Aγορά Αυτοκινήτου

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειναι πολυ ωραιο οντως!! Κοιτα απο BMW μονο Series 1, Series 3 και X1 κοιταω καθως ειναι οι μονες που παιζουν σε τιμες 27.000-32.000 αρα θα μπορουσα να παρω στο μελλον. Τωρα κατι M5, X5 που κανουν 70.000-100.000 ειναι ενα μακρινό ονειρο για εμενα.😁😁
Ειναι αναλογα τα εξτρα που θα βαλεις ;)
Το συγκεκριμενο με καποια εξτρα βγηκε στα 43 αν θυμαμαι καλα ...
Οσα και να εχεις παντως τα 70 και τα 100 τα θεωρω υπερβολικα απο την στιγμη που με τα μισα απο αυτα μπορεις να εχεις αντιστοιχα ..

Εγω θα σου ευχηθω να εχεις πρωτα την υγεια σου και μετα να κατακτήσεις και το ονειρο σου μιας που εισαι πολυ μικρος ακομα και εχεις ολο τον χρονο μπροστα σου τα ονειρα που κανεις να γινουν πραγματικοτητα ;)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.
Ειναι αναλογα τα εξτρα που θα βαλεις ;)
Το συγκεκριμενο με καποια εξτρα βγηκε στα 43 αν θυμαμαι καλα ...
Οσα και να εχεις παντως τα 70 και τα 100 τα θεωρω υπερβολικα απο την στιγμη που με τα μισα απο αυτα μπορεις να εχεις αντιστοιχα ..

Εγω θα σου ευχηθω να εχεις πρωτα την υγεια σου και μετα να κατακτήσεις και το ονειρο σου μιας που εισαι πολυ μικρος ακομα και εχεις ολο τον χρονο μπροστα σου τα ονειρα που κανεις να γινουν πραγματικοτητα ;)
Ευχαριστω παρα πολυ!! Ευχομαι και σε εσας οτι καλυτερο.

BTW εμενα Νο1 ειναι τα Ford, τα BMW ερχονται δευτερα σε προτίμηση!! Εγω κοιταω για Ford Focus hatch και Mondeo sedan.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Ασχημα τα νεα.Πηγα χτες στην αντιπροσωπεια της Toyota.Ολα καλα....κλεινεις τωρα και περιπου 10 μηνες αναμενεται να σου ερθει!
Ταβλας.:dizzy2:
Σε ολες τις μαρκες συμβαινει αυτο ή μονο στην Toyota;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ασχημα τα νεα.Πηγα χτες στην αντιπροσωπεια της Toyota.Ολα καλα....κλεινεις τωρα και περιπου 10 μηνες αναμενεται να σου ερθει!
Ταβλας.:dizzy2:
Σε ολες τις μαρκες συμβαινει αυτο ή μονο στην Toyota;

πάρε ένα μεταχειρισμένο εκεί πέρα με 5000, να κάνεις την δουλειά σου.
τα υπόλοιπα 10000 δεν τα λυπάσαι; :(

τι νόημα έχουν οι ρόδες και τα σίδερα; πφφφ... :no:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
πάρε ένα μεταχειρισμένο εκεί πέρα με 5000, να κάνεις την δουλειά σου.
τα υπόλοιπα 10000 δεν τα λυπάσαι; :(

τι νόημα έχουν οι ρόδες και τα σίδερα; πφφφ... :no:
Ωρε τι λες; Αν ηθελα μεταχειρισμενο κραταγα το δικο μου,ελεος βρε αγαπουλα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
τον κουβά του '98; :confused:

με 5000 παίρνεις αυτοκίνητο 10ετίας σε πολύ καλή κατάσταση. :beach:
99 και καθολου κουβας δεν ειναι.
Μια χαρα ειναι μηχανολογικα.
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΡΕ ΕΣΥ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.Δεν θα παρατησω το παλιο μου για ενα παλιο.
Απλα θελει πολυ καιρο γμτ να ερθει το νεο.Θα περιμενω.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
99 και καθολου κουβας δεν ειναι.
Μια χαρα ειναι μηχανολογικα.
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΡΕ ΕΣΥ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.Δεν θα παρατησω το παλιο μου για ενα παλιο.
Απλα θελει πολυ καιρο γμτ να ερθει το νεο.Θα περιμενω.

