλλο και την βαραινε και το βαρεθηκε..εκανε οτι ηθελε και καλα εκανε.ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.Για αυτο και εγραψα ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ.
Σε βρισκω λιγακι κακοβουλη.Στην σκεψη σου.Σε οτι γραφω.Να το κοιταξεις. :xtipao:
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.
Μονο απο την αποψη οτι αφου ηθελε να ασχοληθει με κατι αλλο και την βαραινε και το βαρεθηκε..εκανε οτι ηθελε και καλα εκανε.ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.Για αυτο και εγραψα ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ.
Σε βρισκω λιγακι κακοβουλη.Στην σκεψη σου.Σε οτι γραφω.Να το κοιταξεις. :xtipao:
Σε τι ήμουν κακόβουλη;;;;🤪
Ρώτησα τι έκανε η Λία που λέτε και το άφησε. .........,


Α... Κατάλαβα
Μήπως εννοείς στο κουβεντούλα που μου έκανε εντύπωση πόσο ευγενική ήσουν και το είπα; ε καλό σχόλιο ήταν.


Ή μήπως σε κάτι άλλο που έγραψa ότι σκύλος που γαβγίζει δε δαγκώνει .το εννοούσα για σένα πραγματικά το πιστεύω ότι δεν δαγκώνεις παρά μόνο γαβγίζεις. Πάλι Καλό αυτό είναι.

Δεν αντέχω επειδή Τσιμπάς :P θα σου πω εμένα μη με φοβάσαι είμαι καλό παιδί ❤
Κι αν μου επιτρέπεις Άσε με να σου κάνω παραθέσεις. Μη σε τρομάζει, απλώς σε κάνω χάζι. Ειδικά όταν λες λέξεις με παραγωγες τους. 😇😜 πχ
Βρώμα βρωμιαρα βρωμερή ΒΡΩΜΑ. ΤΟ τελευταίο είναι συνήθως τονισμενο.!
:P
<3
 
Τελευταία επεξεργασία:

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Κάντε giveaway μια θέση στην ΟΔ ή άρση των bans για 17 μέρες.
Κάτι γκράντε τέλος πάντων.

Πρέπει να γιορτάζουμε κάθε γενέθλιο του στεκιού σαν να είναι το τελευταίο του.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Πέτρο δεν ξέρω αν είναι σωστά τα νούμερα σου :P
40 xronia steki.JPG

(το παραπάνω screenshot, ενώ είναι πραγματικό, είναι αποτέλεσμα αποσυγχρονισμού του server clock :P)

Αισθάνομαι κι εγώ μεγάλη ευγνωμοσύνη σε όλους όσους ασχολήθηκαν τότε και σε όσους παραμένουν στο στέκι. Έχω κι εγώ πολύ ευχάριστες μνήμες από τότε. Χρόνια πολλά.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.
Αν γίνει αυτό , τα φετινά γενέθλια του στεκιου θα είναι και τα τελευταία του .
Γιατι ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν κατάλαβα τι εννοείς, γι'αυτό ρώτησα γιατί. Ιον. Αμαν πια όλα να τα αναλυω εδώ μέσα! :D
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.
Φαντάσου λίγο να μας αφήσουν ελεύθερους χωρίς καμία ποινή ? Θα γίνει το έλα να δεις .
Όντως.
Αλλά καμμια φορά, συγνώμη για τη κατάχρηση κιόλας, θεωρώ πως υπερβαλλει το στέκι. Βέβαια εγώ προσωπικα έχω φυγει απο φόρουμ γιατί κανεις δε μάζευε κάποιους και δεν άντεχα ουτε να τους διαβάζω μόνοι τους σε ολο το φόρουμ δηλαδή. Αλλά κι εδώ λίγο το άλλο άκρο... Βέβαια αν με ρωτήσεις ποιο από τα δυο προτιμω θα σου πω αυτό. Καθώς κράτα επίπεδο. Λίγο πιο χαλαρά θα προτεινω. Λίγο όχι πολυ..
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,128 μηνύματα.
Όντως.
Αλλά καμμια φορά, συγνώμη για τη κατάχρηση κιόλας, θεωρώ πως υπερβαλλει το στέκι. Βέβαια εγώ προσωπικα έχω φυγει απο φόρουμ γιατί κανεις δε μάζευε κάποιους και δεν άντεχα ουτε να τους διαβάζω μόνοι τους σε ολο το φόρουμ δηλαδή. Αλλά κι εδώ λίγο το άλλο άκρο... Βέβαια αν με ρωτήσεις ποιο από τα δυο προτιμω θα σου πω αυτό. Καθώς κράτα επίπεδο. Λίγο πιο χαλαρά θα προτεινω. Λίγο όχι πολυ..
Αχ ..Μεγάλο βόδι πατάει τη γλώσσα μου κ δε μπορώ να μιλήσω :) .
Έχεις δίκιο, αυτό .
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.
Παιζω στοιχημα ολα τα χρημτα μου και την ζωη μου μαζι οτι η Λια ειναι η @Himela . Μπηκα να δω ποσο ομορφη ΟΔ εχουμε αλλα ...
View attachment 103693
Εδώ λέει Μπερου, οχι Βερου.
Μπα εγώ δεν το νομίζω αλλά τι σημασία έχει ;;;;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αχ ..Μεγάλο βόδι πατάει τη γλώσσα μου κ δε μπορώ να μιλήσω :) .
Έχεις δίκιο, αυτό .
Ε καλά μη μείνεις μουγκή.
Ότι θες! Εγώ προς ώρας μπορώ να μιλάω ελευθερα ; άλλωστε δεν εχω κάποιο προβλημα όλα όμορφα, ακόμα και η Πουπουλινα! 😊😙
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,797 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top