Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τι ειναι αυτο που αγορασατε και πραγματικα το μετανιωσατε;:hmm:
Ειτε γιατι τελικα δεν σας χρειαζοταν, ειτε γιατι δεν βγηκε οπως το θελατε ειτε για οποιονδηποτε αλλο λογο;
Οποιοδηποτε αντικειμενο, οποιασδηποτε αξιας οποιαδηποτε περιοδο της ζωης σας...









(το thread και η ΟΔ δε σκοπευει να σας δωσει πισω τα χρηματα που κλαιτε οποτε μην χαιρεστε!:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Λοιπόν, το πλέον αποτυχημένο και κλαίω τα λεφτά μου, προϊόν που αγόρασα ήταν μία βούρτσα που και καλά δούλευε με μπαταρία και ίσιωνε τα μαλλιά. Το προϊόν αυτό ήταν τόσο ανίσχυρο που το μόνο που κατάφερνε ήταν να μου μπερδεύει το μαλλί ακόμα περισσότερο. Και το πλήρωσα και 70 ευρώ με τα μεταφορικά :wall: . Από τότε υποσχέθηκα να μην ξανααγοράσω τίποτα από αυτά τα telemarketing που προωθούν χαζοπροϊόντα από την τηλεόραση. ΜΑ ΠΟΤΕ λέμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ενα psp μαζί με δύο αυθεντικά παιχνίδια.....:(
Το βαρέθηκα πολύ πιο γρήγορα από όσο θα περίμενα.......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Διάφορα μηχανήματα για να ισιώνουν και να σγουραίνουν τα μαλλιά.. Βαριέμαι να τα χρησιμοποιήσω δεύτερη φορά.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
κλαίω ακόμα τα λεφτά που έδωσα να αγοράσω κάτι υπέροχα παπούτσια που όμως είναι τόσο ψηλοτάκουνα που δεν μπορώ να περπατήσω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, με ρούχα έχω κάνει άτοπες αγορές... ειδικά επειδή προέκυψαν πολύ μικρά!!!

Πχ ένα τζην, που εκείνη τι στιγμή ήμουν νηστική και πίστευα ότι θα είναι και ελαστικό (γιατί όσα έχω πάρει και δεν άνοιξαν ποτέ, άλλα τόσα έχω πάρει και έγιναν σακούλες!!)...

Κάτι άλλο... χμμμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
δεν ειναι κάτι συγκεκριμένο...
εχει να κάνει με ρουχα και μηχανήματα / προιοντα ισίωματος μαλλιών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω συχνά αποτυχημένες αγορές! Όταν ήμουν πιο μικρή έκανα πολλά σφάλματα (κυρίως στον τομέα ρούχα), αλλά νομίζω έχω "καλό μάτι" και με την εμπειρία παίρνω πάντα ωραία ρούχα, παπούτσια, αξεσουάρ. Μια εξαίρεση ήταν ένα παντελόνι που με είχε ενθουσιάσει. Το έβαλα 2-3 φορές, αλλά μετά διαπίστωσα ότι το γεγονός ότι είχε μήκος λίγο πιο πάνω από τον αστράγαλο δεν κολάκευε τα όχι και πολύ μακριά ποδαράκια μου, οπότε το έκανα πάσα στην αδερφή μου που της πάει περισσότερο!:P

Επίσης τυχαίνει να πάρω κρέμες, σαμπουάν και παρόμοια προϊόντα και να διαπιστώσω ότι είναι βλακείες, οπότε να μην τα τελειώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zero

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Κλαίω τά λευτά μου γιά ένα λάπτοπ που πείρα ένα TYRBO X !!!!
χάλια μαύρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μπλούζες κατα βάση.....
εμμμμ
και πολλά άλλα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παπούτσια και παντελόνια κατά κύριο λόγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ποδοσφαιρικά παπούτσια για τεχνητό χλωροτάπητα :hmm:. Μιλάμε για μελετημένη αγορά κατόπιν ωρίμου σκέψεως :whistle: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παπούτσια που τα πήρα επειδή ήταν ωραία και τελικά με λίγο περπάτημα πονούσα αφόρητα και έβγαζα φουσκάλες.
Προιόντα απο telemarketing
Διάφορα περίεργα φαγητά που τελικά δεν μου άρεσαν μιας και πειραματίζομαι αρκετά και μου αρέσει να δοκιμάζω κάθε νέο προιόν :P
Χμμμ αυτά κυρίως
kajira όποτε σε διαβάζω με αυτό το άβαταρ νομίζω οτι είσαι ο Hunter!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
[οφφ τοπικ ον]
Δεν εισαι η μόνη :D
[οφφ τόπικ οφφ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
εισητήρια για τη συναυλία των rolling stones (που ποτέ δεν έγινε) απο λάθος μέρος

το psp, που είπε ο πειρατής, κι εμένα με απογοήτευσε κάπως, πρέπει να είσαι συνεχώς κάτω απο μία πρίζα

δεν μου έρχονται άλλα τώρα αλλά είναι αρκετές φορές που λέω οτι κακώς αγόρασα κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ενα bluetooth ακουστικο, πεταμενα λεφτα (μου εφυγε απο το αυτι και πηγε σε εναν υπονομο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
παπουτσια....ειναι πολυ ομορφα εδωσα κ πολλα λεφτα, αλλα πηρα μικροτερο νουμερο(38) γιατι το 39 μου ηταν μεγαλο. Ερμ....μια φορα τα φορεσα...κ τα ποδια μου ειχαν φουσκωσει. Δεν δοκιμασα ξανα:redface:...

Τα πουλαω οποια κοπελα ενδιαφερεται :clapup:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jorgywalker

Νεοφερμένος

Ο jorgywalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πριν από κανά μισαωράκι πήρα εισητήρια για το Spidrerman 3.
Ελπίζω να μην χρειαστεί αύριο να γράψω σε αυτό το θέμα....:worry:
Αν και από ότι έχω ακούσει πρέπει να είναι ταινιάρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ το bluetooth μου δεν το πολυχρησιμοποιώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top