 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.
Ασχημα τα νεα.Πηγα χτες στην αντιπροσωπεια της Toyota.Ολα καλα....κλεινεις τωρα και περιπου 10 μηνες αναμενεται να σου ερθει!
Ταβλας.:dizzy2:
Σε ολες τις μαρκες συμβαινει αυτο ή μονο στην Toyota;
Το ιδιο ειναι παντου. Ο θειος μου μενει Γερμανία και εκανε order BMW και του ειπαν σε 7 μηνες.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Ασχημα τα νεα.Πηγα χτες στην αντιπροσωπεια της Toyota.Ολα καλα....κλεινεις τωρα και περιπου 10 μηνες αναμενεται να σου ερθει!
Ταβλας.:dizzy2:
Σε ολες τις μαρκες συμβαινει αυτο ή μονο στην Toyota;
Μήπως ρώτησες αν κάνουν καμιά έκπτωση με παράδοση του παλιού αυτοκινήτου;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.
99 και καθολου κουβας δεν ειναι.
Μια χαρα ειναι μηχανολογικα.
ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΡΕ ΕΣΥ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.Δεν θα παρατησω το παλιο μου για ενα παλιο.
Απλα θελει πολυ καιρο γμτ να ερθει το νεο.Θα περιμενω.
Κανε ενα Order και ταυτοχρονα δες και σε αλλη αντιπροσωπεία.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Κανε ενα Order και ταυτοχρονα δες και σε αλλη αντιπροσωπεία.
Δεν γινεται.Πρεπει να δωσω προκαταβολη 2000 .:/:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μήπως ρώτησες αν κάνουν καμιά έκπτωση με παράδοση του παλιού αυτοκινήτου;
Ρωτησα αν το αγοραζουν,μου ειπε δεν συμφερει.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.
Δεν γινεται.Πρεπει να δωσω προκαταβολη 2000 .:/:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ρωτησα αν το αγοραζουν,μου ειπε δεν συμφερει.
Τοτε αναγκαστικά κανεις Order. Ειναι τραγικο αυτο με το Chip shortage, ο θειος μου εκανε order την BMW series 3 πριν 1 μηνα και του ειπαν Απρίλιο/ Μάιο η παράδοση. Και σκεψου μενει Γερμανια εκει που παραγονται οι BMW.😑😑
 
Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Όταν οι άλλοι φτιάχνανε turbo και τροφοδοτούμενα που δημιουργούσαν προβλήματα αξιοπιστίας του κινητήρες ή toyota έφτιαχνε αυτοκίνητα υβριδικά με γραμμική ροπή χάρις στον ηλεκτροκινήτηρα.

Μεγάλο φάουλ της Toyota είναι ότι ποτέ δεν αναγνώρισε το κατασκευαστικό λάθος της στους κινητήρες (1NR-FE 1,33). Κατά τα άλλα πολύ καλός κατασκευαστής με πολύ καλή after sale υποστήριξη στην Ελλάδα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.
Όταν οι άλλοι φτιάχνανε turbo και τροφοδοτούμενα που δημιουργούσαν προβλήματα αξιοπιστίας του κινητήρες ή toyota έφτιαχνε αυτοκίνητα υβριδικά με γραμμική ροπή χάρις στον ηλεκτροκινήτηρα.

Μεγάλο φάουλ της Toyota είναι ότι ποτέ δεν αναγνώρισε το κατασκευαστικό λάθος της στους κινητήρες (1NR-FE 1,33). Κατά τα άλλα πολύ καλός κατασκευαστής με πολύ καλή after sale υποστήριξη στην Ελλάδα.
Αγαπαμε Toyota.🥰🥰
 

Panos_02

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Panos_02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τσοτίλι (Κοζάνη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Γνώμη για w124 (αν και λίγο παλιό)?
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ασχημα τα νεα.Πηγα χτες στην αντιπροσωπεια της Toyota.Ολα καλα....κλεινεις τωρα και περιπου 10 μηνες αναμενεται να σου ερθει!
Ταβλας.:dizzy2:
Σε ολες τις μαρκες συμβαινει αυτο ή μονο στην Toyota;
Μία φίλη παρήγγειλε το C-HR Hybrid πριν 2-3 εβδομάδες και θα της έρθει Απρίλη.
Και ο διευθυντής στην δουλειά μου το Audi A8, 6 μήνες του είπαν.

Ναι είναι παντού έτσι :)
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
...θα της έρθει Απρίλη.
.... 6 μήνες του είπαν.
Ναι είναι παντού έτσι :)
Αυτή είναι μόνον η αρχή. Όσο περνά ο καιρός οι αναμονές θα μακραίνουν. Αιτία η ανεπάρκεια ημιαγωγών. Οι τιμές των μεταχειρισμένων θα ανεβαίνουν. Και δεν θα είναι μόνον τα αυτοκίνητα που θα έχουν πρόβλημα. Τηλεοράσεις, υπολογιστές και κάθε είδους ηλεκτρονικές συσκευές θα γίνουν δυσεύρετες. Καλώς ήρθαμε στον 21ο αιώνα.

1637326707145.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,977 μηνύματα.
Ο θειος μου που μένει Γερμανία εκανε παραγγελία την Series 3 πριν ενα μηνα. 😁😁
2019_bmw_3-series_9_1024x768.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top